Author Topic: Wymagania systemowe w singlu a multiplejerze  (Read 11657 times)

PlutonowyJelen

  • Guest
Wymagania systemowe w singlu a multiplejerze
« Reply #15 on: 19 April 2009, 07:55:43 »
No ! We wtorek bedzie komp , grafa tez zakupiona na allegro powinna zostac jutro wyslana. zostaje tylko kwestia zakupu RO.... i teraz gdzie ja to kurcze znajde;) musze sie wybrac do empiku , moze beda miec.

pol77

  • Guest
Wymagania systemowe w singlu a multiplejerze
« Reply #16 on: 19 April 2009, 10:17:50 »
Na półkach w empiku już raczej nie znajdziesz RO no chyba ,że na zamówienie ale potrwa to kilka dni zanim CDC ją dostarczy.Skoro grałeś wcześniej to po co chcesz znowu kupować grę jak można przenieść stare konto na nowego kompa

Biały Orzeł

  • Guest
Wymagania systemowe w singlu a multiplejerze
« Reply #17 on: 19 April 2009, 10:21:48 »
W Carrefourze i empikach widziałem edycję kolekcji klasyki.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Wymagania systemowe w singlu a multiplejerze
« Reply #18 on: 19 April 2009, 10:57:24 »
Hmm widać racja że jak się o coś głową nie uderzy to się tego nie widzi... Na stronie po prawej stronie jest obrazek grafiki z pudełka a napis nad nim to "Kup grę" a pod spodem aktualna cena produktu w sklepie Cenegi. Wiem jeszcze nie mruga, ale chyba jest wystarczająco duże (?)

BTW. jak to zostało wspomniane - skoro już masz konto Steama z zarejestrowanym produktem, to po co Ci nowe? No chyba że chcesz mieć 2. :p

PlutonowyJelen

  • Guest
Wymagania systemowe w singlu a multiplejerze
« Reply #19 on: 19 April 2009, 18:41:44 »
Z przyjemnoscia wyjasniam - a mianowicie , konta takowego nie posiadam ,poniewaz to bylo konto brata , ktory wiekszosc czasu spedzal w delegacji wiec sobie spokojnie gralem. teraz braciszek sie wyprowadzil wiec musze kupic swoja kopie.
Widzialem z prawej buttonik zeby kupic , ale poniekad nie chce mi sie czekac , wolalbym od reki kupic w jakims markecie , dlatego pytalem.

Daazzz

  • Guest
Wymagania systemowe w singlu a multiplejerze
« Reply #20 on: 19 April 2009, 23:51:39 »
tak jak Bialy Orzel wspomnial juz w empikach i cerrfurach oraz media marktach jest edycja kolekcja klasyki cenegi a cena to 24.99 choc w media markcie spotkalem sie z cena 21.99 tak wiec jak chcesz od reki to to jest jedyna mozliwosc. btw w empiku spotkalem ostatni 1 egzemplarz edycji kolekcjonerskiej za 29.99 tej z koszulka. moze gdzies sa jeszcze takie.

PlutonowyJelen

  • Guest
Wymagania systemowe w singlu a multiplejerze
« Reply #21 on: 21 April 2009, 09:19:51 »
W empiku nie ma  dzisiaj jade do Tesco hehe , zobaczymy co wyjdzie