Author Topic: ROLadder  (Read 7338 times)

Stilus_PL

  • Guest
ROLadder
« on: 11 September 2011, 19:36:44 »
Witam,
Nie wiem czy w dobrym wątku o tym piszę, ale w związku z Ligą RO2, tzw. ROLadder*em. Uważam, za stosowne wybranie jakiegoś polskiego administratora, który będzie "bronił" interesów, a raczej służył pomocą polskim klanom. IMHO musi to być osoba znana w naszym gronie. Może jakieś małe wybory, oczywiście nic na siłę i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał się podjąć tej roli.
Ja stawiam na Kazika. Sry Kaziu
Dziękuję.

Apos

  • Guest
Odp: ROLadder
« Reply #1 on: 11 September 2011, 19:54:35 »
Witam,
Nie wiem czy w dobrym wątku o tym piszę, ale w związku z Ligą RO2, tzw. ROLadder*em. Uważam, za stosowne wybranie jakiegoś polskiego administratora, który będzie "bronił" interesów, a raczej służył pomocą polskim klanom. IMHO musi to być osoba znana w naszym gronie. Może jakieś małe wybory, oczywiście nic na siłę i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał się podjąć tej roli.
Ja stawiam na Kazika. Sry Kaziu
Dziękuję.

W/g mnie kandydat sam musi chcieć i brać w tym udział, nikogo nie wybierać na siłę, tym bardziej poprzez głosowanie. Część osób tutaj ma zerowe lub znikome pojęcia o polskiej scenie i nie będzie wiedziała na kogo głosuje.

Lepszą propozycją w/g mnie jest zebranie liderów polskich klanów RoLadder i wybranie przedstawiciela, a tutaj sprawdzić kto jest chętny.

Jeżeli ustalicie jakieś konkrety to dajcie znać, pogadam z roladder'em w sprawie polskiego admina.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: ROLadder
« Reply #2 on: 11 September 2011, 20:08:24 »
Apos,a ty byś się nie pisał na takie stanowisko?
Jeżeli Kaziu jest proponowany to ja bym się skłonił ku tej propozycji,tylko kwestia tego,czy Kazek nie grając w RO2 (bo podobno nie kupi) będzie wiedział,co się dzieje na scenie rozgrywek miedzy klanowych?

Stilus_PL

  • Guest
Odp: ROLadder
« Reply #3 on: 11 September 2011, 20:10:36 »
@Apos Wybór spośród liderów, też jest jakimś rozwiązaniem. Głównie chodzi, o to, żeby ktoś w razie czego miał prawo głosu i jakoś nas tam reprezentował. O tym, że mówi jakoś posługiwać się angielskim, to już nawet nie ma co pisać..
To kiedy robimy zebranie?

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: ROLadder
« Reply #4 on: 11 September 2011, 20:29:41 »
Panowie nei chę nic mówić,ale śmiem twierdzić,że decyzja nie powinna zależeć tylko do HS,Enclave,1st cav ale także od paru innych klanów,które zamierzają  grać w RO2. Tu wymienię m.in FG (Fearless gunners) oraz BAS.

kazmirzk

  • Guest
Odp: ROLadder
« Reply #5 on: 11 September 2011, 20:38:29 »
Stilus przed chwila dostalem ataku smiechu :) Ja mialbym zostac adminem ROL??

Nie wiem czy, znalazlby sie ktokolwiek na ROL, kto byl tam czesciej banowany i ostrzegany niz ja. Jestem ostatnia osoba nadajaca sie na to stanowisko. Tamtejsi admini sa strasznie poblazliwi, ja tam zwykle dosyc ostentacyjnie pokazywalem swoje stanowisko nt. niektorych graczy i stanowiska adminow.

Poza tym nie kupuje RO2 i nie mialbym zamiaru tracic czasu na zalatwianie jakichs problemow zwiazanych z meczami, konfliktami itp. (Konflikty to ja tam zaczynalem).

Heniu

  • Guest
Odp: ROLadder
« Reply #6 on: 11 September 2011, 22:06:59 »
Stilus tylko jak ty sobie to wyobrazasz ? Wybory "polskiego admina" ?

Wrzucisz tutaj glosowanie ktore wygra Czesio z Grójca, ktory do tej pory mial z rolem tyle wspolnego, ze o nim przeczytal ?
I ten Czesio z Grójca poleci na rol "oto jestem, polski admin" ?
I z kim bedzie rozmawial ? Zna tam kogos ? Ma pojecie o grze klanowej w RO i o ew. problemach jakie moga sie pojawic ?

Juz pomijam, ze admin w lidze nie jest od tego zeby reprezentowac czyjes interesy, tylko od rozwiazywania problemow, ktore w 99% polegaja na tym, ze jakis kretyn nie doczytal/ nie zrozumial regulaminu ligi. Bo tak to wygladalo przez 5 lat ostatnie.
I nie ma tam miejsca na interesy mniejszosci wyznaniowych, narodowych czy seksualnych...

Tak wiec darowalbym sobie takie deliberacje forumowe, ktore do niczego nie prowadza.

Stilus_PL

  • Guest
Odp: ROLadder
« Reply #7 on: 12 September 2011, 00:09:29 »
Heniu, rzeczywiście głosowanie na "czesia" mija się z celem. I tu lepsza jest opcja Aposa, żeby CL polskich klanów wybrali kogoś, kto będzie nas poniekąd reprezentował. Tak wiem i pamiętam, że taka osobę będzie musiało zatwierdzić szeroko rozumiane "stuff" z roladera i to oni będą mieli decydujący głos. Ale również tutaj Apos ma rację i wydaje mi się, że wspólnymi "siłami" udałoby się nam "wypromować" kogoś od nas, żeby w razie czego mógł nas reprezentować.

@Kaziu właśnie dlatego IMHO idealnie się do tego nadajesz, nie owijasz kuppy w ładny papierek, tylko mówisz, że to g.. i brzydko pachnie i IMO tego nam trzeba, kogoś konkretnego. Kolejna sprawa, to fakt, o którym wspomniał Heniu, jesteś tam rozpoznawalny, wiesz na czym to polega, dodatkowo posługujesz się angielskim. Jedyny minus jest taki, że zapowiadasz się, że nie będziesz w to grał.. i tu rozumiem, że nie będziesz tracił czasu na coś w czym sam nie będziesz uczestniczył.
P.S. chyba Cię koleżanka N. mocno dopadła  ;D

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: ROLadder
« Reply #8 on: 12 September 2011, 16:35:18 »
Tak z ciekawości Stilus,jakie klany i jacy CL mieli by uczestniczyć w tym spotkaniu/wyborze tego admina?

Stilus_PL

  • Guest
Odp: ROLadder
« Reply #9 on: 12 September 2011, 23:33:35 »
Quote
Lepszą propozycją w/g mnie jest zebranie liderów polskich klanów RoLadder i wybranie przedstawiciela
Oczywiście Klany, które się zapisały na Laddera i CL z tych właśnie Klanów.

IgraSov

  • Guest
Odp: ROLadder
« Reply #10 on: 13 September 2011, 06:56:55 »
Ja bez wyborów proponowałbym Aposa albo Wawera. Jestem za tym aby każdy wypowiedział się na temat tych osób, wybrał swój typ i tyle. Myślę, że Panowie nie będą mieli nic przeciwko.

Apos

  • Guest
Odp: ROLadder
« Reply #11 on: 13 September 2011, 15:31:53 »
Ja bez wyborów proponowałbym Aposa albo Wawera. Jestem za tym aby każdy wypowiedział się na temat tych osób, wybrał swój typ i tyle. Myślę, że Panowie nie będą mieli nic przeciwko.

Obecnie mam kiepską sytuację RL i na razie nie widzę siebie w tej roli. Jeżeli sytuacja się wyklaruje (2-3 miesiące) będę mógł myśleć o tym.

Wiem, że Wawer ma tak samo.

Wawer

  • Guest
Odp: ROLadder
« Reply #12 on: 14 September 2011, 01:19:51 »
Nie mam czasu ni chęci. Ale jeśli ktoś ma na to ochotę to go poprę w całej rozciągłości. Chciałbym żeby miał tam swoją działkę Apos ale on ma teraz dużo zajęć. Tak jak mówi Heniek, dużo przy tym roboty. Chociaż fajnie by było, żeby jednym z administratorów roladdera był polak. Łatwiej wtedy dotrzeć do źródła w razie jakiś konfliktów, bo z doświadczenia wiem, że adminów rolady złapać niełatwo.