Author Topic: Mod Mare Nostrum  (Read 18149 times)

PrezesOi

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« on: 21 August 2006, 11:31:22 »
Na oficjalnej stronie RO pojawił się news, na temat powstającego moda Mare Nostrum. Modyfikacja ta skupia się na walkach w obrębie basenu Morza Śródziemnego (stąd tytuł - Mare Nostrum to łacińska nazwa Naszego Morza, jak rzymianie określali Morze Śródziemne).
Ta maksymalnie realistyczna i zgodna z historią produkcja (według zapewnień autorów), zostanie wydana w dwóch etapach - pierwsza część obejmować będzie walki w Północnej Afryce, a druga lądowanie w Sycylii, i walki na terenie samych Włoch. Do naszej dyspozycji oddanych zostanie około 30 nowych broni (np. Carcano 91, Garand M1) i 10 pojazdów (np. Wolverine M10, Autoblinda 41). Sprzętu tego użyjemy w zóżnicowanych scenariuszch - walkach miejskich w Rzymie, inwazji na Sycylie, czy bitwach czołgowych na libijskich pustyniach. Walczyć będziemy jako Brytyjczycy, Amerykanie, Włosi i Niemcy.
No cóż, pozostaje nam czekać i ocenić samemu, na zaostrzenie smaku autorzy dali nam do poczytania gazetę Tunis Telegraph w formacie .pdf, w której można znaleźć parę ciekawych informacji.
Miejmy nadzieję, że na naszej scenie znajdzie się jakiś utalentowany twórca map, który stworzy scenariusz pozwalający wcielić się w polskich obrońców Tobruku, lub zdobywców krwawego Monte Cassino.

Mati

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #1 on: 21 August 2006, 11:42:37 »
Zapowiada się bardzo ciekawie... Czekam z niecierpliwością.

Macias1973

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #2 on: 21 August 2006, 11:46:25 »
Poszli za ciosem, no może to być ciekawe przedsięwzięcie. Walki na linii Gustawa , lądowanie na Sycylii  i druga odsłona północna Afryka. Miłym akcentem byłoby zobaczyć/wcielić polskie zasługi w tej kampanii tak jak zasugerował przedmówca.
Wracam do lektury Tunis Telegraph

AC| AdRain

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #3 on: 21 August 2006, 12:03:50 »
ciekawe czy za friko... jak mam znowu płacić 25zł to dziękuje tyle

Boxster

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #4 on: 21 August 2006, 12:04:39 »
Zapowiada się bardzo ciekawie. Jednak mnie bardziej interesuje ile twórcy będą sobie wołać za ten dodatek i w jakim terminie możemy się go spodziewać.

PrezesOi

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #5 on: 21 August 2006, 12:08:43 »
jakie 25 zl? to darmowy mod niekomercyjny. hmmm tak mi sie wydaje :D

Macias1973

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #6 on: 21 August 2006, 12:11:48 »
Za friko, każdy chciałby tak :D
Ale nie czarujmy się, jeśli zachowany będzie przedział cenowy mam tu na myśli 20-30PLN to nie jest to cena wysoka. Oby wszystkie pozycje tyle kosztowały. No właśnie mnie też ciekawi termin, pożyjemy zobaczymy. Jak na razie obecna forma gry jeszcze nacieszy nas graczy...

Sieja

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #7 on: 21 August 2006, 12:13:38 »
Mod to nie dodatek ludzie nie dolujcie mnie !

Macias1973

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #8 on: 21 August 2006, 12:16:40 »
Też racja, co tu spekulować. Po koloryzowaliśmy sobie, a jak będzie to sie przekonamy.

Eric

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #9 on: 21 August 2006, 12:32:08 »
Jak im sie uda to będe w raju! Afryka Północna!!! :yes Włochy!  :yes Ja tylko Normandii mówię :no bo mi sie przejadła w natłkoku różnych produkcji.

mundi

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #10 on: 21 August 2006, 12:37:54 »
Ten mod zapowiada się bardzo bardzo ciekawie...Nowe pukawki, nowe pojazdy. TAK !!

AC| AdRain

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #11 on: 21 August 2006, 12:40:02 »
w gruncie rzeczy RO też jest modem :) i zawołano kase... nie nawet jak bedzie kosztowac 2dychy to i tak nie kupie bo to jest juz chwyt zwykły co chwile cos nowego za mało kasy i tak sie zbiera kwota niedługo 8dych za kolejne mody... więc albo za darmo albo w to nie wchodze

krv[PL]

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #12 on: 21 August 2006, 12:46:17 »
RO jest modem ale pod UT ci kolesie wygrali banke $ za najlepszy mod od nvidi i dostali silnik UT 2.5 dogadali sie ze stemem i wydali jako osobna gre!!

do stema mozna dodac pelno darmowych modow! mnie tylko ciekawi czy to bedzie mod pod RO czy pod UT!!

EDIT
jest to mod pod RO i bedzie damowy!

ciocia|Ola

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #13 on: 21 August 2006, 13:12:48 »
Quote
Eric :
Jak im sie uda to będe w raju! Afryka Północna!!! :yes Włochy!  :yes


Ja to Grecję chciałabym zobaczyć, wyspę Kretę albo Rodos :) - bo wspomnienia już nie wystarczają :)

Eric

  • Guest
Mod Mare Nostrum
« Reply #14 on: 21 August 2006, 13:26:08 »
Ja też i powalczył bym jeszcze w Finlandii i Norwegii. Heh...o Polsce już nie wspominając :)