Author Topic: BF:BC2  (Read 46309 times)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: BF:BC2
« Reply #15 on: 06 April 2013, 23:47:22 »
Obejrzałem filmik. Czeka mnie apdejt do wersji grywalnej. Następnym razem jak będę prowadził czołg, to więcej ustrzelisz ;) Umówimy się na granie, bo ten koleś co prowadził to lipa jakaś. No chyba że to PiterTomiki to szacun ;). Jak na pierwszy raz super. Czyli 3+. Piter zajdź kiedyś do kolegów na mumbla. Nie taki diabeł straszny....No chyba że As.  Frajda chyba jest taka sama jak kiedyś Barcie? Pełne serwery, czyli.....3 słownie trójka ma konkurenta. "Krok w tył to czasami krok w przód" cytat z mojej nowej książki.
« Last Edit: 07 April 2013, 00:04:34 by Ryksza »


Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: BF:BC2
« Reply #16 on: 07 April 2013, 00:53:24 »
Może i nie mam w pełni sprawnego małego palca prawej dłoni, ale żeby od razu mnie inwalidą nazywać?   :o
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BF:BC2
« Reply #17 on: 07 April 2013, 02:22:40 »
Może i nie mam w pełni sprawnego małego palca prawej dłoni, ale żeby od razu mnie inwalidą nazywać?   :o
No to system tak zdecydował  :P
Musisz oczyścić pole "clantagu", albo w odpowiednim ini w dokumentach/bfbc2, albo coś do niego wpisując i potem to kasując (albo i nie)  ;)
Obejrzałem filmik. Czeka mnie apdejt do wersji grywalnej. Następnym razem jak będę prowadził czołg, to więcej ustrzelisz ;) Umówimy się na granie, bo ten koleś co prowadził to lipa jakaś. No chyba że to PiterTomiki to szacun ;).
No to przyjrzyj sie dokładnie na 1080p KTO tam kierował  ;) he he
Piter zajdź kiedyś do kolegów na mumbla. Nie taki diabeł straszny....No chyba że As.  Frajda chyba jest taka sama jak kiedyś Barcie? Pełne serwery, czyli.....3 słownie trójka ma konkurenta.
Piter ssiedzi na Mumblu i juz poznał jednego Kolegę grając wspólnie pierwszy raz w KillingFloora, diabła się nie boi bo są z jednego hajmatu  8) Co do frajdy, to zapewne będzie taka sama, ale dzisiaj (wczoraj) to chodziło mi jedynie o rozruch po błędach, także mocno się nie przykładałem do rozgrywki  :D

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: BF:BC2
« Reply #18 on: 07 April 2013, 08:34:18 »
Ot człowiek sobie krytykę na wiatr rzuci, a tu w Rozuma trafiło. Mam talent widzę. A czołg prowadzony na 4 po powtórce. Zresztą dzisiaj jak jestem trzeźwy, to wiara we własne umiejętności spadła ;) I już taki skory do krytyki nie jestem. Około 20:00 stwierdzę że na piątkę było ;)
« Last Edit: 07 April 2013, 08:43:47 by Ryksza »


Koller

  • Guest
Odp: BF:BC2
« Reply #19 on: 07 April 2013, 10:57:44 »
twierdziłem i dalej twierdzę, że ta gra jest lepsza niż trójka...jeszcze parę miesięcy temu było serwerów trochę , gorzej z Vietnamem, ale dobry ruch Panowie:)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BF:BC2
« Reply #20 on: 07 April 2013, 11:41:24 »
twierdziłem i dalej twierdzę, że ta gra jest lepsza niż trójka...jeszcze parę miesięcy temu było serwerów trochę , gorzej z Vietnamem, ale dobry ruch Panowie:)
No wczoraj sprawdzałem i serwerów do "podstawki" było powyżej 600, nawet gdyby te dla nas dostępne mieściły się w 1/3 tej liczby to zabawy mamy jeszcze na jakiś czas, tyle żeby byli gracze ;)
Gorzej jest z V, ale i tak serwery nie mieszczą sie na jednej stronie wyświetlania, więc też jest OK  :D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BF:BC2
« Reply #21 on: 07 April 2013, 21:16:51 »
No i taki szybki szpil w "podstawkę", dołączył Rozumny, wciąż inwalida  ;D ;D


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BF:BC2
« Reply #22 on: 10 April 2013, 23:53:11 »
Umówimy się na granie, bo ten koleś co prowadził to lipa jakaś. No chyba że to PiterTomiki to szacun ;). Jak na pierwszy raz super. Czyli 3+. Piter zajdź kiedyś do kolegów na mumbla.
He he - pozwoliłem sobie zacytować ten tekst jeszcze raz, gdyż Piter zaskoczony tutaj przyjęciem wysmarował mi takiego oto emaila; pisownia oryginalna (oczywiście spytałem czy mogę upublicznić, chociaż nic tu za bardzo osobistego nie ma, ale zawsze należy zapytać albo nie ujawniać rozmów prywatnych - w tym przypadku maila):
Quote
qrevnie mi milo że mnie po tych Twoich (i naszych) filminkach taak pozytywnie odbieraja;
troche sie martwiłem że lamerowaty zjeb jestem ale widzę że nadzieja jest na fajne szpile z fajnymi ludziami;
zainstaluja se BF2 w pierwszej kolejności i podziałamy conieco;

jeszcze raz dzienxy za pamięć, wyrozumialość i mentoring :)))))

A wczoraj znowu rozgrywka z Rozumnym (tym razem już nie-inwalidą  :P


Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: BF:BC2
« Reply #23 on: 11 April 2013, 16:38:22 »
Rozumny w BC2 gra, nie wierzę  ;D. Czas wzbogacić się o nowe nieśmiertelniki :).

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BF:BC2
« Reply #24 on: 14 April 2013, 17:36:46 »

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: BF:BC2
« Reply #25 on: 14 April 2013, 19:24:02 »
Łee.

Grajcie na hardcore, ponieważ tam nie będziecie mieli celowniczków i innych bajerów i gra się ciekawiej.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: BF:BC2
« Reply #26 on: 14 April 2013, 21:11:57 »
Sharik nie możemy się doczekać twojego "gejmpleja" ze wspomnianego hardcoru, nie wiem jak BartBear, ale ja chętnie popatrzę jak mistrz szpila w tym trybie. Tak więc wrzuć jakieś nagranie tu z YT. Nie przejmuj się jakością, mnie wystarczy zwykłe 480.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: BF:BC2
« Reply #27 on: 14 April 2013, 22:04:43 »
Nie mam czasu się tym zajmować.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BF:BC2
« Reply #28 on: 15 April 2013, 21:52:52 »

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: BF:BC2
« Reply #29 on: 15 April 2013, 23:22:16 »
Wstyd, Rozum gra amerykańcami. A kysz, a kysz.