Author Topic: problem z [PL] RedOrchestra.PL RO:OF #1  (Read 2656 times)

kuniu

  • Guest
problem z [PL] RedOrchestra.PL RO:OF #1
« on: 25 March 2009, 10:53:05 »
od jakiegoś (dłuższego) czasu nie mogę dostać się na serwer  RO:OF #1. Chciałem z kumplem rozkręcić polski serwerek, a tu lipa. Teraz na przykład przeglądarka serwerów mi pokazuje, że na serwie jest 110/32 graczy:D  Biorąc pod uwagę, że serw Enclave (mający w nazwie słowo "public") jest regularnie chroniony hasłem, z polskich serwerków zostaje tylko zmutatorowany aster2 i dwumapowy aster1...

Bathin

  • Guest
problem z [PL] RedOrchestra.PL RO:OF #1
« Reply #1 on: 25 March 2009, 11:14:46 »
Pustki na polskich serwerach to taki problem dla Ciebie, że aż musiałeś w dwóch watkach o tym pisać ?
Myślisz, że jeszcze ilu polaków regularnie gra w RO ?
A ta garstka, która jeszcze została rozlazła się po różnych modach i serwerach.
Zapisz się do "FB" będziesz grał z Polakami.
Pzdr

Biały Orzeł

  • Guest
problem z [PL] RedOrchestra.PL RO:OF #1
« Reply #2 on: 25 March 2009, 16:27:22 »
Mam ten sam problem.O co biega z tą ilością graczy na serwie?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
problem z [PL] RedOrchestra.PL RO:OF #1
« Reply #3 on: 25 March 2009, 16:47:19 »
Bardzo wszystkich zainteresowanych przepraszam...Jak zwykle 'coś STEAM pokićkał' i serwery zachowywały się tak a nie inaczej - Astery sam zrestartowałem wcześniej bo na nich grałem, natomiast RO:OF stał od nie wiem jak długiego czasu przeze mnie 'nietknięty' więc nie wiem jaki czas ten problem trwał - wszystkie serwery 'ze stajni' RO zostały ponownie zrestartowane i jak na razie problemów z łącznością nie ma. Proszę o takich rzeczach informować na bieżąco - postaramy się jak najszybciej zadziałać.
Trochę mnie to dziwi że nie poinformował nas ŻADEN Admin gry o tym....co jest ludzie? Funkcja 'wisi już na kołku?'