Author Topic: Alex[PL]-szuka  (Read 5289 times)

Alex

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« on: 24 August 2006, 15:04:55 »
Z braku odpowiedniego działu (tj. dla osób szukających klanu) zmuszony zostałem spamowania w tym miejscu.

Sprawa ma się tak: teoretycznie należę do klanu [nudE], ale w klanie tym jak do tej pory nic się nie dzieje a ja jestem z tych co to przy kompie spędzają mnóstwo czasu.
Dlatego też, szukam klanu w którym coś się dzieje, gdzie gra się razem (najlepiej codziennie lub prawie codziennie) i razem trenuje.  
Programy typu TS czy podobne duperele mam lub mogę mieć.
Co do wymagań to też nie mam prawie żadnych (wymienione wg ważności):
1. regularna i częsta gra,
2. średnia wieku najlepiej w okolicy 18 lat (im więcej tym lepiej, sorki ale nie interesują mnie klany ze średnią poniżej 15),
3. własny serwer-nie jest to warunek konieczny ( wystarczy, że serwer będzie w jakimś rozsądnym terminie-w przypadku braku sponsora składki na serwer w rozsądnej wysokości nie są żednym problemem) ale wiem z własnego doświadczenia z gry w różnych klanach, że brak własnego serwera lub stały dostęp do takowego potrafi skutecznie rozbić klan.

kontakt: gg 7420374 (włączony jak nie gram tzn. rzadko :D), x-fire-alex1122, alex@progresnet.com lub priv tutaj na forum.

Dziękuję.

ciocia|Ola

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #1 on: 24 August 2006, 16:02:05 »
A ja już myślałam, że zawiązał się kącik towarzyski :D

Alex - wszędzie widać ogłoszenia o naborach do klanów &#8211; gra jest młoda na rynku właściwie przyjmą wszystkich <skoro mi proponowali nawet> a  TY spełniasz wymagania jak najbardziej, odnośnie czasu spędzanego przy komputerze. Rozejrzyj się po scenie RO, może coś znajdziesz dla siebie.

Ja Cię witam na stronie www.red.orchestra.pl  , ale się zaczynam tutaj rządzić. <hihihi>

AC| AdRain

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #2 on: 24 August 2006, 16:14:32 »
www.ac-clan.org tam wszystkiego się dowiesz ;) zapraszamy :D

OLA TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK? a od kogo? :P

ja się pytałem tylko raz Ciebię ;P

Alex

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #3 on: 24 August 2006, 17:34:06 »
Quote


Alex - wszędzie widać ogłoszenia o naborach do klanów &#8211; gra jest młoda na rynku właściwie przyjmą wszystkich <skoro mi proponowali nawet> a  TY spełniasz wymagania jak najbardziej, odnośnie czasu spędzanego przy komputerze. Rozejrzyj się po scenie RO, może coś znajdziesz dla siebie.



Wiem, wiem ciocia|Ola, że pełno jest ogłoszeń o naborze ale na odpowiedź od jednego z klanów ogłaszających się na tym forum czekam do dzisiaj (właśnie mija tydzień więc czekać dalej chyba nie warto), a mogliby od razu powiedzieć tak albo nie i po sprawie. Dlatego nie chcę znów wypełniać formularzy czy też czekać na gg aż łaskawie ktoś się odezwie.  

Zresztą uważam, że na forum wzorem innych for CS, czy UT powinien być dział na odłoszenia dla szukających kumpli do gry.

Goral

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #4 on: 24 August 2006, 18:33:14 »
Quote
ciocia|Ola :
Ja Cię witam na stronie www.red.orchestra.pl  , ale się zaczynam tutaj rządzić. <hihihi>

Spoko, pókiś jedna, nic Ci nie grozi :) Jak będzie Was dwie, to będziesz musiała się przejmować, przynajmniej w połowie :)
[_]
My tu normalne sałdaki, ale szacunek dla kobiet mamy, szczególnie jak mierzą do nas z Mosinów :D
[_]
A wracając do tematu, to Forum jest dla klanów szukających żołnierzy jak i żołnierzy szukających klanów.

mcda

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #5 on: 24 August 2006, 19:42:01 »
Quote
Goral :
Quote
ciocia|Ola :
Ja Cię witam na stronie www.red.orchestra.pl  , ale się zaczynam tutaj rządzić. <hihihi>

Spoko, pókiś jedna, nic Ci nie grozi :) Jak będzie Was dwie, to będziesz musiała się przejmować, przynajmniej w połowie :)

e tam, ja Ci mówię: nie musisz się przejmować ;)

ciocia|Ola

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #6 on: 24 August 2006, 20:39:08 »
AdRain: ...ja się pytałem tylko raz Ciebię ;P...
Ty to łaziłeś za mną na serwie podczas gry. :D


Alex:...mogliby od razu powiedzieć tak albo nie ...
może zginęli na froncie wschodnim, napewno coś znajdziesz - powodzenia trzymam kciuki


Goral:...jak mierzą do nas z Mosinów...
noo... to jest argument - a ja jeszcze używam tego małego <krótkiego> Mosina więc jeszcze mam coś na zapas :)


mcda:...nie musisz się przejmować
też tak myśle - dopiero jak będzie nas 6 nie będzie co jeść :D

AC| AdRain

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #7 on: 24 August 2006, 22:28:04 »
Ola... :P nie muf tak :PP raz czy 2 no max 34x za Tobą chodziłem nie więcej!!

alex widzieliśmy się dzisiaj na serwerze :D jeszcze raz zapraszam na stronke klanu www.ac-clan.org

Totenkopf.SpierS

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #8 on: 27 August 2006, 12:35:38 »
Ołkej,Alex zadomowił się w naszym klanie :) Myślę że współpraca przyniesie nam wiele zwycięstw przy czym będziemy się świetnie bawić.

Alex

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #9 on: 06 September 2006, 13:40:51 »
Hmmmm...
Totenkopf (pomijając nazwę) to była pomyłka, jeszcze jakiejś chryji na serwerach narobili (nie wiem dokładnie o co chodziło więc się nie wypowiem)- szkoda gadać-nadal NC.

Eric

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #10 on: 06 September 2006, 18:20:42 »
Zajrzyj na stronkę AC. Myślę, że sie u nas zadomowisz.

MataDor

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #11 on: 08 September 2006, 10:39:54 »
Widziałem jak grasz Alex. Jak nic jeszcze nie znalazłeś to zgłoś się do mnie na GG164474 , albo xFire matador76

AC| AdRain

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #12 on: 08 September 2006, 15:22:55 »
juz jest zajety ;) jest w AC

Alex

  • Guest
Alex[PL]-szuka
« Reply #13 on: 08 September 2006, 17:32:32 »
Tak jestem w AC i mam nadzieję, że  trochę tam pogram.

Dziękuję za propozycję MataDor ale AC było odrobinę szybsze. GG i xFire zapisałem gdzie trzeba :).