Author Topic: Wygląd Forum  (Read 17298 times)

Tin

  • Guest
Wygląd Forum
« on: 24 July 2006, 12:52:46 »
Proponuję dodać mozliwośc wyboru "skórki" forum bo to jest dla mnie mało przejrzyste....myślę że to nie problem ?

yeronimo

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #1 on: 24 July 2006, 13:43:54 »
Jezeli jest to mozliwe to rowniez jestem za. Ta skorka ma klimat ale jest faktycznie troszke malo przejrzysta... plus i minus tej skorki - mysle ze da sie cos zrobic w tej sprawie ;)

Goral

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #2 on: 24 July 2006, 14:05:13 »
A co w niej jest nieprzejrzystego?
Zresztą serwis nie przewiduje innych skórek.

Tin

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #3 on: 25 July 2006, 10:58:50 »
Łatwiej się czyta i znajduje gdy litery są ciemne a tło jasne ;) ale skoro to problem ;)

siena

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #4 on: 25 July 2006, 11:13:23 »
tak zgadzam sie engine forum, a w gruncie rzeczy jego wyglad jest hmm... odrzucajcy, a szkoda:
- domsylnie miejsce na sygnaturke - zaciemnia mocno to co w forum najwazniejsze- tresci postow. Czesto posty maja po 1 linicje a miejsce na sygnaturke ma nie wiem 5-6 linijek? przez to robia sie luki, ktore mocno przeszkadzaja w czytaniu
- graficzna rpezentacja postow

jesli nie chcesz phpBB to sprawdz www.simplemachines.org/

Goral

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #5 on: 25 July 2006, 11:23:54 »
Quote
Tin :
Łatwiej się czyta i znajduje gdy litery są ciemne a tło jasne ;) ale skoro to problem ;)

Staram sie nawiązywać do layoutu samej gry, stąd ta kolorystyka i inne elementy.
Quote
siena :
- domsylnie miejsce na sygnaturke - zaciemnia mocno to co w forum najwazniejsze- tresci postow. Czesto posty maja po 1 linicje a miejsce na sygnaturke ma nie wiem 5-6 linijek? przez to robia sie luki, ktore mocno przeszkadzaja w czytaniu

spróbuję przeorganizować okienko po lewej, żeby nie zajmowało tyle miejsca (bo to ma wpływ potem na wielkość prawego okienka) ale poprawić wygląd może pisanie "większych" postów na forum ;)
Quote
siena :
- graficzna rpezentacja postow

a tego przyznam się, że nie rozumiem...

siena

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #6 on: 25 July 2006, 12:35:24 »
chodzi o to ze wszystko sie zlewa, pewnie dlatego ze jest tak ciemno :)

mtR

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #7 on: 25 July 2006, 15:10:42 »
Ja tam nie mam problemów z odczytaniem tresci postów, nic mi się nie zlewa i ogólnie jest bardzo spoko...

siena

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #8 on: 25 July 2006, 16:17:42 »
moze dlatego ze czytasz swoje teksty. przynajmniej jak jestescie tak zakochani w swoim dziele, dajcie alternatywe w postaci jasnego stylu :>http://www.neocrome.net/list.php?c=sed_skin_intl

poza tym jest tu opcja "pokaz posty od ostatniej wizyty"?:)

Goral

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #9 on: 25 July 2006, 17:32:51 »
siena, na forum battlefield nie ma wyboru skina i jakoś to nikomu nie przeszkadza.
Co do opcji, to jeszcze nie wszystkie pluginy zostały zainstalowane, a jeśli będzie trzeba to się dopisze to i owo ;)
[EDIT]
Póki co, na stronie głównej masz blok Nowe w forum, gdzie zółte strzałki oznaczają nowe od ostatniej wizyty.

mtR

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #10 on: 26 July 2006, 10:21:59 »
Dla tych co tego bloku nie widzą, powiem że jest na dole strony pod newsami. :)

yeronimo

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #11 on: 26 July 2006, 18:51:38 »
Az tak zle to z Nami chyba nie jest ^^ hihi

krv[PL]

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #12 on: 31 July 2006, 10:11:37 »
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zobacz swoje posty
Zobacz posty bez odpowiedzi

czegos takiego mi tutaj brakuje! ogolnie forum dla mnie jest spoko i wszsyko widze :D problemem sa tylko sygnatury (pierwszy raz widze zeby mozna je bylo rollowac :p)

Aslan_pl

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #13 on: 31 July 2006, 10:24:06 »
Dla mnie forum moze byc. Ja tam wszystko widze i nic mi sie nie zlewa.

Firzen

  • Guest
Wygląd Forum
« Reply #14 on: 31 July 2006, 11:14:24 »
Ja również wszystko widze, ale faktycznie też nie widziałem "przesuwanych" sygnaturek.