Author Topic: 17. Panzer Division - potrzebuje pilnie ludzi! (podzielony)  (Read 7407 times)

Franz

  • Guest
17. Panzer Division - potrzebuje pilnie ludzi! (podzielony)
« Reply #15 on: 01 August 2009, 21:02:36 »
Na początku, o tym wspomniałem, lecz tu było wyjęte to z kontekstu. Mimo wszystko cieszę się, że doszliśmy do takiego sedna i osiągnęliśmy pełny kompromis i zrozumienie. Ten temat całkowicie będzie tłumaczył genezę i sens powstawania dalszych klanów z "przedrostkiem niemieckim", a i także z "przedrostkiem radzieckim".

ciocia|Ola

  • Guest
17. Panzer Division - potrzebuje pilnie ludzi! (podzielony)
« Reply #16 on: 01 August 2009, 22:17:25 »
Cieszę się, że się dogadaliście. Wymykało wam się to i owo, zupełnie niepotrzebnie - należy szanować się nawzajem i najbardziej szanować tych którzy nie  żyją (mam na myśli powstańców). Właściwie link podany przez Radzio (w moim odczuciu) wiele wyjaśnił - pytanie czy warto być pod wodzą kogoś kto wypowiada się tak a nie inaczej jak w linku podanym przez Radzio. Nie mnie oceniać. Ja bym się nie zapisała do klanu, ale to oczywiście moje zdanie - poparte raczej własnym odczuciem smaku bądz niesmaku.  Pewnie się sypnie (w ataku na mnie) dlaczego gram zawsze w ruskich?!? - bo tak łatwiej 'znana broń'  'rozpoznawalne cele' w CSS zawsze grałam w Terro, bo AK47 to mocarna broń (jeśli mało racji w mojej wypowiedzi odszukaj wywiad ze mną) - zresztą Mosin w RO też wymiata :) - dla mnie RO to tylko gra a zainteresowania moje są zdecydowanie odległe od II wojny światowej.
Ja jestem oczywiście wyrozumiała (przynajmniej staram sie taka być) - macie swoje fascynacje. Jednych można lubić innych nie - to zrozumiałe. Oboje Was nie znam - daleka jestem od historii i zmagań wojennych. Miałam też w rodzinie pradziadka (Janowa Dolina) który lepiej wyrażał się o Niemcach niż o Ruskich. Jednak z toku waszych wypowiedzi .... eee... co ja tu będę gadać Radzio ma nick Radzio (to takie polskie) a Franz ma Franz (sami sobie odpowiedzcie)
Wnikliwie czytający ten wątek - sami odnajdą drogę - która podążą albo i nie. Ja swoja wybrałam parę linijek wyżej.

Pozdrowienia i do zobaczenia na linii frontu.  PA!!!

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
17. Panzer Division - potrzebuje pilnie ludzi! (podzielony)
« Reply #17 on: 02 August 2009, 02:06:36 »
Najchętniej usunąłbym 3/4 wypowiedzi tutaj bo naginają Regulamin w sposób dosyć czytelny, jednak sprawy tutaj poruszane są na tyle istotne, że pozostawiam wszystko tak jak jest, jednak UPOMINAM na razie tylko pisemnie tutaj wypowiadających się Forumowiczów o zasadzie NIEobrażania drugiej strony i nie używania słów powszechnie uznawanych jako wulgarne czy obraźliwe. Panowie dali sobie po razie i szala się wyrównała, ale te wypociny czytają także inni (w tym osoby niepełnoletnie), więc obowiązuje wysoki standard wypowiedzi. Lubić się wcale nie musicie, ale zwracając się do siebie przez to Forum musicie przestrzegać jego zasad. Do mniej sformalizowanych pogaduszek macie PM albo gg, lub coś w tym stylu. Nie ocenzuruję Waszych postów, ale może po ochłonięciu sami zastąpicie niektóre sformułowania i inwektywy tak aby były bardziej do przełknięcia?

Radzio

  • Guest
17. Panzer Division - potrzebuje pilnie ludzi! (podzielony)
« Reply #18 on: 03 August 2009, 18:42:55 »
Najchetniej to usuń moje dwa konta na BIA Radzio i Radzio(jesli jest taka mozliwosc).Przykro mi to pisać, ale nie chce miec nic wspólnego  z tym serwisem.Pozdrawiam

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
17. Panzer Division - potrzebuje pilnie ludzi! (podzielony)
« Reply #19 on: 03 August 2009, 19:20:11 »
nie zrobię tego "najchętniej", ale jeżeli Radzio nie zmieni zdania do jutra to w godzinach popołudniowych zrobię o co prosi bo to jego święte prawo, chociaż postawa dla mnie niezrozumiała....:|