Author Topic: Łosie na polskich serwerach - pręgierz  (Read 170907 times)

PrezesOi

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« on: 28 August 2006, 18:36:40 »
Pręgierz to topic w którym można wrzucić dowody chamstwa, głupoty, i szczeniactwa (niezależnie od wieku) z jakim spotykamy sie na polskich serwerach RO. Jako ze zbanowalem juz pare osob, ktore twierdza ze sa niewinne zaczne od malego screena z panem KaPu (to nie pierwsza jego akcja tego typu).



Acha, i nie chodzi mi o przeklenstwo, bez przesady-chodzi mi o praktyke ktora staje sie norma dla niektorych kretynow- teamkill przed wyjsciem z gry. Po co? Nie wiem.

Idea takiego tematu pochodzi z forum http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=15214

------
ledwo skonczylem to pisac i wszedlem do gry i juz nastepny - Koczek_pl, wsiadl do T-34/85 i rozwalal team i sprzet na respie. Ten dostal na miejscu bana. Zapewne byl niewinny.


Eric

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #1 on: 30 August 2006, 00:16:08 »
Hmm. To ja bym chciał zgłosić takiego jednego łosia. Wprawdzie dowodów nie mam, ale jak będzie trzeba to panowie z TottenKopf powinni mnie poprzeć. Jako łosia zgłaszam gracza :(( "Mess." :(( Ten oto łoś zajął sobie na mapie Kaukaz posadkę Squad Lidera i marnował granaty dymne na naszym respawnie. Nijak się to miało do sytuacji, wroga nie było w promieniu wielu metrów. Na wszelkie prośby, próby wytłumaczeniua mu itd...odpowiadał jedynie atakiem kolbą lub strzałem po nogach. Spryciarz bardzo rzadko team killował, przeważnie tylko ranił.

Kolejnym graczem przed którym chciałbym ostrzedz to MetzGer[PL]. Ten to już spryciarz do kwadratu. Prawie wcale nie TKował. Ktokolwiek z nim gra niech sie ma na bacznośći na respawnie. Delikwent potrafił skosić cały rzut po nogach i rękach raniąc dotkliwie towarzyszy. Co więcej prowokował graczy żeby to oni go zabijali, strzelał pod nogi. Jako że prawie nikogo nie zabił, ani nie odpowiadał na żadne zaczepki nie miałem po co robić screena. Brak dowodów to tylko i wyłącznie spryt tego gościa. W każdym razie radzę na niego uważać.

Ruwenzori

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #2 on: 30 August 2006, 00:25:56 »
Co do Messa to potwierdzam, też tam grałem. Grałem z nim też na mapie Rakowice, jak są te wąskie korytarze pod ziemią (spawn niemców) oczywiście stanął w przejściu blokując calutki team... na slowne upomnienie zareagował rzuceniem granatu pod nogi... żałuje, że nie zrobiłem screena:|

thebil

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #3 on: 30 August 2006, 01:52:24 »
Najgorsze w tej całej sytuacji z messem (nick bardzo na miejscu - mess = bałagan) na kaukazie było to, że jako SL powinien rzucać te dymne na drogę, a nie na respie. W efekcie nie mogliśmy podejść choćby na 10 metrów do murów, bo strzelali do nas jak do kaczek. Popieram - jak tylko admin go zobaczy na F-B (tamta sytuacja miała miejsce na [ICP]) perm z miejsca, z półobrotu a'la chuck norris.

PrezesOi

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #4 on: 30 August 2006, 13:42:04 »
natepny zbanowany, nick, teksty-dno, niereformowalne.
http://img136.imageshack.us/img136/6715/wladcaqz4.jpg

Jac00s

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #5 on: 30 August 2006, 14:15:54 »
lol Prezes z tego co dales powyzej to polewka i szydera, prawie z krzesla spadlem

Robson

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #6 on: 30 August 2006, 15:13:48 »
Chamstwo trzeba tępić :D
GJS :wink

PrezesOi

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #7 on: 31 August 2006, 17:32:14 »
Entschuldigung to po niemiecku przepraszam prawda? Ten kolega uwazal ze skoro przeprasza to moze zabijac swoich zamiast wrogow. Na prosbe graczy przyjrzalem sie temu panu i okazalo sie ze ma najwiecej fragow na serwie, tyle ze "ujemnych". Ban.
PrintScreen

Macias1973

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #8 on: 01 September 2006, 16:51:35 »
Przy okazji chciałem podziękować Adminowi za szybkie i sprawne załatwienie problemu. Dotyczy gracza Entschuldigung.... ewidentnie na bana zasługiwał..

Male Wo

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #9 on: 01 September 2006, 17:55:16 »
mam pytanko. czy mozecie dac adminke wiekszej ilosci osob?

Dominik0101

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #10 on: 02 September 2006, 01:36:23 »
To może ja zapodam jeden przypadek. Grałem akurat na mapie Arad po stronie ruskich. Stoje sobie na respie i czekam na czołg (dobre 2 minuty) aż tu nagle pojawia się IS-2. No ta ja biegiem do niego, patrze a tu drugi zasuwa w jego strone (MrCk nick kolesia). Jestem już blisko i dostaje od niego seryjke z TT. A ten zadowolony odjeżdża polować na niemieckie czołgi.

Albo druga sytuacja: gram sobie na basovce po stronie niemców, biegne w strone stacji i rzucam granata w ruskich. Tak "szczęśliwie" rzuciłem, że oprócz siebie zabiłem ACIAdRain-a który był ze mną w drużynie. A ten do mnie "dominick wyp***aj grzecznie mówiąc". Przeżywał chłopak to i na drugiej mapie... Nie będe już tego komentował. Ja rozumiem że się nie popisałem ale przecież każdemu się zdarza. :(

Robson

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #11 on: 02 September 2006, 14:44:15 »
Quote
Dominik0101 :
To może ja zapodam jeden przypadek. Grałem akurat na mapie Arad po stronie ruskich. Stoje sobie na respie i czekam na czołg (dobre 2 minuty) aż tu nagle pojawia się IS-2. No ta ja biegiem do niego, patrze a tu drugi zasuwa w jego strone (MrCk nick kolesia). Jestem już blisko i dostaje od niego seryjke z TT. A ten zadowolony odjeżdża polować na niemieckie czołgi.

Screen? nie ma? To po co dupę zawracasz, za przeproszeniem...

WiAtRoFkA

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #12 on: 03 September 2006, 13:25:33 »
...łoś łosiowi przyganiał... widze, że niektórzy "święci" piszą osądy zapominając o swoich uczynkach. Np. jeden z występujących powyżej, wychodząc z serwera tak sie świetnie zabawiał: wołał co naiwniejszych ze swojej drużyny (pewnie również mniej ogranych), aby staneli koło niego bo im sztuczke pokaże, nim sie zorientowali dostali kolbą po główce... uśmiałem sie po pachy (nie z poszkodowanych), faktycznie żart na poziomie tego pana...
Co do wulgaryzmów są i będą - mamy tu przecież przegląd naszego całego (chorego?) społeczeństwa...Co niektórzy za niepowodzenie w grze nachętniej by pozabijali wszystkich do okoła co niby im wygrać nie dali, a klase poznaje się rownież po tym czy umie się przegrywać...

PS: Screenów (dowodów?) nie mam i robić nie będe bo i o bana sie dla nich nie staram. Publiczne serwery mają to do siebie, że są dla początkujących, idiotów oraz zaprawionych w grze...

Robson

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #13 on: 03 September 2006, 16:03:53 »
Quote
WiAtRoFkA :
...łoś łosiowi przyganiał... widze, że niektórzy "święci" piszą osądy zapominając o swoich uczynkach. Np. jeden z występujących powyżej, wychodząc z serwera tak sie świetnie zabawiał: wołał co naiwniejszych ze swojej drużyny (pewnie również mniej ogranych), aby staneli koło niego bo im sztuczke pokaże, nim sie zorientowali dostali kolbą po główce... uśmiałem sie po pachy (nie z poszkodowanych), faktycznie żart na poziomie tego pana...


ekhmm... może to o mnie jest? No wiesz ja takich rzeczy nie robie... Jak nie to powiedz, bo "jeden z powyższych" to trochę za ogólne...

ciocia|Ola

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz
« Reply #14 on: 03 September 2006, 16:56:22 »
Wiatrówka Ciebie to chyba trzeba ze język ciągnąć, tak jak w Twojej ofercie szukania klanu. Jak masz coś do powiedzenia to mów, a jak tylko nieodparta ochotę napisania paru wyrazów bez konkretu to sobie daruj.
Piszesz: …jeden z występujących powyżej…
I co z tego wynika? Chyba tylko to, że oczerniasz kogoś z powyżej, czyli: PrezesOi, Eric, Ruwenzori, thebil, Jac00s, Robson, Macias1973, Male Wo, Dominik0101, ale brak Ci cywilnej odwagi
Piszesz:, …Co do wulgaryzmów są i będą… Publiczne serwery mają to do siebie, że są dla początkujących, idiotów oraz zaprawionych w grze…
Co nie znaczy, ze muszą być – Tobie może to nie przeszkadza, ale mi tak i nie muszę się godzić na to, że przekleństwami emocjonalnie uczestnicy gry wyładowują się. Uważam, że serwer powinien być czysty od takich przejawów głupoty, bo tego inaczej nazwać nie można, a z głupotę się płaci chociażby banem. I jestem za tym, żeby piętnować naganne zachowania a nie dawać ciche przyzwolenie. Masz bary i puby jedne przerabiają się społecznie na melinę inne na lokale z klasą – jak myślisz, – Jaki proces społeczny zachodzi, ze tak się dzieje?