Author Topic: Artyleria...pomaga ale i czasami szkodzi  (Read 13064 times)

thebil

  • Guest
Artyleria...pomaga ale i czasami szkodzi
« Reply #15 on: 30 August 2006, 01:44:49 »
Kaszpir, ja tam przyznam szczerze, że raczej staram się nie uzywac arty do 'odizolowywania' (ale słowo :o Dobrze napisałem? :P) pola walki, ale zeby utrudnić życie tym złym :P. Najlepiej sprawdza się: Ostrzał na wszelkiej masci mosty, na drogę z respa na punkt obrony / ataku, na stałe, odsłonięte miejsca zgrupowań wroga :). Najgorzej to arty zbiera żniwa na basovce :D. (szkopami) najpierw za AT, potem na drogę do comm bunker (za) a potem za basovka station i już mamy wygraną dzięki samemu arty :D. Dodatkowo w stacji jest taka fajna przelotówka i mozna walnąć arty nie obchodząc budynku :P. Jako comm bardzo mi brakuje możliwości użycia ostrzału bezpośrednio na mapie, bo kto widział,zeby dowódca nie mógł wezwać wsparcia bez lornetki? Śmiech na sali :).

Goral

  • Guest
Artyleria...pomaga ale i czasami szkodzi
« Reply #16 on: 30 August 2006, 09:48:05 »
Pewnie dltego, żeby widział czy czasem na wyznaczonym przez niego terenie nie zgrupowały się akurat jego siły :)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Artyleria...pomaga ale i czasami szkodzi
« Reply #17 on: 30 August 2006, 10:00:49 »
Quote
ciocia|Ola :
_KaszpiR_ spokojnie - to "sezon na ŁOSIA" - za miesiąc już nie będą się pchać o ile mają rozum :) - chociaż mi to zajęło 1 dzień <że nie należy się pchać pod obstrzał>, ale ja wiecie baba jestem to ze mną inaczej troszkę - jak to mówią sztuczna inteligencja <kolor włosów> :D


chyba kazdy normalny nie biegnie w miejsce gdzie wybuchy siegaja 20m w gore ;)
no coz, jak wiadomo teoria ewolucji w grzie sprawdza sie bardzo dokladnie - jednostki niedostosowane gina pierwsze a jednostki  z wadami same sie unicestwiaja :)

basovka - no tam bez artylerii i swiec dymnych niemcy nie maja absolutnie szans, ale jak sie to dobrze ustawi to mozan wygrac za 1 podjesciem z dobrym teamem

Bathin

  • Guest
Artyleria...pomaga ale i czasami szkodzi
« Reply #18 on: 06 September 2006, 14:50:34 »
Miałem 2 dni temu taką akcję. Plac Królewski - załapałem się na komandira, Niemcy szatkują nas jak młodych, na seju czytam "Bathin dawaj arte", ledwo dotarłem do radia tego na środku placu (nie wiedziałem wtedy że jedno jest przy fontannie), podałem namiary, ostrzegłem resztę i czekam. Po pierwszej kanonadzie padło 6 niemków, a po drugiej wyleciałem z gry, chyba wiecie czemu8)
Po jakiego grzyba jest mapa na której zaznaczony jest ostrzał ? Po co dawać ostrzeżenia skoro jedna lama z drugą pcha się prosto pod własną artę ?  Od tamtej pory raczej unikam kierowania artą.
Pzdr