Author Topic: Left 4 Dead  (Read 4565 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Left 4 Dead
« on: 05 December 2008, 18:14:37 »
http://steamcommunity.com/groups/L4DPOLSKA

Zapisujcie się do tej grupki na Steamie, możemy organizować jakieś nasze "krajowe" spotkania....

A tutaj wolna dyskusja o grze, no i przyznać się  (ja pierwszy składam samokrytykę) kto jednak się skusił i gnoi zombiaki "na pełny etat" :wink

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Left 4 Dead
« Reply #1 on: 06 December 2008, 08:41:28 »
Ja ich gnoję :P

szpara16

  • Guest
Left 4 Dead
« Reply #2 on: 06 December 2008, 12:46:30 »
A czy ta gra jest warta zachodu?? No screeny i filmiki widziałem, ale jakoś nie przekonywująco to wygąda, a jakie jest wasze zdanie??

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Left 4 Dead
« Reply #3 on: 06 December 2008, 12:59:15 »
Gra nie nudzi z tego względu, że wszystkie ustawienia i ataki zombie jest losowe i każde podejście jest inne i to właśnie wciąga, nie tak jak w typowym singleplayerze, gdzie wszystko jest poustawiane tak samo. Poza tym świetny klimat i ciekawe rozwiązania. Warto zwrócić na nią uwage. :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Left 4 Dead
« Reply #4 on: 06 December 2008, 13:11:34 »
"Losowość" rozgrywki a tym samym przetrwanie drużyny zależy od poziomu trudności który sobie wybierzesz, czasem mam wrażenie że gramy na "żywego" przeciwnika który się po prostu wku*** że dostaje od nas po dupsku i puszcza niekiedy wszystko co ma na tą naszą biedną pokiereszowaną już 4-kę graczy, nieraz tak nieprawdopodobne "przypadki" ataku jeden po drugim że aż najwięksi herosi wymiękają...stąd drużyna powinna przede wszystkim się wspierać wzajemnie a nie iść na staty, bo rozpoczynanie poziomu danego epizodu 6-7 raz do przyjemnych nie należy :wink
Poza tym w wersji pełnej jest tryb "versus" (jeszcze nie grałem) na 8-miu graczy, gdzie mamy drużynę podstawową a kolejnych 4 graczy wciela się w potworniaki :wink, więc to dopiero może być jazda :D

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Left 4 Dead
« Reply #5 on: 06 December 2008, 15:35:30 »
Tryb versus wymagają większej współpracy, zwłaszcza u mutantów. Co prawda odradzają się, ale złe wykorzystanie kończy się szybką śmiercią. Najważniejsze żeby nie atakować frontalnie, no chyba że gramy tankiem :D. Silny, szybki, wytrzymały, rzuca głazami :O_o

Daazzz

  • Guest
Left 4 Dead
« Reply #6 on: 13 December 2008, 15:33:10 »
ja sie do was dolacze jak tylko wroce do domku na urlopik(27 grudnia) bo gierke dzis zakupilem. wiec do zobaczenia i pozdro z woja:D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: Left 4 Dead
« Reply #7 on: 05 December 2016, 18:51:04 »
POTĘŻNNNNEEEE NECRO ale po co zakładać nowy temat, tym bardziej że 2-ga odsłona zawiera też pierwszą.
No i stało się, po 8miu latach zagraliśmy z "włączoną kamerą", no w każdym razie dopiero ten raz tu wrzucę, bo jakieś 2-3 wcześniejsze zostały "przeoczone" ;)
Tak że proszę tutaj świeżo odgrzany kotlet: