Author Topic: Franz (flamewars)  (Read 21492 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Franz (flamewars)
« Reply #45 on: 09 November 2009, 19:52:23 »
Quote
Hiacenty :
Trochę odejdę z tematu...Bart mogę wiedzieć dlaczego "plonek" nie został wyjebany i zbanowany na forum hm ? bo widzę ze normalni ludzie zostają banowani na forum za nic ? Jesteś szybki do banowania:satisfied szkoda ze nie cziterów...

oczywiście że możesz - Plonek nie złamał regulaminu tego Forum, tylko Regulamin Serwerów RO.pl
z tym "za nic" to oczywiście obiektywne nie "kolesiowskie" stwierdzenie jak mniemam....

plonek

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #46 on: 09 November 2009, 19:52:59 »
Skar
ID zostalo zbanowane na niektorych serverach gry za lamanie regulaminu.

Na forum chyba tego nie robie....

Baby V

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #47 on: 09 November 2009, 19:58:19 »
wiesz co plonek, cheaterzy powinni być traktowani jak śmierdzący śmieć, i zutylizowani jak naszybciej... co z tego ze nie łamiesz regulaminu forum, starczy ze wszyscy wiedzą ze jesteś cheater, udowodniono ci to, więc mając troche rozumu, nawet byś to tej gry nie wracał...

Skar

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #48 on: 09 November 2009, 19:58:51 »
Quote
Skar
ID zostalo zbanowane na niektorych serverach gry za lamanie regulaminu.

Na forum chyba tego nie robie....


na forum świecisz przykładem ;)
Quote
Zajęcie: CHEATOWANIE

ja tam nic do Ciebie nie mam OSOBIŚCIE

no ale strona właśnie jest poświęcona grze i pewne rzeczy nie powinny być "promowane" :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Franz (flamewars)
« Reply #49 on: 09 November 2009, 20:00:58 »
Quote
Sojuz_PL :
Bart zawsze byl szybki tylko nie do tego co trzeba. Ze mu sie serwis sypie to nie widzi, a pomyslow na rozwoj strony nie ma zadnych...


Czy ktoś trzyma Ciebie tutaj na siłę? Gra się nie rozwija, ale oczywiście TY miałbyś pomysły na stronę?
Pojawił się Zdzira który robi tutaj stronę jak z gazety "Sport" czyli oprócz zmagań narodowych również podaje wiadomości ligowe (chociaż to pewnie na rolu można poczytać) i to by było chyba wszystko co można zaproponować RO:OST pod koniec 2009 roku.
Twoja postawa jest niestety jakże "polska" samemu nic nie wykazać a psioczyć i ośmieszać pracę innych.

plonek

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #50 on: 09 November 2009, 20:02:38 »
Quote
Skar :
no ale strona właśnie jest poświęcona grze i pewne rzeczy nie powinny być "promowane" :)


nic nie promuję więc nie wiem w czym problem

Quote
Baby V :
wiesz co plonek, cheaterzy powinni być traktowani jak śmierdzący śmieć, i zutylizowani jak naszybciej... co z tego ze nie łamiesz regulaminu forum, starczy ze wszyscy wiedzą ze jesteś cheater, udowodniono ci to, więc mając troche rozumu, nawet byś to tej gry nie wracał...

nikt nie powiedział, że wróciłem więc nie rozumiem twojej "rady"

Skar

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #51 on: 09 November 2009, 20:03:23 »
Quote
Zajęcie: ---


teraz to już zauważyłem :yes

Quote
Twoja postawa jest niestety jakże "polska" samemu nic nie wykazać a psioczyć i ośmieszać pracę innych.


pytał go ktoś o pomysły??
daj mu szanse a potem krytykuj za pasywność :dontgetit

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Franz (flamewars)
« Reply #52 on: 09 November 2009, 20:10:01 »
Tak moim zadaniem jest wysyłanie PW do wszystkich zarejestrowanych użytkowników z pytaniem co mogliby zrobić dla strony i czy zachcą ją łaskawie administrować...
zaczyna się tutaj czysty flame...
ja ten temat zakończyłem

Skar

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #53 on: 09 November 2009, 20:14:59 »
Może i nie, ale krytyki należało by wysłuchać i coś z tym zrobić zamiast obracać kota ogonem
Quote
Twoja postawa jest niestety jakże "polska" samemu nic nie wykazać a psioczyć i ośmieszać pracę innych.


 bo to chyba strona ma być dla graczy a nie gracze dla srony...


No ale tak... Admin zawsze ma racje...

a zaraz będzie "Warnings: 3" ^^

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Franz (flamewars)
« Reply #54 on: 10 November 2009, 13:07:38 »
Unlock, robi sie ciekawie.
Specjalnie dalem wpis FlameWars w tytule.

Skar

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #55 on: 10 November 2009, 15:50:38 »
gdzie WCZORAJ złamałem regulamin FORUM, że wygrałem 2 dodatkowe warny jak przewidzialem? :)

Hiacenty

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #56 on: 10 November 2009, 16:27:50 »
Quote
BartBear_[PL] :
Quote
Hiacenty :
Trochę odejdę z tematu...Bart mogę wiedzieć dlaczego "plonek" nie został wyjebany i zbanowany na forum hm ? bo widzę ze normalni ludzie zostają banowani na forum za nic ? Jesteś szybki do banowania:satisfied szkoda ze nie cziterów...

oczywiście że możesz - Plonek nie złamał regulaminu tego Forum, tylko Regulamin Serwerów RO.pl
z tym "za nic" to oczywiście obiektywne nie "kolesiowskie" stwierdzenie jak mniemam....

Widać za mało z nim grałeś. Zobacz jak w cs tępią ludzi za cziterstwo bo może czegoś się nauczysz. Co podoba ci sie to jak on sie udziela na forum ? Jedna Osoba a zjebała prawie wszystkim polakom grę którzy grali w czasach plonka.. Plonek nie złamał regulaminu tego Forum - aha =( To jak wszyscy bedą używać wspomagaczy, forum red orchestry zawsze nas przyjmie i nie da nam kary bo przecież lubi haxiorów na forum ?

plonek

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #57 on: 10 November 2009, 17:55:28 »
Quote
Hiacenty :
Quote
BartBear_[PL] :
Quote
Hiacenty :
Trochę odejdę z tematu...Bart mogę wiedzieć dlaczego "plonek" nie został wyjebany i zbanowany na forum hm ? bo widzę ze normalni ludzie zostają banowani na forum za nic ? Jesteś szybki do banowania:satisfied szkoda ze nie cziterów...

oczywiście że możesz - Plonek nie złamał regulaminu tego Forum, tylko Regulamin Serwerów RO.pl
z tym "za nic" to oczywiście obiektywne nie "kolesiowskie" stwierdzenie jak mniemam....

Widać za mało z nim grałeś. Zobacz jak w cs tępią ludzi za cziterstwo bo może czegoś się nauczysz. Co podoba ci sie to jak on sie udziela na forum ? Jedna Osoba a zjebała prawie wszystkim polakom grę którzy grali w czasach plonka.. Plonek nie złamał regulaminu tego Forum - aha =( To jak wszyscy bedą używać wspomagaczy, forum red orchestry zawsze nas przyjmie i nie da nam kary bo przecież lubi haxiorów na forum ?


jakby każdy myślał tak jak Ty, to chleba w sklepie bym nie mógł kupić, ponieważ "cheatowałem" grając na serverach RO, bo przecież powinienem być potępiony ;]

a na forum w żaden sposób nie wypowiadam się ani też nie propaguję cheatowania...

MajesticO

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #58 on: 10 November 2009, 19:53:47 »
"nie propaguje cheatowanie" ta chyba dziś przed pisaniem tego postu wywaliłeś tego userbara z napisem "cheater" tak samo z lewej strony zajecie czitowanie

plonek

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #59 on: 10 November 2009, 20:19:07 »
Quote
MajesticO :
"nie propaguje cheatowanie" ta chyba dziś przed pisaniem tego postu wywaliłeś tego userbara z napisem "cheater" tak samo z lewej strony zajecie czitowanie


wczoraj, ale to nie ma znaczenia, ponieważ nie było zamieszczonej tam treści nakazującej czynić "ZŁO"...