Author Topic: Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)  (Read 7789 times)

Skar

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #15 on: 28 October 2009, 16:57:53 »
Quote
Proponuje nadal ogladac Disney Channel i nosic tornister z idolkami 5-letnich dziewczynek


WTF?! co masz do Disney Channel?! :dozingoff

ja tam lubie idolki 5 letnich dziewczynek :p


Quote
dorzuce ci sie do biletow


jak mi też dorzucisz to widzimy sie w sobote :D

coval^^

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #16 on: 28 October 2009, 16:58:57 »
spoko, jak wpadniesz w sobote to ci sie dorzuce                                             do piwa :P

kazmirzk

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #17 on: 28 October 2009, 17:19:41 »
Z ta mala roznica MajesticO, ze robilem sobie zarty z ciebie, tak samo jak i ty czesto robisz piszac do mnie na xf, np probujac wyrwac moja siostre . No i twoja reakcja byla zupelnie inna, oprocz tego ze napisales ze mam sie odpierdolic i przestac z ciebie zartowac na pewno nie miales depresji i zespolu zalamania nerwowego takiego jak widac u piotrusia.

@coval: to nie ja kozacze jaki jestem szeroki na forum, a 20 min pozniej ide ogladac disney channel. Czlowieku myslisz, ze sie ciebie boje :) ? Nie jestes wart jakichkolwiek pieniedzy wydanych na paliwo ani czasu by tam do ciebie zajechac. Poza tym kim ty wogole dla mnie jestes? Niedojrzalym, zakompleksialym dzieckiem, ktore rzuca sie na forum a nie umie mnie nawet obrazic. Smiac mi sie z ciebie chlopcze jedynie chce, pomimo ze twoje wypowiedzi sa zalosne.

coval^^

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #18 on: 28 October 2009, 17:31:51 »
napisz cos innego niz "nieobrazisz mnie" , "idz ogladac disney channel", "za to ty masz...", "nie to ty widocznie masz"... po prostu brak ci kurwa rozumu... pozatym to nie ja mam zalamanie nerwowe tylko ty "nerwice natrectw" i masz w sobie przymus odpisania i czepienia sie kogos postow... to sie leczy w psychiatryku...chyba ci takie cos musze zfinansowac...

cos o samej chorobie, co w 100% pasuje do ciebie:

"Czasem człowiek musi wykonać jakiś gest lub czynność. Zdaje sobie sprawę z bezsensowności takiego postępowania, często się go wstydzi, ale nie może się opanować, ponieważ narastający lęk zmusza go do wykonania rytuałów."
"Natręctwa zwykle pojawiają się w okresie pokwitania i stopniowo nasilają się. Nierzadko pojawiają się już w okresie dziecięcym. Zwykle SA bardzo trudne do wyleczenia, a jedynie bardzo sporadycznie zmniejszają się w okresie przekwitania. Czasem pomaga zmiana miejsca zamieszkania lub pracy. Najlepsze wyniki leczenia osiąga się metodami psychoterapeutycznymi, między innymi psychoanalizą."

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #19 on: 28 October 2009, 17:39:19 »
Żal mi was bez kitu :|

Goral

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #20 on: 28 October 2009, 18:11:44 »
Hej, a co mi tu burdel jakiś robicie na Forum, że mi się ludzie skarżą?
Macie PW, to sobie wrzucajcie.

MajesticO

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #21 on: 28 October 2009, 18:11:58 »
Owszem kaziu na XF nie na forum czy na rolu. Rozumiem  raz drugi czy trzeci ale nie kurwa cały czas i ciągle to samo

Soltys

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #22 on: 28 October 2009, 18:17:21 »
Quote
Skar :
Quote
Proponuje nadal ogladac Disney Channel i nosic tornister z idolkami 5-letnich dziewczynek


WTF?! co masz do Disney Channel?! :dozingoff

ja tam lubie idolki 5 letnich dziewczynek :p


A ja mam zeszyt do angielskiego z barbie na okladce :D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #23 on: 28 October 2009, 18:26:22 »
Quote
coval^^ :
[...]

poprosze o bana na IP na forum, zebym nie musial dalej dzielic go z takimi niedojebami jak kazmirzk


Po ustaleniu z Goralem postanowiliśmy spełnić tę prośbę naszego ex-forumowicza. Nie będę ani edytować ani usuwać tych postów chociaż łamią Regulamin Forum, natomiast po podziale temat ten ląduje tam gdzie jego miejsce - czyli w śmietniku...

p.s.

Do wszystkich, którzy uważają że ro.pl to szambo do którego sami przeprowadzają defekację... po prostu odejdźcie jeżeli coś wam tu nie pasuje, nie musicie tu tkwić w bólach i na siłę, strona bez Waszych Czcigodnych Osób na prawdę jakoś da radę przetrwać, więc nie bierzcie na Swoje barki odpowiedzialności większej niż jesteście w stanie udźwignąć... Idźcie w pokoju jeżeli nie jesteście w stanie zmienić Swojego dziwacznego i agresywnego podejścia do tego "sajtu"...natomiast jeżeli taka Wasza wola aby zostać i bruździć tutaj to będziemy się rozstawać w takim małym "podwójnym sru sru" jak z Kolegą "coval^^"em (^^)