Author Topic: Ban na RO:TDM  (Read 8641 times)

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ban na RO:TDM
« Reply #15 on: 02 October 2009, 20:04:25 »
Desperat,robisz materiał dowodowy(screny,itp.)dzięki ci za to Darek(o ile dobrze zapamiętałem?)Ale całe szczęscie niemasz już ADMINA,bo znowu Bartek musiał by Ci "pomagać"-(pamiętasz swego pierwszego bana?he he:D)


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Ban na RO:TDM
« Reply #16 on: 03 October 2009, 10:01:31 »
Po pierwsze jak zwykle Offtop

Po drugie - jestem osobiście wdzięczny Socomowi że mu się chce cokolwiek robić i że akurat trafiliśmy w dotąd niewypełnioną "niszę" w świecie RO, powiem więcej BIH'a to nam nawet Niemcy podpieprzyli wywołując moje ambiwalentne odczucie przyjemności 8)

Po trzecie ja wiem, że niektórzy użytkownicy tego portalu to tylko klany, sparingi, rolady i w kółko 8 map standardowych i cytuję z pamięci tekst który został w komentarzach użyty po rozruchu ligowych wiadomości Zdziry - "no nareszcie coś się dzieje a nie jeden news na miesiąc i to o dupie Maryny", ale jak to zaznaczyłem to nie portal RO ligi tylko ogólnej społeczności jeżeli taka w ogóle jeszcze istnieje, więc uważam że akurat treści wcześniej zamieszczane nie pasowały do szanownej pani Maryny.

Po czwarte - nie podoba się? Nie graj, a daj grać innym! (tutaj Anglosasi mają fajne skróty literowe od 2 do 4 literek których jednak nie użyję)

Po piąte - Desperat nie za darmo dostał kiedyś przezwisko "Szeryf" i gdyby nie totalna wpadka pewnie zapełniałby dalej na serwerach listy z brakiem dostępu do gry :p a że stare nawyki zostały to męczy Adminów akurat "online"...albo nagrywa dema :D

---

Teraz w sprawie postów ZGODNYCH z tematem:

Od teraz proszę zakładać wątek każdego gracza oddzielnie podając w tytule ID i ksywkę pod którą popełnił przestępstwo, rozwijając temat w treści i Admini podają czas trwania ban'a, natomiast jeżeli zgłasza to gracz, dokładny opis zdarzenia i screeny.
Dziękuję.


Temat uważam za zamknięty, co niniejszym czynię.