Author Topic: Potrzebna pomoc dla weterana  (Read 2413 times)

mjr. ProDigy

  • Guest
Potrzebna pomoc dla weterana
« on: 16 March 2010, 17:45:44 »
Czołem!
Kamraci stary weteran potrzebuje pomocy. Grałem w RO namiętnie jakiś rok temu. Niestety grę musiałem odinstalować i na rok o niej zapomnieć :( Niedawno odpaliłem RO jeszcze raz i jest ok, ale problem jest tego typu, iż mam widoczne tylko chyba ze cztery serwery, a i na nie nie mogę się dostać, bo ściąga mi jakieś pliki. Kojarzę, że to sa jakieś uaktualnienia, ale to strasznie dłuuuugo ściąga. Nie mogę w nic zagrać, bo zanim mi zaktualizuje mapę to na serwer zmienia się już na następną. Może ktoś mi pomóc i podpowiedzieć jakie pliki pobrać i ewentualnie co jeszcze zrobić żebym juz mógł dołączyć? wielkie dzięki z góry...

IgraSov

  • Guest
Potrzebna pomoc dla weterana
« Reply #1 on: 16 March 2010, 17:49:01 »

mjr. ProDigy

  • Guest
Potrzebna pomoc dla weterana
« Reply #2 on: 16 March 2010, 17:53:31 »
ok dzięki. spróbuję... dodam tylko, że nigdy wcześniej nie miałem takich problemów. dam znać czy coś się zmieniło....

cos tam drgnęło... jednak serwerów jest zdecydowanie mniej niż przed rokiem... :(
jednak dalej ściąga mi jakieś pliki... mod i txt...  np do ogledowa a to przecież standardowa mapa...
istnieje jakiś sposób by to ominać? nie wiem, jakieś mappacki ściągnąć czy co... :/ kiedyś juz się tego naściagałem i dalej mam te mappacki na kompie. Myślałem, że skoro już to raz zassałem to już nie muszę tego robić znowu :/