Author Topic: Darkest Hour  (Read 5862 times)

mjr. ProDigy

  • Guest
Darkest Hour
« on: 23 March 2010, 15:07:32 »
Witam,
chciałbym zainstalować sobie mod DH i w związku z tym mam dwa pytania:
-skąd pobrać i jakie pliki są wymagane do poprawnej gry w DH?
-czy DH ma większe wymagania sprzętowe? (zadaję to pytanie ponieważ kiedyś zainstalowałem sobie CC i strasznie mi się cięło, a takich problemów nie mam z RO)

z góry dzieki za pomoc
pozdrawiam

M1

  • Guest
Darkest Hour
« Reply #1 on: 23 March 2010, 15:22:51 »
jeśli Ci działa RO to  DH też pójdzie.   MOD DH jest na steam  w dziale my games... tam powinienenś mieć DH... kliknij lewym i pobierze sie wszystko samo :)

mjr. ProDigy

  • Guest
Darkest Hour
« Reply #2 on: 26 March 2010, 15:19:20 »
a więc: RO działa mi na najwyższych detalach bez zająknięcia. W DH musiałem wszystko obniżyć, żeby można było w miarę śmigać, a wiec jak dla mnie ma wieksze wymagania. Ale M1 dzieki za pomoc.

Kolejne moje pytanie - czy ktokolwiek jeszcze gra w DH?? Od trzech dni siedzę przy kompie i widzę, że grają same boty. Serwerów też jak na receptę, raptem trzy... :(

a więc pytam - gra ktos jeszcze w DH?

pzdr

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Darkest Hour
« Reply #3 on: 26 March 2010, 15:29:50 »
Grają, grają. Jest nawet trochę Polaków:D.
Dziwne że masz 3 serwery(mi wyświetla się ok 20-25), ale może to być spowodowane problemami technicznymi, więc poczekaj na wypowiedź któregoś z adminów(albo po prostu kokoś kto ogarnia).

Pozdrawiam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

IgraSov

  • Guest
Darkest Hour
« Reply #4 on: 26 March 2010, 17:50:23 »
Może masz ustawione filterki i dlatego pokazuje tylko 3 serwery?

M1

  • Guest
Darkest Hour
« Reply #5 on: 27 March 2010, 22:59:44 »
dokładnie... może masz włączone filtrowanie serwerów. Jeśli masz w wersji angielskiej to w  zakładce servers na dole będziesz miał zapytanie  coś w rodzaju only standard servers...  odznacz to...  u mnie wykrywa  z reguły około 25 serwerów. Proponuję dodać kilka  do ulubionych ( tych na których ktoś gra oczywiście), bo nie zawsze się je później  znajduje.  

Ja grywam z reguły na Arishe Kaempfer
IP "82.165.197.233",Port=8757

Jeśli w RO masz też diodane ulubione  serwery   to i w DH też będą one ukazane

mjr. ProDigy

  • Guest
Darkest Hour
« Reply #6 on: 29 March 2010, 14:23:30 »
Ok dzieki wielkie za pomoc kamraci :) Rzeczywiście miałem ustawione filtry :/ i zapomniałem o tym na śmierć...  Dziękli też za IP serwera.... Jeżeli ktoś zna jeszcze jakieś na których grywają ludzie, a nie boty to by było miło :) pozdrawiam