Author Topic: Wygląd Forum  (Read 17289 times)

Goral

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #30 on: 26 August 2006, 17:19:52 »
Ten pomarańcz jest do (_|_)
Wolałbym gdyby elementy i  kolory tego serwisu nawiązywały do kolorów użytych w grze...

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Wygląd Forum
« Reply #31 on: 26 August 2006, 17:25:09 »
to powiedz mi gdzie jest niebieski.

a pomarancz/zloty to jedyne jakie pasuja, sczegulnie na tymc zerwonym tle tytulu topika

wyobraz sobie e to ogien kul :)

EDIT:
no tera ten przygaszony zloty wyglada jescze lepiej :)

Mati

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #32 on: 26 August 2006, 18:31:18 »
Po zmianie troche błędów jest. Mianowicie "Wiadomość" nachodzi na okienko szybkiego przejścia do innego tematu. Jak to poprawicie będzie kul ;)

Edit: Aaa...! I jeszcze jedno. Jak już zmieniacie to zmieńcie też kolor linka www użytkowników. Odstaje to od reszty...

ciocia|Ola

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #33 on: 26 August 2006, 21:34:57 »
Ale wiecie, że nie ma rzeczy brzydkich?! Nie ma brzydkich bluzek, sukienek, spodni a tym bardziej forów są tylko inne gusta. Można rozmawiać o odczuciach estetycznych, a kolorki :)  Ech…, tego lata kolor niebieski w modzie, to wreszcie świeży oddech po ostatnich kilku sezonach wszechobecnego słodziutkiego różu. A wy mi tutaj oliwkowe napisy :) Ilu forumowiczów tyle odczuć estetycznych i tyle gustów. Gra sama w sobie ma podobną kolorystykę do obecnego wyglądu i tak na dobra sprawę – fajnie, że działa :)

asn

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #34 on: 27 August 2006, 15:58:06 »
Ja bym dodal ramke w serwisie. Tak aby zakryla te szare tlo. Moze jakis fajny motyw z RO cos w takim klimacie. Najlepiej zeby ramka sie laczyla z logiem. Pozdro

mcda

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #35 on: 30 August 2006, 01:09:27 »
Nie lubie zakładać nowych tematów, więc napiszę tutaj ;)

Brakuje mi podglądu posta w oknie edycji. Czasem po napisaniu chciałoby się sprawdzić czy wszystkie znaczniki bbcode są tam gdzie powinny i czy wszystkie ortografy się znalazły i czy w ogóle post wygląda tak jak powinien. Da się coś takiego dorzucić? Ładnie proszę :)

trawiator

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #36 on: 30 August 2006, 01:27:19 »

mcda

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #37 on: 30 August 2006, 01:45:55 »
Moja mea culpa... potrzebne nowe szkła jak w pysk strzelił ;)
po prostu na innych forach jest pod oknem edycji "podgląd" i "wyślij"... ech... to już się więcej nie odzywam (chociaż nie wiem jak dlugo wytrzymam ;))

Zdzira

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #38 on: 03 September 2006, 12:35:29 »
te + przy nieprzeczytanych postach to porażka... nieprzeczytane wiadomości etc powinny mieć inny kolor czcionki... zreszta tak jak na BF.PL tam samo forum jest jasne i czytelne.

fth

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #39 on: 12 September 2006, 23:33:56 »
a nie pomyśleliście panowie, że może nie każdy ma ochote ściągać i oglądać trailery z RO na stronie głównej i zapychć sobie łącze ? Motyw losowy... ależ mnie to wku.... cała rodzina śpi, ja mam foobara ściszonego, coś tam sobie brzdąka a tu durny trailer mi wskskuje na fulla. Zeby chociaż sie to wyłączyć dało ! Gratuluje pomysłu...

Goral

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #40 on: 13 September 2006, 00:14:41 »
OK, autostart filmików wyłączony na stronie głównej.