Author Topic: Build RedOrchestra_Build i RoEd  (Read 3545 times)

colinQ

  • Guest
Build RedOrchestra_Build i RoEd
« on: 26 April 2009, 11:14:06 »
Witam,
Grałem trochę na Praktyce w RO. Gra oferuje całkiem ciekawe mapy, ale chciałem zrobić coś swojego.
Z tego co znalazłem istnieje Red Orchestra Editor, pobrałem więc go. Z początku wołał o plik Steam.dll, dałem mu go a teraz pokazuje logo programu i po chwili wyrzuca:
Code: [Select]
Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows NT 4.0 (Build: 1381)
CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2394 MHz with 2029MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 8600M GT (6763)

General protection fault!

History: FString::ParseIntoArray <- WBrowserGroup::GetFromVisibleGroups <- WBrowserGroup::RefreshGroupList <- WBrowserGroup::OnCreate <- WWindow::WndProc <- WWindow::StaticProc <- PerformCreateWindowEx <- WBrowser::OpenWindow <- WBrowserGroup::OpenWindow <- WM_BROWSER_DOCK <- WEditorFrame::OnCommand <- WWindow::WndProc <- WWindow::StaticProc



Nie wiem czemu mi OS podaje jako NT jak mam Viste, ale co tam...

Powiedzcie, co może być przyczyną? Jak zamknę to okno to pojawia się następne z większą treścią.

Dziwię się, bo takowy błąd zwykle pojawia się w trakcie grania, a u mnie nie dość, że w edytorze to jeszcze przed włączeniem.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Build RedOrchestra_Build i RoEd
« Reply #1 on: 26 April 2009, 13:02:36 »
Może się SDK nie trawi z Vistą (a co się niby z nią trawi hehehe), masz tam jakiś tryb zgodności z poprzednimi systemami uruchamiania programów czy jak (nie wiem bo ja V. mam zamiar przeskoczyć z XP do jej następcy jak już sytuacja mnie do tego zmusi).

coval^^

  • Guest
Build RedOrchestra_Build i RoEd
« Reply #2 on: 26 April 2009, 13:07:27 »
z vistą działa na bank, przynajmniej u mnie... ;) jak na moje oko to może być coś z grafiką, ale nie jestem pewien... może spróbuj zainstalować ze dwa numerki starszą wersje sterowników do grafiki, jeżeli masz najnowsze, a jak jakieś starsze to może spróbuj o jeden numerek starszą wersję... jedyne co mi się nasuwa po rozmowie z kolegą który narzekał że po zainstalowaniu najnowszych sterów do NVidii gry itp chodzą mu gorzej niż na starszych. :)

colinQ

  • Guest
Build RedOrchestra_Build i RoEd
« Reply #3 on: 26 April 2009, 15:29:55 »
A jaki inny program sluzy jeszcze do tworzenia map dla RO?

coval^^

  • Guest
Build RedOrchestra_Build i RoEd
« Reply #4 on: 26 April 2009, 18:15:50 »
tylko ten, który znajduje się na Steamie w zakładce Tools