Author Topic: Franz (flamewars)  (Read 21491 times)

Hiacenty

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #60 on: 10 November 2009, 20:21:54 »
Quote
plonek :
Quote
Hiacenty :
Quote
BartBear_[PL] :
Quote
Hiacenty :
Trochę odejdę z tematu...Bart mogę wiedzieć dlaczego "plonek" nie został wyjebany i zbanowany na forum hm ? bo widzę ze normalni ludzie zostają banowani na forum za nic ? Jesteś szybki do banowania:satisfied szkoda ze nie cziterów...

oczywiście że możesz - Plonek nie złamał regulaminu tego Forum, tylko Regulamin Serwerów RO.pl
z tym "za nic" to oczywiście obiektywne nie "kolesiowskie" stwierdzenie jak mniemam....

Widać za mało z nim grałeś. Zobacz jak w cs tępią ludzi za cziterstwo bo może czegoś się nauczysz. Co podoba ci sie to jak on sie udziela na forum ? Jedna Osoba a zjebała prawie wszystkim polakom grę którzy grali w czasach plonka.. Plonek nie złamał regulaminu tego Forum - aha =( To jak wszyscy bedą używać wspomagaczy, forum red orchestry zawsze nas przyjmie i nie da nam kary bo przecież lubi haxiorów na forum ?


jakby każdy myślał tak jak Ty, to chleba w sklepie bym nie mógł kupić, ponieważ "cheatowałem" grając na serverach RO, bo przecież powinienem być potępiony ;]

a na forum w żaden sposób nie wypowiadam się ani też nie propaguję cheatowania...

po co się odzywasz jak do ciebie nie napisałem ?

Biały Orzeł

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #61 on: 10 November 2009, 20:22:33 »
Gratuluje...Największa aktywność w kłótniach idiotycznych prowadzących tylko do jeszcze większej nienawiści pomiędzy nami.Imho plonek jest cziterem więc po prostu z nim nie gadajcie i traktujcie go jak powietrze.BartBear nie może wywalić go, bo regulamin forum NIE ZOSTAŁ złamany.Niech se dzieciak biega i wrzuca posty które zostaną bez odpowiedzi i już.Do ciebie plonek osobiście nic nie mam ale to co zrobiłeś niestety skreśla cię ze społeczności RO.Powinieneś mieć na tyle honoru by się nie pokazywać i na tyle sprytu żeby wrócić tu pod inną ksywą i najlepiej z innego IP.Twoja obecność niestety pluje nam wszystkim w twarz.Uważasz, że czitowałeś a i tak ci gówno ktoś zrobi.To na tyle co miałem ci do powiedzenia na koniec.A do reszty waszmościów apeluję:Zepnijcie w końcu dupy i zamiast żreć się jak dzikie psy to przelejcie zapał w tworzenie czegoś sensownego.Ten temat jest czystym potwierdzeniem, że niektóre zarzuty stawiane nam na innym forum mogą być niestety prawdziwe.No!Buzi dupci i zgoda dzieciaki :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Franz (flamewars)
« Reply #62 on: 10 November 2009, 22:08:09 »
Co do banów dla cheaterow, rozdzielamy strefę serwerów gier a strefę serwisu. Łamanie regulaminu serwera to jedno, łamanie regulaminu strony to drugie.
Nie pamiętam czy spotkałem się z serwisem co by banował z forum jak ktoś cheatował na serwerze. No chyba że przyszedł na forum i zrobił burdel w reakcji na bana.

Wy pewnie z chęcią byście wprowadzili metody z czasów Inkwizycji, najlepiej palić od razu na stosie każdego kto nie pasuje.

Guz

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #63 on: 11 November 2009, 01:06:19 »
Quote
_KaszpiR_ :
(...)
Wy pewnie z chęcią byście wprowadzili metody z czasów Inkwizycji, najlepiej palić od razu na stosie każdego kto nie pasuje.




"No one expects the Spanish Inquisition" :satisfied

vodka

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #64 on: 11 November 2009, 02:14:14 »
Niech płoną dziady :D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Franz (flamewars)
« Reply #65 on: 11 November 2009, 15:10:41 »
Quote
jakby każdy myślał tak jak Ty, to chleba w sklepie bym nie mógł kupić, ponieważ "cheatowałem" grając na serverach RO, bo przecież powinienem być potępiony ;]

a na forum w żaden sposób nie wypowiadam się ani też nie propaguję cheatowania...
Bez kitu, jak czytam te twoje wypociny to aż mi się **** śmieje... Ta strona jest bezpośrednio powiązana z gierką Red Orchestra i polską sceną - chyba oczywiste. Skoro zostałeś zbanowany na polskich serwerach to powinieneś też dostać bana i na stronie. Cziterów powinno się karać i to surowo ( szczególnie wtedy gdy nie ma wątpliwości, że czitowali ) a nie ich bronić - koledzy admina. To samo tyczy się desperata. Plonek, miałeś w podpisie "zajęcie: czitowanie", specjalnie prowokując tym ludzi jaki to jesteś bezkarny. Śmiem twierdzić, że powinieneś zostać definitywnie ******** z tej strony, by gówniany smród związany z twoją sprawą, przestał się ciągnąc za tą stroną.
Quote
Czy ktoś trzyma Ciebie tutaj na siłę? Gra się nie rozwija, ale oczywiście TY miałbyś pomysły na stronę?
Pojawił się Zdzira który robi tutaj stronę jak z gazety "Sport" czyli oprócz zmagań narodowych również podaje wiadomości ligowe (chociaż to pewnie na rolu można poczytać) i to by było chyba wszystko co można zaproponować RO:OST pod koniec 2009 roku.
Twoja postawa jest niestety jakże "polska" samemu nic nie wykazać a psioczyć i ośmieszać pracę innych.
W którym miejscu ośmieszył "tą pracę"; ach, może w momencie, gdy napisał, że na tej stronie się nic nie dzieje... Wiele się pomylił? Ty Bart nie powinieneś strzelać fochów tylko zastanowić się co można by zmienić, by się ta strona ludziom podobała bardziej. Chyba temu ma służyć konstruktywna krytyka? Może i Sojuz napisał coś w stylu "typowego Polaka", ale jak nazwać to co Ty robisz na tej stronie? Komunistyczne podejście do tematu; Władza da obywatel ma, koniec tematu, jeśli się nie podoba to wypad? Chyba nie o to tutaj chodzi.

Edit-
1). proszę nie stosować wulgaryzmów i słów ogólnie pojmowanych jako obraźliwe bo łamiesz tym Regulamin Forum - na razie ostrzeżenie "słowne" - nie chcemy tutaj formy cs'owskiej.
2). Czytaj inne wątki - http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=21243#21243
3). Ja jestem tutaj CO-Adminem - głównym i decyzyjnym jest Goral i proszę do niego z takimi tekstam następnym razem licząc na pozytywne rozpatrzenie sprawy :D
w RO gram jako raq

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Franz (flamewars)
« Reply #66 on: 11 November 2009, 15:35:20 »
Wydaje mi się, że _KaszpiR_ postawił sprawę jasno:

Quote
_KaszpiR_ :
Co do banów dla cheaterow, rozdzielamy strefę serwerów gier a strefę serwisu. Łamanie regulaminu serwera to jedno, łamanie regulaminu strony to drugie.
Nie pamiętam czy spotkałem się z serwisem co by banował z forum jak ktoś cheatował na serwerze. No chyba że przyszedł na forum i zrobił burdel w reakcji na bana.

Wy pewnie z chęcią byście wprowadzili metody z czasów Inkwizycji, najlepiej palić od razu na stosie każdego kto nie pasuje.

Hiacenty

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #67 on: 11 November 2009, 15:38:16 »
Edit-
1). proszę nie stosować wulgaryzmów i słów ogólnie pojmowanych jako obraźliwe bo łamiesz tym Regulamin Forum - na razie ostrzeżenie "słowne" - nie chcemy tutaj formy cs'owskiej.
@ a widzisz profanum lepiej nie przeklinać tylko miec wallhacka wtedy nie dostajemy nawet warna.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Franz (flamewars)
« Reply #68 on: 11 November 2009, 15:43:36 »
Hiacenty - czytanie ze zrozumieniem szwankuje? STRONA to strona, SERWER to serwer - za WH na SERWERZE nie dostaniesz warna na FORUM - wystarczy że popatrzysz zaraz nad swoim postem. Tak samo zbanowani na Forum nie są automatycznie banowani na serwerach, chyba jasne i proste? Już więcej tego tłumaczyć nie będziemy.

Hiacenty

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #69 on: 11 November 2009, 15:47:37 »
okej zrozumiałem..

Wawer

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #70 on: 11 November 2009, 16:38:37 »
Co do banów - serwer/forum. O tym decyduje praktyka. Grałem w gry w których cheaterów banowano i tu i tu.  To zależy od determinacji administratorów i ich podejścia do oszustów.
Generalnie za cheaty powinno się banować osobę a nie jego konto... a ja np desperata parę razy na waszych serwerach widziałem i słyszałem.

Co do wulgaryzmów - gra jest od 16 lat i jedna "kurwa" chyba nikomu nie zaszkodzi o ile nie jest wyzwiskiem?

Jeśli zaś chodzi o newsy itp. Na większości oficjanych stron gier informacje dotyczące sceny klanowej są jednymi z ważniejszych - oprócz właściwości promocyjnych ma też to znaczenie motywujące dla graczy i świadczy o popularności gry.

Nie ma co się więcej rozwodzić - gra umiera, pewnie z połowa aktywnie grających w RO to gracze "klanowi". Reszcie się znudziło i chyba już lepiej nie będzie.

\pozdrawiam/

Stilus_PL

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #71 on: 11 November 2009, 17:13:56 »
A może by tak spróbować, ożywić trochę naszą scenę RO ? Może jakiś custom cup. Oczywiście najpierw  trzeba ustalić jakiś, sensowny sposób na zgłaszanie map do rozegrania.

Wawer

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #72 on: 11 November 2009, 17:17:43 »
Przypomnę tylko, że poprzedni nie został dograny do końca bo nam zabrakło przeciwnika w finale ( JC się rozjechało i już nie zebrało się z powrotem)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Franz (flamewars)
« Reply #73 on: 11 November 2009, 17:21:36 »
Quote

Wawer

Co do banów - serwer/forum. O tym decyduje praktyka. Grałem w gry w których cheaterów banowano i tu i tu.  To zależy od determinacji administratorów i ich podejścia do oszustów.
Generalnie za cheaty powinno się banować osobę a nie jego konto... a ja np desperata parę razy na waszych serwerach widziałem i słyszałem.

Co do wulgaryzmów - gra jest od 16 lat i jedna "kurwa" chyba nikomu nie zaszkodzi o ile nie jest wyzwiskiem?

Jeśli zaś chodzi o newsy itp. Na większości oficjanych stron gier informacje dotyczące sceny klanowej są jednymi z ważniejszych - oprócz właściwości promocyjnych ma też to znaczenie motywujące dla graczy i świadczy o popularności gry.

Nie ma co się więcej rozwodzić - gra umiera, pewnie z połowa aktywnie grających w RO to gracze "klanowi". Reszcie się znudziło i chyba już lepiej nie będzie.

\pozdrawiam/

BTW...Miało być o francy ee znaczy się Franzu ale szybko odwrócono naszą uwagę od tematu tego wątku...

1) Postanowienie Administracji co do rozdzielności odpowiedzialności serwer/forum było jasne, równie dobrze trzeba by banować z forum "przestępców" z Ineii, a teraz np. z Herbatników, a sprawa wcześniej banowanych wygląda tak, że serwer TDM to inna maszyna (fizycznie) stawiana od 0, bez kontaktu z Asterami (który jeden już w ogóle kaput, 2-gi już 3 razy "formatowany") - więc nie uświadczysz żadnych wpisów banlisty - czyli "przymusowa" amnestia nastąpiła, a ja nie mam zamiaru ścigać czarownic. Ban trwał wystarczająco długo, a ja nie będę blokował każdego nowego konta Steam z grą za 12.45 czy tam ile teraz RO stoi. Chce grać - gra, jak są podejrzenia że niczego się nie nauczył i dalej jedzie na wspomagaczach to meldujcie do Sztabu, lubić się nie musicie.
2) Gra jest od lat 12 - poza tym wulgaryzmy cenzurowane były kierowane w stosunku do innego forumowicza a nie jako "nasz jakże swojski przecinek"
3) To jest Twoja opinia, mnie akurat nie motywują posty na pół monitora że "bullet chickens wygralo 5:3 z kkg swietliki". Każda gra dla mnie to freeplay ze znajomymi lub nieznajomymi ale wtedy bez "tagów" bo będą jechać po nie-klanowcach "noobami" i innymi takimi, albo będą testować swoje taktyki na "zielonych" jak ich wejdzie na serwer więcej... żadna przyjemność z gry wtedy dla mnie.
4) No nareszcie zgoda w tym punkcie
\re-pozdrawiam/

Stilus_PL

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #74 on: 11 November 2009, 17:43:17 »
Ja gram relatywnie krótko w RO, dlatego też o poprzednim customie nic nie wiem. Wtedy się nie udało, może uda się dziś ? Można spróbować zorganizować jakis międzynarodowy turniej? Oczywiście, wiem o istnieniu ROL, ale IMHO jest sporo klanów, które na ROL nawet się nie zarejestrowały. Rosjanie często organizują takie "turnieje" i idzie im to całkiem fajnie, prócz bariery językowej :D
Ich eventy kręcą się wokół czołgów, ale napewno i na piechotę można coś zorganizować. A tu można poczytać, coś o ich ostatnim pomyśle: VTG.