Author Topic: Problem :(  (Read 4372 times)

sosik

  • Guest
Problem :(
« on: 29 June 2009, 10:13:47 »
Witam
Mam następujący problem. Niedawno kupiłem sobie red orchestrę pograłem z tydzień i w opcjach renderowanie przestawiłem na software... Od tego czasu gra nie chce się włączyć... taki błąd mi wyskakuje:
Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 1995 MHz with 1023MB RAM
Video: No Video

General protection fault!

History: UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Free

P.S Wiem że takich tematów było dużo, ale przeglądałem wczoraj dokładnie forum i nikt w błędzie nie miał "no video"
P.S 2 wyskakiwał mi także runtime error zrobiłem wszystko co było zalecane na tym forum pomogło, lecz właśnie zaczął wyskakiwać ten błąd... I od dzisiaj rano zaczynają wyskakiwać dwa błędy naraz :(

Sojuz_PL

  • Guest
Problem :(
« Reply #1 on: 29 June 2009, 11:20:56 »
Ja mialem no video xD   Calkiem niedawno.  Usuniecie pliku redorchestra.ini powinno Ci pomoc.

sosik

  • Guest
Problem :(
« Reply #2 on: 29 June 2009, 11:36:09 »
Nie pomogło :( Nie wiem czemu... może jeszcze raz odinstaluję red orchestre (juz przedtem to zrobiłem...)

Bryan[PL]

  • Guest
Problem :(
« Reply #3 on: 29 June 2009, 20:17:17 »
Własnie tak zrób jak napisałeś, ja też pomieszałem w ustawieniach i odinstalowanie Red Orchestry pomogło :D

sosik

  • Guest
Problem :(
« Reply #4 on: 14 August 2009, 14:56:45 »
Kurde cały czas nie działa... Nie mam pojęcia co robić :(

P.S  Przy odinstalowaniu mam również usunąć wszystkie pliki steam?

Sojuz_PL

  • Guest
Problem :(
« Reply #5 on: 14 August 2009, 16:13:06 »
Najpierw spróbuj usunąć pliki redorchestra.ini (folder system w ro), clientregistry.blob, steam.dll (folder główny ro) i uruchomić gre.
Jak to nie pomoże, możesz spróbować także usunąć cały folder system znajdujący sie tutaj Red Orchestra\steamapps\common\red orchestra... i ponownie uruchomić gre, bedziesz musial poczekac moment, aż dociagnie ci te 40mb.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Problem :(
« Reply #6 on: 14 August 2009, 19:47:55 »
A nie instalowałeś sobie jakiejś badziewnie przerobionej mapki ostatnio np. jakiegoś klona "Debrecen" albo coś takiego? 2 tygodnie kiedyś głowiliśmy się z jednym Węgrem bo też miał problemy z odpalaniem RO a wszystkie podane sposoby zawiodły... Okazało się że po wywaleniu takiego źle zrobionego i zagrażającego stabilności silnika customa RO mu odżyło :)

sosik

  • Guest
Problem :(
« Reply #7 on: 16 August 2009, 14:29:07 »
Tak miałem jakieś tam mapki, ale problemy zaczęły się dopiero po przestawieniu w opcjach na "software" (chyba)

P.S Teraz miałem formata i od nowa robię RO i tu mam pytanie czy to uaktualnienie można skądś ściągnąć? bo na steamie wszystko tak zamula... (jak da się to sciągnąć inaczej to jak możecie dajcie linka i powiedzcie gdzie to wkleić :))
Mam nadzieję że po tym formacie będzie działało... jak nie to nie wiem, dziwne bo w innych grach po odinstalowaniu opcje gry są domyślne a w RO nie...