Author Topic: Franz (flamewars)  (Read 21490 times)

kazmirzk

  • Guest
Franz (flamewars)
« on: 04 November 2009, 14:43:03 »
Zaczelo sie od offtopa nt wypowiedzi Franza na http://ro.norecoil.pl/forum/thread-8.html


Informacji za pewne o tym nie ma, ale za to zbanowany tutaj neonazista Franz aka Fuhrer wszedl Plazmie w dupsko na tyle gleboko ze nasz wyrzucony z kazdego mozliwego klanu (a obecnie wielki ojciec zalozyciel tej kpiny na temat hos) poczul sie do obowiazku i razem zamierzaja wprowadzic "Novus Ordo Mundi". Oczywiscie wszystko dlatego ze tutejsi admini "swoje zrobili (...) poczuli się zbyt pewnie i teraz przyszedł czas na zmiany."

Plazma

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #1 on: 04 November 2009, 16:22:34 »
Franz nie jest ani redaktorem ani nikim innym znaczącym coś na tej stronie :) Zwykły user ;), a wypowiedzi członka Tripwire traktujesz jako ciekawostki? Oni nie piszą nie potwierdzonych informacji ;)

Radzisław

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #2 on: 04 November 2009, 22:58:52 »
Jestem oburzony postem na tym forum człowieka z nickiem  Fraz.Takie wypowiedzi nadaja sie do prokuratury.Nie widzę przyszłosci nowego serwisu ,jesli admini pozostają głusi na szerzenie antysemityzmu ,wulgarnych słow i opluwanie innych.Widać człowiek tryska jadem a potem pisze o przyjazni i rozwijaniu sceny(typowy prostak bez matury).Musiał wygłosić swoje małe racje i pokazać tym "żydom i komunistom  "z Ro.pl  że on jeszcze nie skończył tego co zaczął..mianowicie pytam sie k... czego ... Gratuluje Plazma dyskutantów na nowym serwisie(za takie zachowanie ..na jakimkolwiek polskim forum, dostał by bana ale widać serwis daje przyzwolenie na takie dziadostwo aby tylko mieć użytkowników..bez komentarza)
Głupolom o faszystowskich poglądach mówie :NIE
Ps:Kto jest zaa niech sie tu  podpisze(temat można przenieść do innego działu)!!!

Dziki_Koziol

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #3 on: 05 November 2009, 10:57:33 »
Wystarczy nie grać meczy z nim i jego klanem :D Niech się bawi w swojej narodowo-socjalistycznej piaskownicy :)

Plazma

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #4 on: 05 November 2009, 11:14:08 »
Quote
Radzisław :
jesli admini pozostają głusi na szerzenie antysemityzmu ,wulgarnych słow i opluwanie innych


Przeczytałem jeszcze raz dokładnie ten jego post bo szczerze mówiąc to już o nim zapomniałem i nigdzie nie widzę tam szerzenia antysemityzmu. Jeśli by coś takiego miało miejsce na pewno bym zareagował, chodź w regulaminie jest napisane, że administracja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników ale nie lubie osób, które mają uprzedzenia do kogoś chodź ich nie znają. Moim zdaniem to jest jawne publiczne zniesławienie z Twojej strony i to on mógłby iść z tym do prokuratury (tekst jak Halinka z kiepskich :D)... chodź nie znam jego wypowiedzi na tym czy innych forach. Bardzo śmieszy mnie to, że zarejestrowałeś się na tym forum tylko po to żeby napisać takiego posta :) ciekawe jaki masz prawdziwy nick na tym forum :) Jeszcze tak w żeby dopowiedzieć wszystko - jedyne informacje na temat gry (oprócz tych, które były w filmie z targów, który też ja znalazłem i tych w pierwszym newsie o grze), które zostały przekazane przez jej twórców zostały napisane w odpowiedzi na moje posty na oficjalnym forum. U Was nawet ich nie było. Nie wiem też czy mieliście okazję sobie po pm'ować z ludźmi decydującymi o wyglądzie tej gry - pewnie nie. Po prostu stoicie w miejscu :) ale ja nie zamierzam Was obrażać, czy pisać, że jesteście be (w przeciwieństwie do Was co widać w tym temacie) - ludzie sami dokonają wyboru ;) Kiedyś już Was prawie przebiłem i pewnie bym to zrobił gdyby nie oszustwo majestico no ale tacy ludzie sie zdarzają.

Radzisław

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #5 on: 05 November 2009, 13:05:07 »
Proszę niech  mnie  podaje(na PW wysle ci dane dla twojego kumpla)...ja bede tępił głupote gdziekolwiek sie pojawi.Jesli twierdzisz ze nic takiego sie nie stało ...ze strony jego żałosnej wypowiedzi to albo zdążył edytować post albo sam tak myslisz.
Jesli nie widzisz antysemityzmu i faszystowskich określeń  to nie wiem co widzisz ...dobro sewisu.Podtrzymuję  to co napisałem i zdania nie zmienię .Ludzie takiego pokroju powinni być izolowani od cywilizowanego społeczenstwa internautów (dużym banem). Twiedzisz ze nie znam gościa aby go oceniać, a on mnie znał wyzywając mnie od komunistów ,betonów itp.Chłopie ...przemyśl następny swój post(jesli zamierzasz cos napisać) bo  i tak sie już ośmieszyłeś.

PS.Plazma proszę ... daj sobie juz spokój z odkręcaniem kota ogonem, bo każdy kto sie tu wpisze podtrzyma moje zdanie i może dołożyć wiecej odpowiednich określeń.
Edit:Żeby nie było ze zmyślam oto niektóre  cytaty pana Fransaa  : "Nie wiem skąd u nich ciska się na język taki "żydowski" jad..."
 "Myślę szerszym horyzontem niż te betony z redorchestra.pl" ,"Betonom z ro.pl mówimy NIE! To są tylko karaluchy, szukające taniej sensacji," "Gdzie ewidentnie utrwaliło się kolesiostwo o przekonaniach komunistyczno\patriotycznych popieranych przez całą hołotę administracyjną danego serwisu" ///Dalej idziesz w zaparte ze nic sie nie stało żal mi ciebie.

Plazma

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #6 on: 05 November 2009, 14:33:04 »
Po 1 to nie jest to mój kumpel co już pisałem ale jak widać bardzo zależy Ci na tym żeby Twoja układanka dała się złożyć. Wbew faktom chcesz potwierdzić swoję chore twierdzenia. Niestety życie nie jest takie dobre i ja go nie znam ;) Gdzie widzisz tutaj antysemityzm? "Antysemityzm &񗝃 antyspołeczne uprzedzenie i dyskryminacja Żydów oraz osób pochodzenia żydowskiego, postrzeganych jako grupa religijna, etniczna lub rasowa." wg. wiki. Skoro mówisz, że wyzwa Cie od betonów (ohh ale okropne :D) to przyznajesz tym samym, że jestes jednym z adminów na innym koncie... to jest dopiero śmieszne :) I tak, uważam, że się nic nie stało. Tamten temat napisał już z dwa miesiące temu, a teraz nagle pretensje? ;> Poprostu takie jest jego zdanie o tym serwisie i tyle.

Dziki_Koziol

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #7 on: 05 November 2009, 14:51:30 »
Ja tam lubię to forum i ten serwis za jego klimat i za to, że w tym miejscu mogłem i mogę porozmawiać z ludźmi z którymi kiedyś grałem i których spotykam na serwerach RO. Moim zdaniem bez tego serwisu i społeczności nie byłoby FB, co prawda grałem tylko w pierwszej edycji, ale świetni się bawiłem :D Co do Franza i jego gęgania, po prostu chłopak się nie zna. Dostał bana i wylewa swoje żale na innym forum. Żal.pl Jakoś statystyczny, normalny użytkownik nie ma na tym forum problemów z administracją, cóż jeśli się ktoś nie umie dostosować to jego problem. Obrażać kogoś w necie jest łatwo i byle chłystek to potrafi. Jeśli widzi tu komunistów to proponuję, żeby udał się do specjalisty, takiego co to leczy głowę i duszę. :)

Radzisław

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #8 on: 05 November 2009, 14:58:59 »
Pokonałes juz szczyty swojej....wybacz nie dokończe Plazma.Nie jestem żadnym adminem, moj wcześniejszy nic był Radzio.Ale po starciu z panem Fransem i jego opiniach na mój temat.Poprosiłem administrację  o usunięcie mojego konta z tego serwisu,bo nie bede go dzieli z osobami takiego typu .Jesli juz sie tak trzymasz regułek to masz i tę ode mnie "weż sobie strzel baranka z przytupem o ścianę"(wiki.żyd) i idz wspierać swój nowy serwis aka nie mam ptaka.Bo do ciebie pasuje okreslenie "pluć świni" itp.
PS.Jesli nie jest twoim kolegą, to czego taak go bronisz ??? sorry bawisz sie w prawnika??( ..k... a zawsze mi mówiono  nie ruszaj gówna bo zacznie śmierdzieć..nigdy nie słucham co mówią mądrzejsi od mnie   :D)
Popieram komentarz wyżej ,widac ze człowiek inteligentny i wyjasnił młodzieży co w trawie piszczy ..nie taki narwaniec jak ja :)

lord_pl

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #9 on: 05 November 2009, 15:29:50 »
Plazma schowaj się z tymi swoimi mądrościami i udawaniem kogoś kim nie jesteś . Każdy wie , że największym burakiem to jesteś ty i rzygać mi się chce jak się patrze na : ciebie , twoje posty , twój serwis i to jaki jesteś dwulicowy.Jak dla mnie to powinieneś udać się do jakiegoś specjalisty bo to co ty robiłeś w naszym klanie to po prostu psychole tak nie robią . Już nie będę cie ośmieszał i wypisywał twoich chorych jazd bo normalnie ludzie z tego forum by zwątpili w życie bo to przeszło by chyba ich wszelkie oczekiwania . Moim zdaniem kolega plazma powinien dostać bana , może na forum zgrywa kozaka i wielkiego dyplomatę lecz każdy wie , że to zwykły burak , a bana powinien dostać za "pzreszłość" bo po co nam taki ktoś na forum.Może za tego posta zostanę ukarany ale powiem wam , że było warto

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Franz (flamewars)
« Reply #10 on: 05 November 2009, 17:00:08 »
Offtop ma wlasne miejsce na naszym 'kurwidolku'.
Najlepsze jest to ze pan Franz nie podal zadnego konkretu czym zawinilismy ani tym bardziej sugestii co powinnismy zmienic.

Kolesiostwo kolesiostwem - tego nigdzie nie da sie wyplenic, staramy sie nie przeszkadzac w wypowiedziach - ale debili po prostu nie tolerujemy bo to ze jestes w internecie nie oznacza ze mozesz naszczac komus na forum i myslec ze nie poniesiesz konsekwencji.

Zawsze jestesmy otwarci na konstruktywna krytyke poparta logicznymi wywodami.

No a teraz powrot do flame :)

Plazma

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #11 on: 05 November 2009, 18:31:41 »
_KaszpiR_ mogłeś już tego nie przenosić :D Wykasowałem swojego posta ostatniego :/ nie chce mi sie już 2 raz im tego pisać :D

van_mars

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #12 on: 05 November 2009, 20:15:47 »
Kaziu, nudzi ci sie? Po kiego grzyba przenosisz na forum wypociny jakiegos malolata? Dalbys sobie z tym siana. Jesli chcesz sie z nim czochrac to rob to w jego wlasnym bajorku.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Franz (flamewars)
« Reply #13 on: 05 November 2009, 20:51:03 »
Jak na razie nie służy to niczemu innemu jak reklamie w/w stronki, dobra czy zła - obojętnie byleby się mówiło; Madonna też sławy nie zrobiła (wyłącznie) na śpiewie. Dla mnie to zobaczyć, nie wracać i zapomnieć, niech tam się kotłują - to największa kara będzie.

Plazma

  • Guest
Franz (flamewars)
« Reply #14 on: 06 November 2009, 15:12:32 »
Zapewniam Cię Bart, że większy kocioł to tutaj jest :)