Author Topic: Dr.AcidTabs! 53798902  (Read 5836 times)

kazmirzk

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« on: 20 March 2010, 23:46:45 »
Nick:  Dr.AcidTabs!
ID:  53798902
Powód: wyzwiska, propagowanie treści nazistowskich
Kara: 2 tyg

xD.pl

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #1 on: 23 March 2010, 14:13:45 »
czemu on dostał 2 tyg. a ja perma? :((

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #2 on: 23 March 2010, 18:49:05 »
Quote from: xD.pl
czemu on dostał 2 tyg. a ja perma?


bo Ty robiłeś to widocznie na większa skale:p.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

kazmirzk

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #3 on: 24 March 2010, 00:26:28 »
Quote
xD.pl :
czemu on dostał 2 tyg. a ja perma? :((

jesli ode mnie by to zalezalo to za jego teksty o paleniu Żydow i skandowanie "sieg heil" oraz "heil hitler" dostalby perm na wszystkich serwerach. Ale procedura jest taka ze przy pierwszym tego typu wybryku kandydat dostaje 2 tygodnie.

ty natomiast banowany byles przeze mnie kilka razy , glownie sesje. Ale nie chce mi sie z toba dluzej uzerac. Zabierz lopatke i wiaderko i zmien piaskownice.

xD.pl

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #4 on: 11 April 2010, 11:21:26 »
jedyna sesja którą dostałem była od Szarika i za to że goście się pchali pod lufę
od ciebie sesji sobie nie przypominam

IgraSov

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #5 on: 11 April 2010, 11:38:21 »
Co żeś się obudził teraz po ponad 2 tygodniach? Przestań w ogóle na ten temat dyskutować bo nic nie zdziałasz a tylko się pogrążasz.
Ja Ci obiecuję, że jedno wykroczenie na serwerze przy mnie i dostajesz 2 tygodnie urlopu.
A za idiotyczne faszystowskie teksty nie spodziewaj się innej reakcji adminów.

kazmirzk

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #6 on: 11 April 2010, 14:23:21 »
@IgraSov, xD.pl nie został zbanowany za teksty. Chłopak spamuje w temacie, który nie jest poświecony jego osobie. Ale odbiegajac od tego, towj nick xd.pl jest na tyle rozpoznawalny, ze akurat ciebie dobrze zapamietalem. Ktos ostatnio na forum pisal o zbanowanym na TDM Polaku z koncowka .pl, ktory teraz przynosi wstyd na serwerach zagranicznych.. Czy to aby czasem nie ty ?

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #7 on: 11 April 2010, 18:46:32 »
Spotkałem się z nim na serwie, koleś dyskutował ze mną czemu niby chciałem zakończyć temat na forum również poświęcony jego osobie(twierdził, że to "jego" temat). Graliśmy u "ruskich" i próbowałem mu wytłumaczyć całą sprawę, ale chyba nie zrozumiał...
Wyjątkowo denerwujący typek, ale cóż i tacy się gdzieś tam rodzą.....(niestety)

Do "szanownego" xD, gdybym Cię uraził w jakiś sposób to pisz na moje GG. Forum zostaw w spokoju, bo z wypowiedzi innych wnioskuję, że chyba mają Cię już dość:p
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

lord_pl

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #8 on: 11 April 2010, 18:48:33 »
Faktycznie jego nick łatwo można zapamiętać , a jakbyś czasem nie zapamiętał to seryjka po plecach albo jakaś wiązanka z jego strony to standard. Dzieciom neo mówimy :no

xD.pl

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #9 on: 12 April 2010, 16:46:56 »
kazmirzk być może to ja ale i być może to nie ja ale jest pełno osób z końcówką pl
Haratacz tak szczerze to mnie nie uraziłeś i nic do ciebie już nie mam bo już wytłumaczyłeś się
lord_pl dziei neo można rozpoznać tylko w realnym świecie a nie w grze
Igra Sov to że mnie nie było 2 tygodnie to nie znaczy że musisz się wkurzać
z tym wykroczeniem to liczy się też TK czy nie?
a tak w ogóle nie zostałem jeszcze odbanowany

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #10 on: 13 April 2010, 14:26:44 »
Quote from: xD.pl
Haratacz tak szczerze to mnie nie uraziłeś i nic do ciebie już nie mam bo już wytłumaczyłeś si


Ja się wytłumaczyłem???? Ciekawe z czego....

Tak w ogóle to IgraSov pisze się razem...:p

TK zawsze się liczy...(chyba, że rzeczywiście przypadkowe)

Kiedyś graliśmy "razem" u ruskich i prosiłbym Cię o powstrzymanie od wulgaryzmów(trochę Polaków też tam było i niekoniecznie się im to podoba)

Jak już wcześniej wspomniałem, jeśli bardzo chcesz sobie ze mną podyskutować to z łaski swojej na GG, ok?????
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

xD.pl

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #11 on: 13 April 2010, 17:17:43 »
wytłumaczyłeś
nic już do ciebie nie mam
zakończymy już to między nami
ok?
u ruskch na krivoi rog to gość mi tygrysa ukradł więc byłem wkurzony
a tak szczerze to ty sam klniesz tylko zamiast niektórych liter dajesz *****
Haratacz jakby co to nie mam GG
a z TK to często wiele osób pcha się pod lufę i gąsienicę
sorki IgraSov siła przyzwyczajenia

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #12 on: 13 April 2010, 19:08:45 »
Dobra. Koniec. Tak będzie lepiej dla wszystkich.

Pozdrawiam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Radzisław

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #13 on: 14 April 2010, 12:48:36 »
Quote
xD.pl :
wytłumaczyłeś
nic już do ciebie nie mam
zakończymy już to między nami
ok?
u ruskch na krivoi rog to gość mi tygrysa ukradł więc byłem wkurzony
a tak szczerze to ty sam klniesz tylko zamiast niektórych liter dajesz *****
Haratacz jakby co to nie mam GG
a z TK to często wiele osób pcha się pod lufę i gąsienicę
sorki IgraSov siła przyzwyczajenia

Ty to naprawdę albo jesteś niezrównoważonym 12latkiem( bądz wiekowo jeszcze niżej,co powinno wykluczać cię według prawa jako posiadacza,gracza RO), lub nastolatkiem z problemami ,tymi poważnymi.Jednak po tym jak się wypowiadasz i reagujesz na niektóre komentarze (wielu wypowiedzi swoich przedmówców nie rozumiesz) stawiam na to że jesteś tym pierwszym.Nawet nie pytaj dlaczego tak twierdze. Jednak udzielę  ci rady ,nadmiar brutalnych gier działa niezdrowo na twoją psychikę,co może prowadzić do poważnych zaburzeń osobowości i prowadzić do różnych tików na tle nerwowym(najbardziej powszechne to nerwowe przymykanie oczu).Swoją frustracje (która narasta), ukierunkowujesz na głupie zachowania podczas owej gry.Czyli kiedy giniesz po raz kolejny,twój poziom stresu narasta.Młody organizm (plus twoje młode ego, które w wieku dojrzewania ulega zniekształceniu), nie radzi sobie z wysokim jak na twój młody wiek, poziomem serotoniny.Można powiedzieć że przez kilka chwil zachowujesz sie jak niezrównoważony.Nie kontrolujesz zachowania.Właśnie dlatego są ograniczenia wiekowe ,dla niektórych gier.Choć i te często zawodzą ,gdy nie ma kontroli rodzica nad dawką wirtualnej przemocy.Pozdrawiam-Pedagog spec.Resocjalizacja

xD.pl

  • Guest
Dr.AcidTabs! 53798902
« Reply #14 on: 14 April 2010, 16:06:51 »
Radzisław szczerze nie potrzebuję pedagoga
a przy śmierci w grze to gdybyś widział Nikitycza to jedyne co on pisze to k***a
wkurzam się jeżeli już to tylko przy TK i tylko gdy jestem w trudno dostępnym miejscu lub gdy jestem bliski zdobycia medalu
Radzisław dzięki za radę ( ale chyba z niej nie skorzystam ) ale skończ już skończ z takimi tekstami