Author Topic: Czy można zabić czołgistę wystawiającego głowę i nie tylko :)  (Read 5830 times)

ciocia|Ola

  • Guest
jak w temacie - pytanie czy można - a jeśli tak to jak, bo snajperka nie działa - zwykły karabin też a trudno nie trafić chociażby w plecy z 10 metrów, padają głosy od znajomych, że można - ale mi się nigdy nie udało i wychodzi tylko na to ze za piątym strzałem zdradzam tylko swoja pozycje

krv[PL]

  • Guest
Czy można zabić czołgistę wystawiającego głowę i nie tylko :)
« Reply #1 on: 21 August 2006, 20:04:48 »
mozna

Goral

  • Guest
Czy można zabić czołgistę wystawiającego głowę i nie tylko :)
« Reply #2 on: 21 August 2006, 20:42:27 »
Moża ciociu, i co najciekawsze, jak masz fart, możesz zabić kierowcę czołgu ruskiego jak tylko ma otwartą swoją klapę. Oczywiście jak "wystaje" z pojazdu to jeszcze lepiej.
Nie wiem czemu nie mogłaś "zdjąć" takiego żołnierza...

ciocia|Ola

  • Guest
Czy można zabić czołgistę wystawiającego głowę i nie tylko :)
« Reply #3 on: 21 August 2006, 21:17:23 »
To w takim razie Steam ściągnął mi zhakowaną wersje gry. Teraz rozumiem te moje farty :) Będę nadal biegać z karabinem i spróbuje zabić takiego dowódcę, co chce zrzucić pociski artyleryjskie na moja czerwona armię  :)
Ale nie podpuszczacie mnie?! Serio można? Bo jeśli tak to ja naprawdę nie wiem o co chodzi :)
Quote
Goral :
...możesz zabić kierowcę czołgu ruskiego... Nie wiem czemu nie mogłaś "zdjąć" takiego żołnierza...

No ja strzelałam w niemieckiego! Może Niemca nie idzie?!  - to już kolejny dzień jak próbuje, więc eee…. Mam cały czas małe powątpiewanie do tego czy mnie w maliny nie wpuszczacie :)

Mati

  • Guest
Czy można zabić czołgistę wystawiającego głowę i nie tylko :)
« Reply #4 on: 21 August 2006, 21:33:29 »
Można Ciociu, można. Masz moje słowo ;)

thebil

  • Guest
Czy można zabić czołgistę wystawiającego głowę i nie tylko :)
« Reply #5 on: 22 August 2006, 00:37:25 »
Dziś na Odeglow mój kumpel z klanu za wszelką cenę chciał mnie wystrzelić ze stodoły na farmie panzerkiem. Niestety jego pechem było to, że wystawił główkę z włazu gdy mnie szukał. Za wiele nie zobaczył bo dostał Heada ;). Mozna na 100%

PrezesOi

  • Guest
Czy można zabić czołgistę wystawiającego głowę i nie tylko :)
« Reply #6 on: 22 August 2006, 07:12:16 »
to ze zabic wychylajacą się zaloge czolgu mozna, to juz wiemy, sam juz czyscilem czolgi ze zbyt ciekawskimi wychylaczami. ale wydaje mi sie ze ciocia, ma raczej pecha z bugiem, ktory polega na tym ze po wychyleniu sie na sekunde commandera czolgu, duch jego postaci zostaje wychylony na stale. spotykam sie z tym czesto, dlatego jezeli pierwszy magazynek z TT nic nie robi, a postac sie nie chowa-olewam ją.
dziwne bo akurat tego buga nie znalazlem na forum tworcow gry (w odroznieniu od innych o ktorych slyszalem w czasie gry na fb.pl-czolgi bez wiezyczek, przyjaciele w mudurach wroga itd.). trzeba czekac na wrzesniową poprawke (lub jej zapowiedz :) ).

ciocia|Ola

  • Guest
Czy można zabić czołgistę wystawiającego głowę i nie tylko :)
« Reply #7 on: 22 August 2006, 10:46:14 »
Heeh, no dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Teraz wiem, o co chodzi  -  TO DUCHY!!. No, PrezesIO zdecydowanie poprawiłeś mi humor, bo głupio czytać jak mówią, że można jak ja nie mogłam :) No i faktycznie te przypadki, co mnie spotkały to może być to, o czym piszesz. Nawał ognia &#8211; widzę rykoszety kul odbijających się od wieżyczki tych moich tez :) a on się nie chowa stoi i patrzy ze stoickim spokojem :P <myślę sobie, &#8216;co on niepoważny nie widzi, co się dzieje!?&#8217;> a to tylko duch został za włazem ciało siedzi w stalowej trumnie :) Ja nie będę całego magazynka w taka postać, bo mam MN 1938 i tylko 5 naboi <chyba> -  jeden strzał, noo&#8230;. góra dwa. Dzięki za odpowiedz, a na Rynku Wildeckim są ładne warzywa :D

Macias1973

  • Guest
Czy można zabić czołgistę wystawiającego głowę i nie tylko :)
« Reply #8 on: 22 August 2006, 10:51:56 »
Nie w temacie ale musze sie wtrącić, wybacz Ciociu.
Ale nawiąże i do Twojej wypowiedzi, no właśnie klan Wilda nie daje mi spokoju. To od dzielnicy Poznania? Pytanie bardziej do Prezesa...

PrezesOi

  • Guest
Czy można zabić czołgistę wystawiającego głowę i nie tylko :)
« Reply #9 on: 22 August 2006, 11:28:41 »
nie bylem nawet w Poznaniu, ale nazwa rzeczywiscie z tego klimatu :) ... to kawalek ze strony historia Team Wilda .

The name Team Wilda developed throughout 2001-2003. First we were named -=]WA[=- which was an abbreviation for Wild Aces. At the end of the Battlefield 1942 adventure we changed the name to WILD_A which still was the same abbreviation. When the Battlefield Vietnam era came, we decided to change to Team Wilda. The name comes from a district in Poznan, one of the biggest cities in Poland where our team founder lives. The similarity between WILD_A and Team Wilda is only a matter of circumstances and has nothing to do with each other.

to wszystko :)

ciocia|Ola

  • Guest
Czy można zabić czołgistę wystawiającego głowę i nie tylko :)
« Reply #10 on: 22 August 2006, 12:11:51 »
Wątek właściwie można już zamknąć ;) Wszystko wyjaśnione - chyba, ze poczekacie na wpis
&#8216;Huuura udało mi się zastrzelić czołgistę!!&#8217;

Pochodzenie nazwy WILDA poznaliśmy :) , chociaż ja ta historie słyszałam z ust klanowicza z sekcji Battlefield Vietnam. Wtedy Team Wilda rozgrywał jakieś mecze o 1 miejsca :) - no i koleś urósł w moich oczach :) Heeh, śmieszne szczeniackie czasy :P ,tak, więc szacunek dla całej WILDY mam :) żadnych złych wspomnień a wręcz przeciwnie &#8211; sentymentalnie się robi jak dla mnie 8)

PrezesOi

  • Guest
Czy można zabić czołgistę wystawiającego głowę i nie tylko :)
« Reply #11 on: 22 August 2006, 13:13:41 »
wierd tank commander positions in turrets
topic ktory mowi o tym bugu, jako ze zgloszony, mozna miec nadzieje, ze go usuną.