Author Topic: Znowu aktywacja RO.  (Read 3277 times)

kolacz

  • Guest
Znowu aktywacja RO.
« on: 12 April 2009, 17:16:18 »
Witam


Czytałem różne tematy na temat aktywacji gry,ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.Otóż, kiedyś kupiłem RO z braciszkiem i wszystko było "cacy".Bez żadnych problemów graliśmy w RO.Oczywiście przez ten czas nie raz,nie dwa miałem formatowany komputer,a co za tym idzie utraciłem RO na dysku.Pamiętam hasła i konta (były 2 konta),ale nie mogę ponownie aktywować gry na Steamie,bo kod gry jest już zarejestrowany(taki wyskakuje komunikat,bo rzeczywiście kiedyś był przeze mnie używany) i nie wiem co powinienem zrobić.Dodam,że kod wpisuję poprawnie(nie ma żadnych problemów z odczytaniem cd-keya),grę mam oryginalną i na tych kontach kiedyś grałem,więc są poprawne.
Jak reaktywować kod gry żeby znowu móc grać,bo nawet gry nie mogę włączyć?Włącza mi się tylko Steam.Czy jest jakiś sposób żeby to naprawić?



Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc

pol77

  • Guest
Znowu aktywacja RO.
« Reply #1 on: 12 April 2009, 17:42:32 »
Musisz się zalogować na końcie,na którym miałeś RO i w zakładce "moje gry" powinna być redka niezainstalowana klikasz 2 razy i gra zaczyna sie instalować.Ja tak zrobiłem po zmianie kompa i działa.
p.s.nie wpisujesz żadnego klucza bo i tak nie zadziała

kolacz

  • Guest
Znowu aktywacja RO.
« Reply #2 on: 12 April 2009, 18:27:40 »
Problem w tym,że wchodzę na to konto i jest zainstalowana,ale w rzeczywistości tak nie jest.Konto jest dobre,bo nawet sprawdzałem za pośrednictwem kodu gry przy odzyskiwaniu konta.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Znowu aktywacja RO.
« Reply #3 on: 13 April 2009, 10:38:42 »
Jeżeli to ta sprawa poruszana na IRC'u to tak jak Trawiator Cię poinstruował albo mail do Steam, albo wcześniej (bo i tak nie zaszkodzisz) jeszcze popróbuj:
-usunąć pliki .dll i .blob z folderu steama (bez obaw dociągną się po uruchomieniu Steama)
-wywal pozostałości (jak są a coś wspominałeś że chyba tak) RO z dysku (usuń katalog gry jak jest)
-zaloguj się do właściwego dla gry konta i próbuj wtedy, jeżeli dalej nic to zastosuj radę Trawy :wink