Author Topic: Medal  (Read 9665 times)

Shiim

  • Guest
Medal
« on: 29 March 2009, 18:35:45 »
Witam.
Nie wiem, czy to dobry dział, w razie czego proszę o przesunięcie.
Jestem nowy w RO. Kiedy ostatnio grałem, po zastrzeleniu wroga, wyświetliło mi się coś, że dostałem brązowy medal. Wie ktoś, o chodzi? Gdzie są napisane takie osiągnięcia, jak zobaczyć, czy ktoś ma taki medal?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Medal
« Reply #1 on: 29 March 2009, 18:43:11 »
Zapewne chodzi Ci o niedawno dodane "osiągnięcia" - wyświetlają się (chociaż nie zawsze) podczas przyznawania w prawym dolnym rogu ekranu - tak jak status Twoich znajomych na Steamie czy grają czy są online itd... Sprawdzić zawsze możesz na swoim Stamowskim profilu tak jak np osiągnięcia w L4D, TF2 i podobnych grach.

Shiim

  • Guest
Medal
« Reply #2 on: 29 March 2009, 22:02:12 »
Ok, dzięki.

kazmirzk

  • Guest
Medal
« Reply #3 on: 29 March 2009, 23:39:33 »
A dokładniej:  w steam w zakładce "Społecznośc" -> "Informacje Ogolne" twojego profilu -> i pod iloscia godzin jaka spedziles w Red Orchestrze w ciagu ostatnich dwóch tygodni jest przycisk "Zobacz statystyki".. Brazowy medal uzyskales za to ze zabiles 10 osob..

kuniu

  • Guest
Medal
« Reply #4 on: 30 March 2009, 16:56:30 »
mnie najbardziej rozbawiło odznaczenie "ubij drania" i "opiekacz" :D
swoją drogą po angielsku jakoś lepiej to chyba brzmi...

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Medal
« Reply #5 on: 30 March 2009, 22:20:33 »
Ups,chyba zaspałem,żadnego odznaczenia na koncie,he he jak nowicjusz:blush


maddogPL

  • Guest
Medal
« Reply #6 on: 31 March 2009, 21:10:27 »
He ja mam brązowy,srebrny,złoty,Z Drogi-brązowy,Zwarty i gotowy-brązowy.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Medal
« Reply #7 on: 31 March 2009, 22:46:56 »
"Złap je, złap je, czy już  są? czy już wszystkie są - pokemon" refleksję nad tym co tu napisałem pozostawiam Wam...
w RO gram jako raq

kazmirzk

  • Guest
Medal
« Reply #8 on: 31 March 2009, 23:10:03 »
hmm chodzi ci Odi o to ze zbierasz medale jak naklejki z pokemonami z chipsow?? wymienisz sie? Dam ci złoty medal za Zwarty i gotowy-brązowy.. ok?

BIA Radzio

  • Guest
Medal
« Reply #9 on: 01 April 2009, 12:31:59 »
Pojazd konkretny:D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Medal
« Reply #10 on: 01 April 2009, 15:56:39 »
Nie chodzi mi o jaranie się tymi medalami, wchodzenie na serwery tylko rankingowe, zbieranie ich - chyba słuszne nawiązanie do pokemonów?
Lubią tą grę min za brak statystyk killi/ śmierci - nie ma takich głupawych kamperów na respa albo siedzących cały czas w jednym miejscu przez całą rundę jak pi*** i gapiących się w jedno miejsce przez cały czas, byle tylko mieć jak najwyższy wspólczynnik zabić do zgonów- COD tryb death match. Ja w przeciwieństwie do ciebie Kaziku grałem w Coda, mogę coś na ten temat powiedzieć i niestety z żalem stwierdzam, że tego typu updejty upodabniają ro do cod'( w 4 też wykonuje się wyzwania np za zabicie iluś wrogów pod rząd, przeżycie na 1 życiu całej rundy, trafienie iluś kolesi ze snajpy, zniszczenie helikoptera, zabicie kilu typów 1 granatem itd.) , zabijają  II wojenny realizm gry ( o ironio!, wszyscy jeździcie po codzie za głupotę, statsiarstwo, bunny hopki,, a gdy serwują wam podobną rzecz do ro to wszystko jest ok). RO nie miało takich głupich rzeczy i było/jest świetną grą, niestety jest to chwyt marketingowy, by przyciągnąć głupich 14latków, by sobie statsili i chwalili się tym ile mają medali. Zastosowanie rozwiązań z cod w Ro nie podoba mi się z ww powodów. Lubię tą grę za swój klimat i odrębność, niech jej nie psują. Myślę, że tu się zgodzicie...
rzekłem
w RO gram jako raq

Hiacenty

  • Guest
Medal
« Reply #11 on: 01 April 2009, 16:24:30 »
Quote
by przyciągnąć głupich 14latków, by sobie statsili i chwalili się tym ile mają medali


I dobrze, więcej ludzi gra ; ) serwery cały czas full :p

Biały Orzeł

  • Guest
Medal
« Reply #12 on: 01 April 2009, 16:26:05 »
Eeeeeeeeeeee, Odi....wyluzuj ;) Każdy, jakbyś nie zauważył, raczej nabija się z tych statów a Ty się denerwujesz :) Nie dawaj się wciągać w gierki słowne bo utoniesz :)

D3PB'haxxxed

  • Guest
Medal
« Reply #13 on: 05 May 2010, 19:27:22 »
Moje odznaczenia to Brązowy medal, Srebrny medal, Złoty medal, Ubij drania(:D)brązowy medal (bez tego :D), Strzelec wyborowy brązowy medal, Z drogi brązowy medal, Piła tarczowa brązowy medal,Zwarty i gotowy brązowy,srebrny,złoty medal, Kontr snajper, Krwawy szał i Wspaniały dowódca :D. Oto moja kolekcja.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Medal
« Reply #14 on: 05 May 2010, 19:43:15 »
Medale......śmieszne to trochę i w dodatku nie działa tak jak powinno...(srebrny tygrys po rozwaleniu 10 czołgów bez śmierci, dostałem po 17 pancernym....) jeśli jest to przynajmniej mogłoby działać tak jak należy...bo inaczej o kant dupy rozbić..

Pozdrawiam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."