Author Topic: Darkest Hour  (Read 5946 times)

Kaster

  • Guest
Darkest Hour
« on: 20 April 2010, 17:57:31 »
Witam.

Chce zachecic was do gry w dodatek Darkest Hour.

Niedługo wyjdzie nowy patch z mapami i ciekawymi opcjami. Najciekwsza jest ta:
http://forums.darkesthourgame.com/viewtopic.php?f=1&t=6554

Oto inne:

http://forums.darkesthourgame.com/viewtopic.php?f=1&t=6374
http://forums.darkesthourgame.com/viewtopic.php?f=1&t=6445
http://forums.darkesthourgame.com/viewtopic.php?f=1&t=6488

W nastepnym patchu maja pojawic sie Polscy żołnierze i komendy w języku polskim.

Zapraszam

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Darkest Hour
« Reply #1 on: 20 April 2010, 19:38:17 »
Quote from: Kaster
W nastepnym patchu maja pojawic sie Polscy żołnierze i komendy w języku polskim.


hahaha komendy po polsku.. ciekawe jakie będą obelgi:D(takie jak w MN wystarczą-łacina na co dzień potrafi być męcząca)

Przepraszam Kaster, że tak mało się udzielam w 1SBS ale niedługo postaram się to zmienić:D

Pozdrawiam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

krv[PL]

  • Guest
Darkest Hour
« Reply #2 on: 27 April 2010, 21:10:43 »
gdzie tam jest napisane o polakach?

Wrona

  • Guest
Darkest Hour
« Reply #3 on: 29 April 2010, 02:11:01 »
Z tym polskim, to tak jak z polskimi filmami - żeby kwestie były dla Polaka autentyczne i sugestywne, muszą być zagrane naprawdę dobrze; po prostu native speaker musi być dobrym aktorem, bo 'native listener' wyczuje każdy najdrobniejszy niuansik. To dlatego spolszczone dialogi itp. w grach często nie cieszą się powodzeniem. Dla mnie polskie wstawki w MN, pomijając poziom 'aktorstwa' dawców głosu są za mało dosadne i ekspresyjne w porównaniu z angielskimi, przez co tracą na realizmie. Szkoda. Mam nadzieję, że jeśli polskie jednostki faktycznie pojawią się w grze, to i zostanie przemycona ociupinka solidnej łaciny.

Kaster

  • Guest
Darkest Hour
« Reply #4 on: 29 April 2010, 18:32:26 »
Polskie akcenty pojawią się nie wcześniej niż za rok. Dopiero po zakończeniu tego patcha zabierzemy się(we wrześniu) za nowy patch. Rozmawiałem z ważnymi w DH Team i uważają, że to dobry pomysł.
Co do łaciny to nie spodziewajcie się współczesnych tekstów. Teksty powstają przy pomocy Powstańców Warszawskich, jak powstaną to wtedy zajmie się tym DH Team. Będą musieli znaleść dobrego polskiego lektora. Tak jak powiedziałem narazie jest to idea a realizacja to inna sprawa.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Darkest Hour
« Reply #5 on: 05 May 2010, 23:30:22 »
Moim zdaniem polskie głosy w MN są na bardzo przyzwoitym poziomie. Trochę się przyczepie do głosu lektora, jest jakby za mało głośny/emocjonalny. Same jednak wyrażenia, jakie padają są przynajmniej dla mnie zrozumiałe, do tego posiadają dawkę humoru, i to jeszcze nie rynsztokowego, a to dzisiejszej młodzieży ciężko przełknąć, nie są również infantylne. Naprawdę bardzo przyjemnie mi się z nimi gra.

A Polacy w DH to naprawdę fajny pomysł, do tego zapowiedziane przechodzenie przez płotki i murki, oraz nowa broń pistolet Mauser sprawiają przyjemne wrażenie, może trochę bardziej przekonam się do modu dzięki temu.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Sojuz_PL

  • Guest
Darkest Hour
« Reply #6 on: 06 May 2010, 13:19:25 »
Polacy w DH fajny pomysl. Ale jak ktos napisal ze prace nad tym zaczna sie, ewentualnie, dopiero przy nastepnym updacie - to moze troche potrwac...
Nie wiem dlaczego panowie z DH team opozniaja date wyjscia update nad ktorym pracuja obecnie do 6. czerwca. Ich pierwsza zapowiadana data wypuszczenia tego patcha byl koniec lutego :dozingoff

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour
« Reply #7 on: 15 May 2010, 18:00:33 »
Quote
Sojuz_PL :
[...]
Nie wiem dlaczego panowie z DH team opozniaja date wyjscia update nad ktorym pracuja obecnie do 6. czerwca. Ich pierwsza zapowiadana data wypuszczenia tego patcha byl koniec lutego :dozingoff

Nie panowie z DH tylko panowie z TWI/Steam - tak jak zawsze, umawiają się niekiedy z miesięcznym wyprzedzeniem na pokaz, który to ze 3 razy ci drudzy potem przekładają i jak już dojdzie do skutku to tu coś im nie pasi tam coś wąty mają itd. więc zespół bierze się za ustalone poprawki i po jakichś 2-ch tygodniach dochodzimy do punktu wyjścia... Jak ostatnio gadałem z ExoCetem to ten już starszawy pan mało co nie bluzgał jak jakiś "ziom" z angielskich familoków (trochę go ten projekt nerwów kosztuje). Dodatkowo żałuje bardzo wypuszczenia DH na Steamie bo z naszym poprawionym i rozbudowanym instalatorem mogliby wypuszczać poprawki co miesiąc cały czas uskuteczniając produkt a tak to wcale gwarancji nie będzie że wszystko będzie grało, a terminy jak widzicie odległe. Ale Steam to Steam gwarantuje (?) większą ilość graczy moda, tak więc został przegłosowany i teraz od ponad roku mają co chcieli :p