Author Topic: Session ban ...  (Read 1769 times)

M1

  • Guest
Session ban ...
« on: 02 April 2010, 21:57:38 »
Dostałem bana na sesję . . . bo napisałem get fucking out  . . . .  Tylko 1 RAZ.... Panie admin ? Zły dzień dziś mieliśmy  i wyładowujemy frustrację ?  a to,ze  grupka debili się zabrała i tk się sypały to tamtych nie było można banować ? tego nie widać ? ciężko wejść czasem w wieczornych godzinach wejść na serwer i zobaczyć ? po za tym typ który mnie wczesniej obrażał na voipie, parę razy podzielił się ze mną kolbą . . .  gra sobie w najlepsze....  gdzie tu sprawiedliwość ?

kazmirzk

  • Guest
Session ban ...
« Reply #1 on: 03 April 2010, 16:04:04 »
Nie ja dalem ci session bana.. ale w webadmince nie mamy informacji o tym ze ktos celowo teamkilluje, a juz napewno nie o tym ze ktos obraza ludzi na voipie. jesli zachodzi tego typu sytuacja napisz do admina na steam / PW na forum / albo na all chat podczas gry. jesli jakis admin siedzi na webadmince to zapewne wyrzuci delikwetna z gry.

Ja za przeklenstwa sesji nie daje, co najwyzej upomne pisemnie jesli dana osoba przegina z przeklenstwami, ale regulamin i komunikaty na serwerze wyraznie mowia by hamowac swoj jezyk, za tem nie dziw sie ze jakis inny admin, ktory poczuwa sie do obowiazku mogl cie ukarac.