Author Topic: |EU| Helden  (Read 11161 times)

Biały Orzeł

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #15 on: 27 August 2009, 12:49:24 »
Aster pancerny by się przydał jak cholera :) Bo na mapy for fun to mi się nie chcę życia tracić.Albo pancerno-piechotny z głosowaniem na mapę.I jeśli by się to udało to PLEASE!!!! - bez jumpów,housów i innych pierdół.Są fajne ale ile można grać w to samo? ;)

Kadi_

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #16 on: 27 August 2009, 13:49:09 »
Popieram chociaż to może zniechęcic całą gawiedź grającą w Ro tylko po to żeby na battleinhouse pograć.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #17 on: 27 August 2009, 14:20:54 »
Jak się nie wypowiedzą tutaj obrońcy pustego serwera standardo-piechotnego (którzy wcześniej pisali że zmiana na taki z poprzedniego stanu na pewno go zapełni) to w weekend dokonam kolejnej modyfikacji na pancerno-kombinowany standardo-customowy :O_o

Napiszcie mi jeszcze czy uruchamiać AB czy ma zostać vanilla-acziwmentowy :D

Quote

Popieram chociaż to może zniechęcic całą gawiedź grającą w Ro tylko po to żeby na battleinhouse pograć.


Na tym serwerze nie ma nic batlehausowego, mylą Ci się serwery my tutaj o Aster2 piszemy nie o tym nowszym [PL] RedOrchestra.PL RO:TDM & Fun Maps

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #18 on: 27 August 2009, 20:36:30 »
Zmiana na " pancerno-kombinowany standardo-customowy"to nawet niezły pomysł:yes.Co do AB to niewiem,mam nadzieje ,że już z nim niema takich kłopotów jak kiedyś:con.

  I czy My Bart naprawde byliśmy kiedykolwiek "w formie"czy po prostu innym jej brakowało:p


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #19 on: 27 August 2009, 20:58:56 »
Quote
kurkawodna1981PL :
Zmiana na " pancerno-kombinowany standardo-customowy"to nawet niezły pomysł:yes.Co do AB to niewiem,mam nadzieje ,że już z nim niema takich kłopotów jak kiedyś:con.

  I czy My Bart naprawde byliśmy kiedykolwiek "w formie"czy po prostu innym jej brakowało:p


Łee ewryfing ander ful kontrol!

A w formie byliśmy a jakże, przecież na tenczas na onczas stał za nami pluton z NKWD z odbezpieczonymi &copy GRANATAMI&trade

Mr. J

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #20 on: 27 August 2009, 23:20:00 »
No fakt szkoda, że RO straciło popularność, ostatnio gdy grałem, to dużo więcej serwerów zaludnionych było, a i poziom graczy (administracji) był wyższy. Choć dzis pozytywnie się zaskoczyłem, gdyż dopadłem bardzo rozsądnego kierowcę, dzięki czemu przekonałem się co znaczy zgrany zespół w czołgu, a znaczy bardzo wiele. Koleś zwie się Das_Niveau

Kadi_

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #21 on: 27 August 2009, 23:21:33 »
No mi chodzi o ten na którym ktokolwiek gra ;)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #22 on: 28 August 2009, 07:54:53 »
Dobra popróbować ożywić Astera zawsze można, ale odciążcie mnie trochę. Niech jakiś zapalony czołgista wyśle mi na PM listę pożądanych WSZYSTKICH map jakie maja się znaleźć na serwerze (zarówno te standardowe jak i customowe, czołgowe a także combined które by pancerniacy przełknęli).
No i w końcu uruchomić AB czy nie!?

kazmirzk

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #23 on: 28 August 2009, 12:48:28 »
Bart a nie możnaby było spróbować ożywić tego serwera poprzez jakiś event ?? Zeby zapelnic ten serwer potrzebujemy przynajmniej 10 osob, ktore wejda w tym samym czasie.. Mozna zorganizowac jakas nocke czy wieczorek na asterze 2 na wybranych wczesniej mapach..

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #24 on: 28 August 2009, 13:45:33 »
Chodzi o to, żeby serwer posiadał jak za dawnych czasów grupkę oddanych graczy, którzy dbaliby o frekwencję. Już przechodziliśmy eventy, jakoś  nie zaskoczyły, tzn. polityka którą uprawiają na PzDF mało nas interesuje (3 banery na tydzień o fightnightach+ cotygodniowe info na steam). Dlatego jak mnie nie przekonacie że na prawdę w stanie obecnym serwer jeszcze "zaskoczy" to mam zamiar się przychylić do próśb czołgistów (apel z poprzedniego  postu nadal do realizacji)

Mr. J

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #25 on: 28 August 2009, 17:47:46 »
Ode mnie mogę powiedzieć, że jeśli będzie możliwość pogrania czołgami z normalnymi ludźmi , to się piszę. AB tak.
A czy posiadacie serwer do DH?

Biały Orzeł

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #26 on: 28 August 2009, 17:54:27 »
Zdecydowanie jestem za AB.Ale jeśli są jakieś z nim problemy to lepiej zostawić wanilię żeby nie zniechęcać ludzisk.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #27 on: 28 August 2009, 18:35:47 »
Quote
Mr. J :
Ode mnie mogę powiedzieć, że jeśli będzie możliwość pogrania czołgami z normalnymi ludźmi , to się piszę. AB tak.
A czy posiadacie serwer do DH?

[PL] RedOrchestra.PL RO: DH v.3.0.1   IP:87.98.237.193:7757

(wystarczy kliknąć naszą flagę przy "Serwery" w drugiej belce pod bannerem strony żeby uzyskać podgląd co posiadamy - jako RedOrchestra.pl i zaprzyjaźnione)

Quote
Biały Orzeł :
Zdecydowanie jestem za AB.Ale jeśli są jakieś z nim problemy to lepiej zostawić wanilię żeby nie zniechęcać ludzisk.


Te problemy to zamierzchłe czasy kiedy jeszcze nawet nie wiedziałem kto to admin techniczny serwera :satisfied
nie ja wtedy instalowałem i konfigurowałem :D
a Linux upierdliwy w tym temacie jest:O_o
No ale teraz na "czyściochu" wszystko powinno być wpariadkie, no chyba że nie będzie :p

NAPISZ MI KTÓRYŚ PM'a z tym o co prosiłem - samemu mi się nie chce dobierać, ja tu tylko sprzątam :wink

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #28 on: 28 August 2009, 21:32:36 »
Quote
BartBear_[PL] :
Chodzi o to, żeby serwer posiadał jak za dawnych czasów grupkę oddanych graczy, którzy dbaliby o frekwencję. Już przechodziliśmy eventy, jakoś  nie zaskoczyły, tzn. polityka którą uprawiają na PzDF mało nas interesuje (3 banery na tydzień o fightnightach+ cotygodniowe info na steam). Dlatego jak mnie nie przekonacie że na prawdę w stanie obecnym serwer jeszcze "zaskoczy" to mam zamiar się przychylić do próśb czołgistów (apel z poprzedniego  postu nadal do realizacji)


Niestety Misiu Ty Mój,dawne czasy już raczej nie wrucą,gdy graliśmy całą zgrająz Goralem,Trawa,Ciocia,Kaszpirem,z chłopakami z BSE,no i z SADKIEM ;)
Może tak kiedyś zorganizować wieczór OLDBOJÓW(no i jednej OLD GIRL:p)
Skład stary,TS+browary=niezły ubaw!!!
???


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #29 on: 28 August 2009, 22:51:23 »
teraz to ino Mumble Kuro... ;/ ja starodawny jakoś tej waszej mechanizacji nie łapię :wink

Jak przekonasz tych ludków to czemu nie, ale sądzę że do RO2 to będzie to trudne, no chyba że już mówisz o starej ekipie na nowej RO2  :)