Author Topic: Żałoba  (Read 7887 times)

lord_pl

  • Guest
Żałoba
« on: 18 April 2010, 18:57:33 »
Witam !
W ostatnich dniach z powodu znanego nam wszystkim ograniczyłem zajęcia rozrywkowe. Dziś od samego rana towarzyszyłem w drodze na wawel naszemu prezydentowi i czuję taki dziwny nie smak z powodu postawy serwisu redorchestra.pl. Jesteście jedyną polską stroną na jaką się natchnąłem która choćby w jakiś najmniejszy sposób nie uczestniczy w żałobie. Choćby małą czarna wstążeczka i by było wszystko ok. Może się czepiam ale takie jest moje zdanie...

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Żałoba
« Reply #1 on: 18 April 2010, 19:44:15 »
Żałobę nosi się w sercu a nie publicznie....

Zbytnie okazywanie jak bardzo jest się nieszczęśliwym to zwykła hipokryzja...
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Hiacenty

  • Guest
Żałoba
« Reply #2 on: 18 April 2010, 19:50:59 »
lord trochę wczas bo do północy koniec żałoby..

Dziki_Koziol

  • Guest
Żałoba
« Reply #3 on: 18 April 2010, 19:53:54 »
O ile przez pierwsze trzy dni było mi smutno i szkoda ofiar katastrofy, to po tygodniu słuchania i oglądania w TV różnych mądrych głów i festiwalu obłudy mam już dość. Dobrze, że na ro.pl można trochę odpocząć. Ale widzę temat dotarł nawet tu...

Pasterz

  • Guest
Żałoba
« Reply #4 on: 18 April 2010, 19:56:42 »
Fantastyczny refleks:yes i bezsensowny temat.

lord_pl

  • Guest
Żałoba
« Reply #5 on: 18 April 2010, 20:11:36 »
Lepiej późno niż wcale :)  To było to zrobić na początku a nie pier*** smuty , że "wczas"

Hiacenty

  • Guest
Żałoba
« Reply #6 on: 18 April 2010, 20:28:18 »
no właśnie lord' trzeba było to zrobić na początku jak ci coś nie pasowało na tej stronie. Bo jak widać każdy ma dość tego :satisfied

lord_pl

  • Guest
Żałoba
« Reply #7 on: 18 April 2010, 20:31:30 »
Napisałem wtedy kiedy zwróciłem na to uwagę. To jest dość przyszłościowa uwaga , a ty treser psów zamilcz. Nie każe nikomu płakać czy coś , wystarczy uszanować zmarłych.

Hiacenty

  • Guest
Żałoba
« Reply #8 on: 18 April 2010, 20:37:40 »
Quote

a ty treser psów zamilcz.

kogo to nazywasz treserem psów ?


Quote

Nie każe nikomu płakać czy coś , wystarczy uszanować zmarłych.

3 dni wystarczyły mi.

lord_pl

  • Guest
Żałoba
« Reply #9 on: 18 April 2010, 20:42:24 »
Nie Ciebie :)

Wiesz może tobie wystarczy ale redorchestra.pl reprezentuje nie tylko Ciebie lecz wszystkich graczy. Nie chce nikogo do niczego zmuszać czy coś w tym stylu , po prostu (nie daj Boże) przy następnej okazji zwróćcie na to uwaga.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Żałoba
« Reply #10 on: 18 April 2010, 20:42:36 »
Dziki_Koziol ma rację....po co to znowu przywoływać....dajcie spokój, przestańcie się kłócić bo to przypomina dyskusje na temat wyższości jednych świąt nad drugimi....
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Pasterz

  • Guest
Żałoba
« Reply #11 on: 18 April 2010, 20:43:00 »
Quote
lord_pl :
treser psów


Widze, że nowe hasełko już w szerszym obiegu.

lord_pl

  • Guest
Żałoba
« Reply #12 on: 18 April 2010, 20:45:56 »
Wiesz ja nie pisze do ciebie jak Cie zabije "leżeć" :dozingoff: Wnioskuje , że psy tresujesz czy coś w tym stylu

Pasterz

  • Guest
Żałoba
« Reply #13 on: 18 April 2010, 20:47:20 »
Ja do Ciebie też nie  wiec osohodzi?

Mati

  • Guest
Żałoba
« Reply #14 on: 18 April 2010, 20:49:35 »
Lord, piszesz o żałobie, o uszanowaniu zmarłych, a sam zaczynasz polskie piekiełko. I to w okresie żałoby.

Temat zamykam bo nie mam ochoty czytać bredni i wyzwisk. Jeżeli ktoś z administracji będzie się chciał odnieść to to zrobi. Ja od siebie dodam, że czas żałoby to czas wyciszenia i zadumy. I na prawdę, ważniejsza od czarnych wstążek na którymś z rogów logo serwisu jest pamięć o tragicznie zmarłych.