Author Topic: celowy tk  (Read 2895 times)

Rikopl

  • Guest
celowy tk
« on: 26 December 2009, 20:06:57 »
id: 39335700

screen shot:

to było tak grając na battleinhouse sniperz onlyz kilku czekało w tym i ja czekaliśmy na pojazd, kilku poszlo i ja poszłem, obracam sie a tu się cięzarowka zrespawniła się mysle wracam, miałem tyle szczęścia że byłem 1 i prowadziłem a ten bezszczelnie mnie zabił i wsiadł do ciężarówki i pojechał..

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
celowy tk
« Reply #1 on: 26 December 2009, 20:35:51 »
Akurat był na serwerze - dostał upomnienie (za 1 tk nie można zbanować, nawet automat nie wyrzuca). Jeżeli się to powtórzy to wtedy można pomyśleć nad inną karą.

dawidos06

  • Guest
celowy tk
« Reply #2 on: 20 January 2010, 16:50:48 »
w jakich godzinach i jak czesto administratorzy graja na tym serwerze?? przedwczoraj i wczoraj bylo 2 teamkillerow ciegle mnie zabijali okropnie mnie to wkurza!! moze potrzebujecie wiecej adminow??

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
celowy tk
« Reply #3 on: 20 January 2010, 19:07:48 »
To nie jest praca od - do, nie jesteśmy urzędnikami. Adminów jak sobie możesz zobaczyć na Forum w działach serwerów powinno wystarczyć, ale na pewno nie jest to "assistance 24/7". Tam również znajdziesz metody 'offline' na przewinienia na serwerze. Jak dotąd na maila nic nie przyszło, a z przypadkami opisywanymi tutaj na Forum (oczywiście w prawidłowej formie) rozprawiamy się najszybciej jak można.

IgraSov

  • Guest
celowy tk
« Reply #4 on: 20 January 2010, 20:26:04 »
Ja staram się bywać jak najczęściej, jeżeli nie mam czasu na grę to włączoną mam "web-adminkę" i co jakiś czas zerkam co w trawie piszczy.
A tk to plaga każdego publika i wyplenić się tego naprawdę nie da.:satisfied

dawidos06

  • Guest
celowy tk
« Reply #5 on: 22 January 2010, 17:13:38 »
moze ja moglbym zostac adminem na okres probny?? gram na waszym serwie codziennie i czesto jestem ofiara tk.

PS.igra skad masz userbar z ro??

IgraSov

  • Guest
celowy tk
« Reply #6 on: 22 January 2010, 23:01:35 »
Userbar ro mam z tego samego "miejsca" co wszystkie inne:D ----->> www.userbars.pl
Przyjrzyj się dokładnie mojemu nickowi...