Author Topic: Problem  (Read 3054 times)

Mateusz555

  • Guest
Problem
« on: 15 March 2010, 17:01:55 »
Witam jako że jestem nowy przedstawię się mieszkam w Borowie w Pomorskim .Mam pytanie cz w Red Orchestra Ostrfront 41-45 można być kimś innym oprócz niemiec  i rosjan?

IgraSov

  • Guest
Problem
« Reply #1 on: 15 March 2010, 17:43:23 »
W samej Red Orchestrze nie, jedynie w modyfikacjach można być Brytyjczykami, Australijczykami i Włochami w Mare Nostrum i Amerykańcami w Darkest Hour.

kazmirzk

  • Guest
Problem
« Reply #2 on: 15 March 2010, 18:50:15 »
Poza tymi nacjami, które wymieniles sa jeszcze Rumuni w Carpatian Crosses, no i w MN sa tez Polacy w brytyjskich mundurach.

Mateusz555

  • Guest
Problem
« Reply #3 on: 15 March 2010, 19:02:08 »
A skąd można ściągnąć te mody bo jakoś niemogę Darkest Hour: Europa '44-'45 ze strony wszystko robie jak powinno ale niechce się ściągać :no
pozdrawiam
Mateusz

IgraSov

  • Guest
Problem
« Reply #4 on: 15 March 2010, 19:25:36 »
Przez Steam kliknij zainstaluj i wszystko powinno pobrać.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Problem
« Reply #5 on: 15 March 2010, 20:21:48 »
Miło mnie to zaskoczyło, że ktoś uwzględnił Polaków:yes.
Nie jestem pewien, ale mapa gdzie są "nasi" to chyba Włochy, bo jeśli tak to mogliby zrobić Monte Cassino(chyba byłoby to możliwe) i może więcej ludzi grałoby w MN(przynajmniej Polaków).
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Radzisław

  • Guest
Problem
« Reply #6 on: 16 March 2010, 01:16:38 »
Quote
Haratacz :
Miło mnie to zaskoczyło, że ktoś uwzględnił Polaków:yes.
Nie jestem pewien, ale mapa gdzie są "nasi" to chyba Włochy, bo jeśli tak to mogliby zrobić Monte Cassino(chyba byłoby to możliwe) i może więcej ludzi grałoby w MN(przynajmniej Polaków).

Próbowałem w tym kierunku ,mam do tego odpowiednie materiały.Lecz jak to u nas bywa nie ma kto zrobić.Ci co mogą i się na tym znają, nie robią.Pozdrawiam