Author Topic: TT  (Read 3447 times)

Dziki_Koziol

  • Guest
TT
« on: 17 June 2009, 20:46:55 »
Dawnao nic nie wklejałem :D

Poniżej sławna tetetka:











I wyniki. Egzemplarz z 1944 roku (nie mogłem znaleźć takiego z gwiazdą, a mamy takowe), bije trochę w lewo - góra. To moje trzecie strzelanie z tetetki.



Pierwsze podejście do TT - nie lubię, w porównaniu do Glocka czy P99 (którego nie lubię) -  złom. Drugie podejście i strzelanie na 50 m - hmm. :) Trzecie podejście i trochę zabawy tym pistoletem - zajefajna broń jak na swoje czasy :D

Zyrek07

  • Guest
TT
« Reply #1 on: 02 August 2009, 23:01:16 »
Zazdroszczę... . Kurde, nie znacie żadnego klubu strzeleckiego w Warszawie, gdzie można sobie z broni z okresu II wojny popykać? Bo jak tak patrze na te wstawki od Dzikiego_Kozła to mi ślina cieknie... (chociaż jeszcze 3 lata do 18'nastki...)

Guz

  • Guest
TT
« Reply #2 on: 03 August 2009, 15:56:35 »
Quote
Dziki_Koziol :
(...) zajefajna broń jak na swoje czasy :D


Zwlaszcza do noszenia zabezpieczonej z nabojem w komorze, ups przepraszam jakiem zabezpieczeniem :P Z ciekawostek mozna powiedziec ze pomimo tego TT'ka jest dosc popularna wsrod agencji ochrony - jeden z najtanszych pistoletow na rynku.

Dziki_Koziol

  • Guest
TT
« Reply #3 on: 04 August 2009, 18:11:39 »
Quote
Guz :
Quote
Dziki_Koziol :
(...) zajefajna broń jak na swoje czasy :D


Zwlaszcza do noszenia zabezpieczonej z nabojem w komorze, ups przepraszam jakiem zabezpieczeniem :P


Wierz mi, że to wystarczy. Zresztą, było już parę dyskusji w necie na ten temat. Zabezpieczenie tetetki jest wystarczające jak na pistolet wojskowy. Podobnie jak rak jest bezpeiecznym peemem, sam nie strzela z siebie , nie wybija zębów i nie tłucze okularów...

Guz

  • Guest
TT
« Reply #4 on: 04 August 2009, 21:04:33 »
Widzisz, to ze bron sama nie strzela jest oczywiste. Jednak musisz przyznac ze znacznie bardziej komfortowo bys sie czul noszac przy sobie pistolet z bezpiecznikiem nastawnym. Tak samo jak noszac TTke zamiast rewolwerow Naganta.

Dziki_Koziol

  • Guest
TT
« Reply #5 on: 06 August 2009, 16:39:38 »
Quote
Jednak musisz przyznac ze znacznie bardziej komfortowo bys sie czul noszac przy sobie pistolet z bezpiecznikiem nastawnym.


Tetetka ma długi i twardy spust i to dodatkowe zabezpieczenie :) Być może, ale ja będę się upierał, że ząb
zabezpieczający jest wystarczającym zabezpieczeniem dla pistoletu wojskowego, tak jak najbardziej podoba mi się sprawa bezpieczników, która jest w Glocku - nic nie trzba przełączać, zero dupereli, a strzela tylko wtedy kiedy ktoś chce żeby strzelał. :D