Author Topic: Pepesza  (Read 24342 times)

Dziki_Koziol

  • Guest
Pepesza
« on: 13 January 2009, 00:13:05 »
Fotki pepeszy z dziś:


Widok ogólny



Zbliżenie



Rączka zamka z bezpiecznikiem + zamknięte okno wyrzutnika łusek




Przełącznik rodzaju ognia: prawo- ogień ciągły



Jak widać




Osłabiacz podrzutu











Widok na szczęki magazynka, zamek w tylnym położeniu, okno wyrzutnika łusek otwarte, pepesza gotowa do strzału. Nie robiłem fotki załadowanej. BHP&񗝖


Bonus, pudełko :)



Pudełko nie ma związku z pepeszą :D

LiiPa

  • Guest
Pepesza
« Reply #1 on: 13 January 2009, 08:33:54 »
Chyba przesadziłeś z wielkościa tych zdjęć ale wiem ... że kupileś aparat :P

Btw .  śnią ci się te pepesze po nocach chyba jak tak sobie strzelasz .....

Dziki_Koziol

  • Guest
Pepesza
« Reply #2 on: 13 January 2009, 10:17:37 »
Nie  śnią mi się po nocach, choć nie miałbym nic przeciwko żeby się śniły. :)

Yab_PL

  • Guest
Pepesza
« Reply #3 on: 13 January 2009, 21:54:43 »
i co? Faktycznie tak kopie jak w grze?

Daazzz

  • Guest
Pepesza
« Reply #4 on: 14 January 2009, 00:14:54 »
Dziki Koziol? czy pepesza?:D
Tak tak samo kompie jak ta wirtualna pepeszka a nawet bardziej bo da sie strzelac tylko bardzo krotkimi seriami:dozingoff
Tyle wiem z opowiesci .
Niech koziol opowie bo to krol strzelnicy:D

Dziki_Koziol

  • Guest
Pepesza
« Reply #5 on: 14 January 2009, 08:01:53 »
Odrzut jest przy strzelaniu seriami, lufa "idzie" do góry, ale da się bez problemu strzelać krótkimi seriami. Ten egzemplarz ma przyjemnie miękki spust, lepiej mi się z niej strzela niż z glauberyta, dodatkowo, drewniana kolba też robi swoje. Prawdziwa pepesza jest celna, nie to co w grze, można strzelać ogniem pojedyńczym - w zależności od umiejętności wyniki mogą być ciekawe. Strzelając seriami (mając załadowanych 17 naboi) osiągnąłem 128 pkt. (odległość 25 m). Wydaje mi się, że całkiem nieźle jak na moje początki.

coval^^

  • Guest
Pepesza
« Reply #6 on: 14 January 2009, 11:43:07 »
oj chyba kupie paczke amunicji i tam do ciebie wpadne bo mam niedaleko :D :p

Yab_PL

  • Guest
Pepesza
« Reply #7 on: 14 January 2009, 20:23:53 »
Quote
Dziki_Koziol :
Odrzut jest przy strzelaniu seriami, lufa "idzie" do góry, ale da się bez problemu strzelać krótkimi seriami. Ten egzemplarz ma przyjemnie miękki spust, lepiej mi się z niej strzela niż z glauberyta, dodatkowo, drewniana kolba też robi swoje. Prawdziwa pepesza jest celna, nie to co w grze, można strzelać ogniem pojedyńczym - w zależności od umiejętności wyniki mogą być ciekawe. Strzelając seriami (mając załadowanych 17 naboi) osiągnąłem 128 pkt. (odległość 25 m). Wydaje mi się, że całkiem nieźle jak na moje początki.

a co do celnosci w grze to sie nie zgodze - na 10m-20m strzelajac 1-2 strzalowymi seriami to celnosc jak z semi, tylko sily brakuje

Dziki_Koziol

  • Guest
Pepesza
« Reply #8 on: 17 January 2009, 20:04:11 »
Quote from: tylko sily brakuje


Ale o 7,62x25 nie można tego powiedzieć, że siły mu brakuje :D

BIA Radzio

  • Guest
Pepesza
« Reply #9 on: 22 January 2009, 22:44:13 »
25 m to akurat skuteczne pole ostrzalu dla broni strzelajacej pociskami pistoletowymi , popykaj sobie na odległosc 100 lub 150 m a zobaczysz róznice.Dodam tylko ze im pocisk jest mniejszy tym wiecej robi spustoszenia w organizmie odbiorcy:D np. dostajesz w noge a plecami wychodzi.W broni karabinowej gdzie pocisk jest ciezszy to zazyczaj na wyloti,ale kazdy pocisk zabija  w taki czy inny sposób .
edit:fajne fotki.Wniknijcie ze w Ro ppsha41 ma mase błedów podstawowym brak ognia pojedynczego.Mogli by to dodac w jakims ubdejcie.

Dziki_Koziol

  • Guest
Pepesza
« Reply #10 on: 24 January 2009, 16:07:30 »
Pod koniec marca zapowiada się impreza na strzelnicy garnizonowej (najdłuższa oś to 300 m). Będzie dużo różnej broni oprócz pepeszy, w tym mausery i mosiny.

Yab_PL

  • Guest
Pepesza
« Reply #11 on: 25 January 2009, 15:02:19 »
powiedz gdzie

Dziki_Koziol

  • Guest
Pepesza
« Reply #12 on: 25 January 2009, 17:04:02 »
Bydgoszcz.

krv[PL]

  • Guest
Pepesza
« Reply #13 on: 25 January 2009, 17:40:54 »
czy zwykly smiertelnik bedzie mogl tam "wejsc"

Dziki_Koziol

  • Guest
Pepesza
« Reply #14 on: 25 January 2009, 20:09:53 »
Jasne, bo to będzie impreza otwarta - to chyba będzie czarnoprochowa, ale będzie można postrzelać z broni drugowojennej i nowszej.