Author Topic: Słownictwo  (Read 4025 times)

FG||Miki

  • Guest
Słownictwo
« on: 20 February 2010, 18:09:16 »
Nr gracza na listplayer 58672847
Nick w grze =cm=ZABÓJCA(PL)

Oto słowa które padły dziś na serwerze.Wydaje mi się że są one nie na miejscu i zbyt ostre. Gracz ten (nie jestem do końca pewien czy to on) non stop ma komentarze ,które zawierają przekleństwa.Może niektórzy nic sobie z tego nie robią ale mnie to irytuje. Nie chce grać w śród przekleństw i TK. Proszę o reakcję.

http://yfrog.com/0mros20100220174415p

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Słownictwo
« Reply #1 on: 20 February 2010, 19:42:07 »
Wstyd się przyznać ale mi też czasami zdarzy się użyć zbyt mocnego słowa. Staram się tego nie robić, ale koleś trochę przegiął....
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Słownictwo
« Reply #2 on: 20 February 2010, 20:27:56 »
Reakcja mogłaby nastąpić w czasie "incydentu" - bo należałoby zastosować stopniowanie "represji" (bo to nie masywny tk)
1. po prostu stanowcze zwrócenie uwagi
2. kick z serwera
3. dopiero za 3-cim razem (jakby był na tyle głupi żeby nie zrozumiał) kickban na powiedzmy tydzień
Jak widzisz Miki musisz jeszcze nauczyć się znośnego dla graczy oceniania przewinień, bo inaczej lista banów przewyższyłaby ilość łączących się graczy :wink (i wcale nie oznacza to przyzwolenia na łamanie Regulaminu, ale na stopniowanie kar)

FG||Miki

  • Guest
Słownictwo
« Reply #3 on: 20 February 2010, 21:09:35 »
Nie chodziło mi o ban dla gracza. Bardziej o utemperowanie. Po prostu admin ma wieksze poważanie a zwykły gracz nie. Zresztą jest "Nie przeklinaj"

IgraSov

  • Guest
Słownictwo
« Reply #4 on: 21 February 2010, 18:49:37 »
Jesteś obecny na serwerze gdy dochodzi do takich incydentów a admina nie ma w grze? - zwróć po prostu uwagę.