Author Topic: Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)  (Read 7791 times)

coval^^

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« on: 27 October 2009, 23:55:58 »
jezeli granie w oknie to glupia podpowiedz to powodzenia idioto... a nie bede pisal na tych twoich forach, bo ci jeszcze z tamtad kolegow zabiore... a dowiedz sie jeszcze co to pudelek i dopiero pisz bo jak narazie pierdolisz glupoty... schizofreniku jebany sie czepiasz wszystkiego co pisze, bo ostatnio sie ciebie chlopaki z pod klatki czepiali i musisz se pokozaczyc na internecie???

jak juz kiedys mowilem, mam nadizeje ze znalazles juz tego swojego jedynego na stronach ktore podajesz


Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #1 on: 28 October 2009, 06:32:33 »
Quote
coval^^ :
jezeli granie w oknie to glupia podpowiedz to powodzenia idioto... a nie bede pisal na tych twoich forach, bo ci jeszcze z tamtad kolegow zabiore... a dowiedz sie jeszcze co to pudelek i dopiero pisz bo jak narazie pierdolisz glupoty... schizofreniku jebany sie czepiasz wszystkiego co pisze, bo ostatnio sie ciebie chlopaki z pod klatki czepiali i musisz se pokozaczyc na internecie???

jak juz kiedys mowilem, mam nadizeje ze znalazles juz tego swojego jedynego na stronach ktore podajesz



Co ci się coval pierdoli? Bez kitu; nic mądrego nie napisałeś jeśli chodzi o radę dla tego kolesia, ktoś zwrócił ci uwagę a ty się rzucasz. Weź się chłopie trochę ogarnij...
w RO gram jako raq

Dziki_Koziol

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #2 on: 28 October 2009, 09:47:18 »
...


coval^^

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #3 on: 28 October 2009, 11:03:16 »
jak sie debil czepia wszystkiego co napisze to mi puscily nerwy i wcale tego nie zaluje

kazmirzk

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #4 on: 28 October 2009, 12:07:23 »
Coval chłopcze widze, ze udalo ci sie nawet na brokaciku zarejestrowac <3 Szczerze, nie sadzilem ze ci sie uda, gdyz twoj stopien uposledzenia przekracza wszelkie dotychczasowe normy.

Ale najwyrazniej strona ci sie spodobala, gdyz zdolales juz 13 wiadomosci napisac. Pisz, pisz.. Poziom dzieci tam sie udzielajacych nie jest za wysoki, ale zawsze wyzszy niz twoj.. Jest nadzieja, ze z czasem twoje wypociny bedzie mozna znalezc na forum onet.pl.

Na tyle ile moge bede ci zawsze pomagal w prawidlowym rozwoju, zacznijmy od rozwoju twojej ortografii :

Quote
coval^^ :

, bo ci jeszcze z tamtad kolegow zabiore..



Pisze się: stamtąd

Quote
coval^^ :

bo ostatnio sie ciebie chlopaki z pod klatki czepial



nie z pod, tylko spod

Quote
coval^^ :

 musisz se pokozaczyc na internecie




Nie na internecie tylko w internecie

coval^^

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #5 on: 28 October 2009, 14:41:40 »
akurat ja sie tam cepie nie rejestrowalem, a w zyciu tez bym sie nie ponizyl do ustawienia nicka kazmirzk na jakimkolwiek forum, bo do godzi w moja godnosc i poczucie dobrego smaku.
a brakuje ci argumentow i sie czepiasz ortografi, a dyskelksji nie da sie wyleczyc, wiec mozesz mi possac palke. rozwijam sie prawidlowo i nie mam na pewno takich schorzen i odbic na psychice z dziecinstwa jak ty drogi chlopcze... wogole to interesuje mnie skad ty znasz takie strony jak sweet brokacik, musisz tam byc czestym bywalcem, bo mnie jeszcze nie przyszlo do glowy zeby takie strony szukac na internecie...widac musisz miec wewnetrzny pociag do szczesliwego dziecinstwa pelnego kolorow, bo z tego co widac po twoich wypowiedziach, stronach jakie podajesz, i avatara na steam, to masz ciezki odcisk na psychice ...


poprosze o bana na IP na forum, zebym nie musial dalej dzielic go z takimi niedojebami jak kazmirzk

kuniu

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #6 on: 28 October 2009, 15:41:59 »
Quote
coval^^ :
...schizofreniku jebany...
...wiec mozesz mi possac palke...
...z takimi niedojebami jak kazmirzk...


i pomyśleć, że ten człowiek reprezentuje Polskę gdziekolwiek... Nawet jeśli chodzi tylko o grę komputerową...

Hiacenty

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #7 on: 28 October 2009, 16:02:36 »
Coval trzeba się wyluzować ; )

coval^^

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #8 on: 28 October 2009, 16:34:22 »
kto ma problem do mnie zapraszam:

Piotr Kowalski
ul. Massalskiego 14, Kielce

zapraszam kto ma problem, jak ktos chce mam barek 1,5m x 90cm x 60 cm wypelniony, mozecie se wziac zawartosc itd itp. takze wpadac...
szczegolnie zapraszam kazia bo widze ze najwiecej wontow ma... chcesz to ci sie doloze do biletow...

a ty kuniu jak uwazasz ze ten kto gra w team poland musi byc aniolkiem, w habicie, z pasem cnoty, w celibacie, ktory nie przeklina, jest aspoleczny, nie ma nerwow i granic cierpliwosci to sie mozesz jedynie pierdolnac w leb...

a Hiacek jestem wyluzowany na codzien, ale jak jakis jelop sie czepia ciagle tego co piszesz, to nie ma sily w koncu sie nie wkurwic i dziada nie zwyzywac... sorry taka prawda...

MajesticO

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #9 on: 28 October 2009, 16:39:00 »
a ja mogę wpaść ?

coval^^

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #10 on: 28 October 2009, 16:39:58 »
jak chcesz to spoko, ty akurat jestes w porzadku, tak jak hiacek i pare innych osob, to nawet nie tyle mozecie wziac, co oproznic zawartosc barku ^^

MajesticO

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #11 on: 28 October 2009, 16:41:40 »
A to luźno. Zachacze o Hiacka i wpadamy

kazmirzk

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #12 on: 28 October 2009, 16:42:23 »
Quote
kuniu :

i pomyśleć, że ten człowiek reprezentuje Polskę gdziekolwiek... Nawet jeśli chodzi tylko o grę komputerową...


Szczerze, to on reprezentuje siebie..

skąd znam adres tamtego forum ? www.demotywatory.pl <- strona na której demot przedstawiajacy twoj poziom intelektualny trafilby "na glowna" nie za to, ze jest smieszny, ale naprawde przygnebiajacy. A konta zakladac mi mozesz gdzie chcesz :satisfied Moj system nerwowy w przeciwienstwie do twojego dziala calkiem sprawnie i jakos sie tym co piszesz nie przejmuje. Nie chcialbym nic sugerowac, ale to twoje zszarpane nerwy moga swiadczyc, ze to twoje dziecinstwo nie bylo za szczesliwe. Ale nie wnikam, gdyz nie chce rozdrapywac starych ran. Proponuje nadal ogladac Disney Channel i nosic tornister z idolkami 5-letnich dziewczynek, wymieniac sie karteczkami i przytulic swoja kolekcje lalek barbie. Moze to ukoi twoje nerwy. (btw, mozesz probowac mi ublizyc, ale za krótki jestes by ci sie udalo ;)  )

podaj jeszcze numer telefonu, a bede ci wieczorem wysylal esemeski na dobranoc w ramach akcji Polsatu: "podaruj dzieciom słońce"

coval^^

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #13 on: 28 October 2009, 16:49:04 »
a ty mozesz sobie w koncu kupic okulary, spojrzec na date posta, spojrzec na gore strony i glosno powiedziec "oswiadczam ze jestem popierdolony bo nie zauwazylem ze ktos kto robil screen nie jest zalogowany na stronie".

a ublizyc ci sie nie da bo przez internet to niejeden cwaniak kurwa byl, co pisze ze "nie mozna mi ublizyc" a tak na prawde siedzi i ryczy do poduszki... takze mowie ci wpadaj cwaniaczku pod ten adres to pogadamy, dorzuce ci sie do biletow, bo przez internet to niejeden juz byl taki cwaniak... jednostrzalowiec jebany co cwaniaczy tylko na forum...

MajesticO

  • Guest
Mecze klanowe + pytanie hardware (podzielony)
« Reply #14 on: 28 October 2009, 16:49:46 »
A co do kazia to się trochę zgodzę z Covalem. Też lubił sobie trochę wypowiadać się na mój temat gdzie tylko coś napisałem . Zareagowałem tak jak Coval tylko ze na xf