Author Topic: adolf stalin(ru)  (Read 2259 times)

Rikopl

  • Guest
adolf stalin(ru)
« on: 26 December 2009, 14:00:46 »
ID:20736775
nazwa w tytule

dowód:

oraz bensensowny mic spam, co jakiś czas puszczał szum

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
adolf stalin(ru)
« Reply #1 on: 26 December 2009, 16:05:52 »
Problem polega na tym, że nie wszędzie przywiązuje się wagę do takich nicków, tak więc gracz może nie wiedzieć że u nas jest niepożądany, jeżeli nie ma akurat nikogo z administracji to gracze sami powinni pouczyć gościa co mu grozi pod takim nickiem i że dla własnego dobra powinien go zmienić, jeżeli oleje sprawę oczywiście dostanie karę, ale musi wiedzieć za co (np. team killing nie wymaga wyjaśnień ale w tej sprawie jest inaczej) .
Co do szumów - też do końca świadomie może tego nie robić, po prostu może ma zdefiniowany klawisz mikrofonu gdzieś w pobliżu klawiszy kontrolnych postaci i czasami mu po prostu się go "naciśnie" nawet jak nic nie mówi...również należy pouczyć gościa że to przeszkadza innym, jeżeli robi to specjalnie oczywiście wtedy też będzie nasza reakcja.
Przy w/w sprawach pierwszą reakcją jest pouczenie (Admin lub inni Gracze), potem działanie według woli danego Admina, jeżeli go brak wtedy post tutaj.


EDIT:

Sam gościa dorwałem z Webadminki - 2 razy dostawał ostrzeżenie i wychodził, ale nie zmieniał (myślał że przeczeka aż zejdę z serwera) za 3 ostatnim ostrzeżeniem wlepiłem mu małego bana na rozkręcenie myślenia - do Nowego Roku odpocznie od tego serwera, potem jak nie zmądrzeje dostanie jako recydywa więcej...

Radzisław

  • Guest
adolf stalin(ru)
« Reply #2 on: 27 December 2009, 15:40:21 »
Pamiętam jeszcze na Inei, jak tek gracz zwyzywał polskich graczy od ...szkoda gadać.Zwykły ruski zjeb...Ja bym mu dał kopa na wszystkie polskie serwery... po co ma sie denerwować ...grajać z polskimi gejami....