Author Topic: World Of Tanks  (Read 27698 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
World Of Tanks
« Reply #15 on: 02 July 2010, 23:47:18 »
Nie powiem,narobiliście mi smaku!:love
Zapisałem się i ściągnąłem betę,mam nadzieje ze na dniach przyjdzie mi na maila klucz.:):)




Pozdrawiam Pobor

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #16 on: 05 July 2010, 19:04:50 »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
World Of Tanks
« Reply #17 on: 07 July 2010, 17:01:35 »
Drodzy koledzy w związku z tym że jutro startuje zamknięta beta,mam takie pytanie KTO ŚCIĄGNĄŁ I ZAMIERZA GRAC?
Bo może byśmy razem pograli na jakimś serwerze.



pozdrawiam Pobor

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #18 on: 07 July 2010, 21:57:49 »
Quote
pobor :
Drodzy koledzy w związku z tym że jutro startuje zamknięta beta,mam takie pytanie KTO ŚCIĄGNĄŁ I ZAMIERZA GRAC?
Bo może byśmy razem pograli na jakimś serwerze.



pozdrawiam Pobor


Tam nie ma serwerów jak w np. RO, są tzw battleroomy póki co. Wszystko stanie się jasne po odpaleniu gry. :)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
World Of Tanks
« Reply #19 on: 08 July 2010, 08:17:10 »
Rozumiem,w takim razie spotkajmy się w jakimś battleroomie.
A co do bety,miała startować dzisiaj,a gdy ja włączam to nadal jest obrazek "closed beta begins at 8th july".

`lay-Z

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #20 on: 08 July 2010, 11:36:07 »
u mnie wogóle nie chce się ta beta zainstalowac, tak samo u mojego kolegi. ściągnęliśmy betę ze wszystkich trzech mirrorów na stronie oficjalnej, i w trakcie instalacji - jak się ładuje ten pasek postępu - kilka razy wyskakuje, że jakieś tam pliki są błędne... ok klikamy ignoruj, gra się zainstalowała, ale wogóle się nie odpala. a wam bez problemu przebiegła instalacja? jeśli tak, to mógłby któryś z was wrzucić mi swoją instalkę na rapidshare.com inny portal do przechowywania plików? byłbym wdzięczny.

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #21 on: 08 July 2010, 13:35:31 »
Na forum WoT'a widziałem alternatywne linki do klienta (w tym na rs.com).

edit: http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/683-what-you-wanted-to-know-about-the-eu-beta-but-were-afraid-to-ask/

Pliki polecam ściągać przez jakiegoś download managera - pomaga.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
World Of Tanks
« Reply #22 on: 08 July 2010, 14:58:06 »
Ponawiam pytanie: Czy ktoś wie kiedy dokładnie (godzina,dzień) staruje WoT bo jest napisane że 8 lipca a nie widzę żeby coś się zmieniło..

`lay-Z

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #23 on: 08 July 2010, 15:28:05 »
dobra Apos, ściągam instalke z torrenta, zobaczymy czy wersja z ich forum pomoże ;)

ok działa :) dzięki :)

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #24 on: 08 July 2010, 16:18:36 »
Serwery już sa on

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
World Of Tanks
« Reply #25 on: 08 July 2010, 16:32:34 »
Widzę,włączyłem betę coś się zaczęło lądować i pokazało mi pasek z napisami e-mail i passoword.
W związku z tym że nie miałem konta dałem registration,wszystko wpisałem i miało mi po chwili wysłać coś na maila.
Czekam,czekam i nic nie przychodzi,Apos tez tak masz?


Pozdrawiam Pobor

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #26 on: 08 July 2010, 17:31:02 »
Konto należało utworzyć wcześniej na stronie game.worldoftanks.com.

Łap klucz ze strony http://www.freemmogamer.com/2010/07/world-of-tanks-beta-key-giveaway.html i rejestruj się (nie dawaj apply to beta, tylko register) wykorzystując zdobyty klucz. Aha, maila z potwierdzeniem rejestracji nie przychodzą na o2.pl, może z tym masz problem.

Ja miałem klucz oraz dostęp do bety znacznie wcześniej, jako beta tester rosyjskiej wersji.

Biały Orzeł

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #27 on: 08 July 2010, 21:37:17 »
No i syf.Na o2 nie dochodzi klucz, zmienić adresu na inny nie można bo przypisał skrzynkę do nicka, dostać nowego registry key'a nie można bo pamięta dziad, że już jeden dał. :(( Jeśli ktoś nie ma zamiaru grać a chce jemu/jej się poświęcić pół minuty będę wdzięczny za reg keya :love Wystarczy ten ze strony którą podał Apos, stworzę nowego usera i gitara 8)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
World Of Tanks
« Reply #28 on: 08 July 2010, 22:41:04 »
Wysłałem ci na PW Biały Orle.(sam nie wiem czemu mogę wziąć nieograniczona ilość kluczy z tej strony :) )

A tak po za tym,nie dochodzi tez na onet.pl.
Ale mam inny problem, a mianowicie pobrałem betę,wszystko się ładnie pobrało i wczytało i dochodziłem do paska logowania.
Teraz jak włączam grę pokazuje się na dolnym pasku "client update:patches receiving" i nie pokazuje się pasek play.
WtF?!
Pomocy!

Apos

  • Guest
World Of Tanks
« Reply #29 on: 08 July 2010, 22:50:04 »
@biały gdybys nie miał nadal keya odezwij się na steamie, powinienes mnie znaleźć