Author Topic: |EU| Helden  (Read 11158 times)

Mr. J

  • Guest
|EU| Helden
« on: 25 August 2009, 20:07:28 »
Po ponad rocznej przerwie w graniu w RO, pomyslałem ze moze pobawię się znowu tankami. Nie chce mi się rozpisywać, chodzi mi tylko o żenujący poziom adminów. Kim oni są? 12-latkami? Znalazłem sobie dzisiaj fajny serwer z pancernymi mapami, odrazu po zainstalowaniu RO - |EU| Helden, zniszczyłem PZ4, w którym siedział admin, jednym strzałem z mojego T34-85 i co? I natychmiastowy ban. Gracie dłużej, więc powiedzcie czy to jest norma? Jeśli tak, to ja dziękuję, wydawałoby się, że trudna gra zgromadzi tylko odpowiedzialnych i dojrzałych graczy, a tu jest wręcz na odwrót.
Pozdrawiam
Marcin

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #1 on: 25 August 2009, 21:02:13 »
Nie przejmuj się, ja i Kurkawodna kieeedyś na serwerze z tej stajni dostaliśmy też bany na mapie Bridge...za wycięcie w 2-ch strony przeciwnej (poziom jej żenujący no a my byliśmy w formie) - nawet mi się chciało do nich napisać zapytanie - odpowiedzieli propozycją płatnego "reserved slota" i tyle hahaha

IgraSov

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #2 on: 26 August 2009, 00:15:49 »
Takie coś występuje w każdej grze. Kilka razy zabiłem gracza (później okazało się że to admin) i zostałem oskarżony o granie z cheatami a następnie ban.
I takie coś jest dość częste, jakieś niedowartościowane dziecko zostanie adminem i leczy kompleksy.

Kadi_

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #3 on: 26 August 2009, 01:27:57 »
Ja tam już od dawna mam bana na ip bo przez szereg rund co grałem to admin i jego koledzy nadziewali się na mnie i inaczej niż tak nie mogli chyba mnie przejść ;]

Sojuz_PL

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #4 on: 26 August 2009, 01:29:42 »
Mnie tez tam zbanowali :D  Lepiej omijac ten serwer szerokim lukiem, wiecej botow niz normalnych graczy.

Kadi_

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #5 on: 26 August 2009, 01:36:47 »
Zgadzam się, ale szkoda że tak to tam wygląda bo to jest jeden z nielicznych serwów gdzie dają tylko standardowe pancerki i ktoś tam w ogóle gra.

Ps. Ciekawe kto z nas nie ma tam bana :p

Mr. J

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #6 on: 26 August 2009, 12:22:08 »
Przynajmniej małe pocieszenie, nie jestem sam :) Ale o co chodzi z banem na IP? Ja również dostałem taki komunikat, spróbowałem więc zrestartować modem (zmienne IP), ale to nic dało, dalej ban.

Co do innych gier, to pogrywam czasem również w Forgotten Hope (mod Battlefielda) i owszem zdarzają się czasem niesprawiedliwe banany, ale takiej sytuacji nie widziałem nigdy.

Napisałem maila do nich o treści:
Quote
wtf have you done? killing an admin IS NOT a reason for banning... that's pathetic...

otrzymałem odpowiedź:
Quote
Und? Was willst Du dagegen tun? Mein Server!

Nie znam za dobrze niemieckiego, google translator przetłumaczył to w sumie całkiem zrozumiale:
Quote
I co? Co chcesz zrobić? Mój Serwer!

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #7 on: 26 August 2009, 14:06:21 »
Ale luj z niego :((

Biały Orzeł

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #8 on: 26 August 2009, 14:28:13 »
Niop.Kiedyś pamiętam na serwie w CoD2 jakiś gówniarz był adminem i co chwila zmieniał klimat walki-teraz na noże! zginął-teraz na pistole,1 min... zginął-teraz bez biegania! itd. :D Pytam się go co robi?(pytanie poparłem headshootem ;) ) I wyłapałem kicka za "nie słuchanie się na MOIM serwerze :yes  A czołgowe mapy fajne to sprawdź może u HERBATNIKÓW.

Kadi_

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #9 on: 26 August 2009, 14:46:09 »
No czasem sprawdzam ale co wchodzę to jest arad real forest lub nowe dzieła Socoma, a mi chodzi o krzywego albo bdj albo nawet starą baraszkę ;]
Może ja źle trafiam ale cóź ...

van_mars

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #10 on: 26 August 2009, 19:38:58 »
Mozesz tez sprawdzic u Majora Gaya, czyli 1st Airborn. Zdarza sie, ze dzieciakowi odbija i banuje, gdy nazbyt czesto dostaje arta, ale po za tym idzie przezyc i nawet po zbanowaniu, po kilku dniach mozna wbic. Plusem jest tez to, ze na tym serwerze jest i BDJ i czasem krzywy..

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
|EU| Helden
« Reply #11 on: 26 August 2009, 20:34:21 »
Taaaak a nasz Aster 2 pusty stoi - ArmoredBeast nieaktywny, czołgówki wyrzucone, pozostały standardy piechotne z niewielką domieszką combined - bo taka wola ludu była - nikt nie gra czołgówek (a tym bardziej pod AB):| ... i co!?.... - graczy 0!
Może by w takim razie wykonać "negatyw" na tym serwerze?

p.s. ja nie banuję za rozbicie mojej maszyny ze skutkiem śmiertelnym jej załogi :wink

Kadi_

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #12 on: 26 August 2009, 21:41:37 »
Bo wolą ludu chyba jest teraz walczenie 24/h na battleinhouse.

Mr. J

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #13 on: 26 August 2009, 23:36:08 »
odbanował, ale i tak pyskuje,
o co chodzi z tym "krzywym"?

Kadi_

  • Guest
|EU| Helden
« Reply #14 on: 26 August 2009, 23:40:43 »
Krivorog, mapa taka :D