Sztab > Meldunki do sztabu

Ban na RO:TDM

(1/4) > >>

kazmirzk:
Nick: HITLER!!!!!!

ID zapomniałem skopiować, więc Bart uzupełnij proszę.

powód: oprócz nicku, który mówi właściwie wszystko, zgłoszono mi, iż notorycznie wygłasza swe faszystowskie poglądy na serwerach ze stajni RO.pl.. Stilus już kilka razy wczesniej mnie informowal o jego "poczynaniach" lecz niebylo mnie online.i Teraz dostałem info ze wlasnie siedzi i "broi" wiec poleciał ban.. Dlugosc kary Bart mozesz ustalic sam..

BartBear_[PL]:
HITLER!!!: 40937385

2 tygodnie na to ID na TDM - postępowanie standardowe, jak pojawi się na innych naszych serwerach podczas kary i nie zmieni nicka po upomnieniu (ważne) to wtedy perm na wszystkich.
Z racji powodu bana - wyrok "perm" w zawiasach - czyli nawet po odbyciu kary jak powróci i nie będzie współpracować - perm na wszystkie serwery

kazmirzk:
kolejny ban

nick: JAS
ID: 48344235
powód: codzienna rozrywka w stylu teamkillowanie swoich na respie.. chlopcy z enclave, fsq i pare innych osob coidziennie mnie prossza bym go banowal, do tej pory dostawal sesje, ale nie chce mi sie juz z nim "bawic"

> (None) ABT.510Dr_Snake.fr placed a kick vote against JAS
> (None) {LS}~TheUn4given placed a kick vote against JAS
> (None) jas1 placed a kick vote against JAS
> (None) [Div.GD]_Hein placed a kick vote against JAS

BartBear_[PL]:
A ADOLF: 52291134 za co dostał? Za Adolfa czy coś zrobił, bo jak za Adolfa to i Jozefa tez wykluczycie?

JAS: 48344235 - kara mija 02.10 dotyczy także tego Adolfa bo nie uzyskałem odpowiedzi.

---
Nowi upolowani przez Kazia jak mi doniósł:

Matze[GER]: 34871134
Karl1: 45858897
Sjmro: 44010202
                             - kara mija 13.10

Desperat:

--- Quote ---BartBear_[PL] :
Nowi upolowani przez Kazia jak mi doniósł:

Matze[GER]: 34871134
Karl1: 45858897
Sjmro: 44010202
                             - kara mija 13.10

--- End quote ---


Typy przez dobre 10 min. bawiły się w TK. Matze przez ten czas był kilkakrotnie wywalany przez  serwer, wracał ponownie i dalej  robił ,,robotę''

Reszta też nie lepsza. Dema dostępne na życzenie Bart :) gdybyś chciał  to daj znać.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version