Różności > Hyde Park

Festung-Breslau.PL

(1/4) > >>

Macias1973:
Ukłon dla Wrocławia...
Od początku mojej obecności na tym forum, stronie i na serwerze Festung Breslau.PL. Zaciekawiła mnie nazwa, gdzieś tam świtało ale nie do końca miałem jasność. Breslau znane mi jako Wrocław i to w zasadzie wszystko.
Nie wiem jak duże sa zażyłości twórców, autorów całego Festung-Breslau.PL . Ale czytając różne opinie i periodyki rozszerzyłem swoją wiedze. Wrocław 1945 związany z tajemniczym zwrotem "Festung Breslau".
Jeśli temat nie jest w odpowiednim miejscu proszę zrobić co konieczne.
Pomyślałem ze nazwa serwera do którego łączymy sie codziennie jest tematem wartym poznania.

Mati:
Wrocław... Moje Miasto! Mieszkam w nim od urodzenia, szukam różnych zdjęć w internecie moich okolic, informacji. Na razie nie mam tego dużo, ale z czasem... Co prawda nie wiem skąd się wzieła nazwa servera Festung Breslau, ale podoba mi się. Ma to coś. Macias masz tutaj link do strony o Festung Breslau. I jeszcze coś dla Wrocławian.

ciocia|Ola:
a ja z Wrocławia pamiętam tylko piekny Most Grunwaldzki

Goral:
No temat dobry, ale chyba na początek głos należy oddać Trawiatorowi :)

trawiator:
Tak szczerze to juz sam nie pamietam dokladnie jak to wszystko bylo.


Kiedyś administrowałem serwerem Counter-Strike w mojej sieci ( cs.akronhost.com ), po jakimś czasie zgłosił sie do mnie AiR z propozycją abym zajoł się jego serwerami. Jeden z serwerów miał być do Day of Defeat 1.3 a drugi Counter-Strike 1.6 i obydwa maja mieć w nazwie "Festung  Breslau" aby niemcy wchodzili na nie. Po wielu perypetiach serwer CS'a zniknoł a DoD 1.3 dostał wiecej slotów. Po jakimś czasie serwer DoD stał się jedynym grywalnym serwerem w polsce i w tym momęcie wkroczył Góral. Góral zasponsorował domenke i miejsce na stronke. Później wyszedł DoD:Source i znów nasz serwer stał się najpopularniejszy (głównie dzięki Shephardowi i część chłopaków z AC ). FB.pl dalej się rozwijał i dzięki Ogoor'owi i jego znajomością firma Aster.pl zasponsorowała nam drugi serwer DoD:S oraz 32 slotowy serwer RO.

Tak na marginesie to AiR, Góral i ja jesteśmy z wrocławia, Ogoor studiuje we wrocławiu oraz  serwery DoD ( w wersjach 3.1b, 1.3 oraz Source) stoją także we wrocławiu.

Dodatkowo nazwa "Festung-Breslau" świetnie oddaje klimat II Wojny światowej i pasuje do gier których serwery posiadamy.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version