Author Topic: Dr.AcidTabs! 53798902  (Read 5837 times)

Biały Orzeł

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #15 on: 14 April 2010, 16:53:03 »
Quote
xD.pl :...
a przy śmierci w grze to gdybyś widział Nikitycza to jedyne co on pisze to k***a
wkurzam się jeżeli już to tylko przy TK i tylko gdy jestem w trudno dostępnym miejscu lub gdy jestem bliski zdobycia medalu...



Primo-Nie patrz jak się zachowują inni tylko sam trzymaj fason,
Secundo-Wkurzanie się na TK i odpowiadanie tym samym to przykład czegoś co trudno inaczej nazwać jak "DEBILIZM",
Tercio-Istnieje prosta zasada by nie traktowano Cię jak gówniarza...NIE ZACHOWYWAĆ SIĘ JAK GÓWNIARZ i pisać po polsku na forum bo stylistyka Twoich wypowiedzi określa poziom jaki prezentujesz, więc spójrz na swoje posty i zastanów się dlaczego Radzisław potraktował Cię jak dzieciaka.

lord_pl

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #16 on: 14 April 2010, 21:39:10 »
Primo-Ja mam na pudełku napisane 16+
Secundo-Po co dolewać oliwy do ognia i ponownie poruszać zakończona w kulturalny sposób dyskusje ?
Tercio- Grasz na medale O.o??

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #17 on: 15 April 2010, 13:20:09 »
Quote from: lord_pl
Secundo-Po co dolewać oliwy do ognia i ponownie poruszać zakończona w kulturalny sposób dyskusje ?


No właśnie...
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

xD.pl

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #18 on: 19 April 2010, 15:11:59 »
lord oliwiarkę trzyma każdy co tu coś pisze :yes
grę masz pewnie kupioną w sklepie od steam ja mam od Cenega
ja bym Tobie radził też grać na medale przez to masz większe doświadczenie i możesz łatwiej pokonywać przeciwnika
Biały Orzeł ja nie wkurzam się na czacie :no
poziom twojego wkurzenia jest zbyt duży gdy tu piszesz
spróbuj się uspokoić w jakiś sposób

piszmy jeżeli już to bez wkurzania, besztania, obrażania i kłótni :no
te rzeczy już mnie nudzą

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #19 on: 19 April 2010, 15:22:02 »
Bez kłótni??? No ja pier******************* teraz to mnie naprawdę zagiąłeś.....

Prośba do adminów.
Zakończcie temat to bo niektórzy nie rozumieją co się do nich mówi a poziom agresji jest już niebezpiecznie wysoko.....(dla dobra strony i wszystkich)

xD jak chcesz się wyżalić to ściągnij sobie GG(jest za darmo gdybyś nie wiedział) i napisz do mnie to sobie pogadamy na pewne tematy. I jeszcze jedno-nie pisz do mnie na serwach bo mnie to denerwuje.:p
PS. Radzisław napisał Ci pewną uwagę i weź ją sobie lepiej do serca bo miał rację...

Pozdrawiam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."