Author Topic: Lista rasistowskich buraków  (Read 6251 times)

egoniusz

  • Guest
Lista rasistowskich buraków
« on: 21 February 2009, 02:35:04 »
Sytuacja miała miejsce 16.02.2008r.na Pur gaiming Arad. Graliśmy sobie z stilusem i T.Rexem. Ja i stilus u niemców, jako piechota. A T.Rex u rosjan jako tankista. Zabił nas jakiś typ i powiedział po angilesku: "ale wy Polacy jesteście głupi" to był Diemaco głupi amerykanin. Od tego sie zaczeło my coś tam powiedzieliśmy i wtedy do rozmowy włączył się Faris_Elghoul. Holender i powiedział: "h... Ci w morde". Odziwo obydawaj jak chcą to mówią po polsku. Dodam tylko, że ten holenderski młot, tłumaczył innym amerykanom, że my Polacy dla nich(holendrów, chociaż on początkowo twierdził, że jest niemcem), jesteśmy jak brudni meksykanie dla nich(USA) Dokładnie tak powiedział. Uważajcie na tych młotów.
pyzatym posyłali rasistowskie epitety których nawet nie przytoczę bo były one żałosne.
oto lista
1. Diemaco
2. Faris_Elghoul
3. NC-gunfreak

Prosił bym administratorów polskich serwerów i nie tylko, jak tylko ci panowie sie pojawia ,o permanentny ban takie zachowanie jest sprzeczne z regulaminem rop.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Lista rasistowskich buraków
« Reply #1 on: 21 February 2009, 11:40:04 »
Problem polega na tym, że nie umieściłeś tutaj ich "Global ID" do ich Steamowskich kont, a takiego nicka to może sobie (nie/świadomie) nadać każdy (a winowajcy występować pod innym) tak więc zadanie niewykonalne...
Dodatkowo jak już pisałem w odpowiednim dziale RO:OF nie możemy przyznawać banów "na twarz" chociaż nie mamy powodów Wam nie wierzyć...muszą być dowody w postaci screenów, no i przewinienie niestety musi być popełnione na naszych serwerach...
Sądzę że oni i tak nie śmieliby pojawić się w takim wypadku na serwerach z PL w nazwie, a jak by się pojawili to właśnie po bana z takim zachowaniem :)
Próbujcie skontaktować się z administratorami serwerów na których takie wykroczenie zostało popełnione, z tym że NA PEWNO z dowodami w takim wypadku :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile

opus_pl

  • Guest
Lista rasistowskich buraków
« Reply #3 on: 12 August 2009, 00:15:02 »
Witam,
to mój pierwszy post na forum. A gram już trochę w tę grę. Przykro to przyznać, ale do napisania i zarejestrowania się tutaj zmusiło mnie zachowanie jednego z graczy.
DO rzeczy. Koleś jest chyba niemcem, a mowa jest o mapie Arad_Real_Forest4 na najpopularniejszym serwerze z tą mapą- pur3gaming.
Pomijam jego rasistowskie teksty, z które normalnie liczyłby zęby, ale koleżka jest MEGA cheaterem. Lub jak twierdzi adminem servera.
Nicki gościa: Frunsberg, Pres_Obama, i podszywania się pod innych graczy np. mnie:). Ewentualnie Furzi_Stinki (ale nie jestem pewny czy to on- Furzi w każdym razie też ma tutaj teamkilla i artylerię na respownie graczy).

Gra na tej świetnej planszy stała sie niemożliwa, a pamiętam, że zawsze był problem z wejściem (z powodu ilości graczy).

Ciekawsze wyczyny: strzelanie z końca planszy z PTRD (oczywiście zabójcze), kickowanie graczy (może faktycznie jest tym adminem- albo ma jakiegoś hacka), zabijanie własnych współgraczy (potrafi zniszczyć czołg swojego teamu- normalnie na tym serverze jest to niemożliwe- nie ma teamkillów), no i nr1 bombardowanie spownu (nie przed spownem lub w pobliżu... bombardowanie całego spownu z czołgami wroga - swojego spownu jak go najdzie też).
Zdjęcia w tej galerii: http://opus81.fotosik.pl/albumy/672365.html

Co można zrobić? Gdzie się zwrócić żeby gościa skasowali- pur3gaming.com (forum) nie istnieje, a miałem tam konto.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Lista rasistowskich buraków
« Reply #4 on: 12 August 2009, 08:34:36 »
Jeżeli byłby Adminem na tym serwerze to nic nie możesz zrobić, jedynie omijać ten serwer z daleka. Jak nie będzie graczy to chyba mu się odechce takich praktyk. Jeżeli czituje a nie jest jednak adminem to napisz do administracji serwera (z reguły email widoczny jest w danych serwera w przeglądarce gry) - no i tyle mogę doradzić, serwer nie podlega naszej jurysdykcji :wink

A! Arad Real-Forest grany jest także na serwerze Herbatników - zobacz podgląd polskich serwerów.

opus_pl

  • Guest
Lista rasistowskich buraków
« Reply #5 on: 12 August 2009, 21:55:32 »
Tak wiem, grałem tam raz. Jest naprawdę spoko- no i kultura pełana. DO niedawna pur3gaming miał najlepszy ARAD i najlepszych graczy. Niestety forum pur3gaming nie działa. A jak ściągnąć jego global IP? Jak go wskazać w steamie?
PS. dzięki za zainteresowanie.

vodka

  • Guest
Lista rasistowskich buraków
« Reply #6 on: 13 August 2009, 12:59:07 »
Hmm trudna sprawa. Zwykle przy wejściu na server z lewej strony pisze adres mailowy, na który można by ewentualnie pisać. Aby wykryć gościa wystarczy wejść na server i wpisać w konsoli : listplayers . Wyświetli Ci się lista graczy i ich nr ID. Dodatkowo można jeszcze zrobić screena z jego głupimi wstawkami. Wysłać nr ID tego palanta + screeny i być może coś się stanie. Niestety w wielu przypadkach takie maile pozostają bez odpowiedzi i reakcji.

opus_pl

  • Guest
Lista rasistowskich buraków
« Reply #7 on: 17 August 2009, 17:29:26 »
Dzięki serdeczne za pomoc. Spróbuję z tym ID- najwyżej zmienię serwer, albo grę. Na Mare N. i Darkest np. jeszcze nie grałem (a może to jest nieodkryte pole dla czołgisty :) )