Author Topic: Red Orchestra z allegro a działający multiplayer  (Read 4415 times)

verte

  • Guest
Red Orchestra z allegro a działający multiplayer
« on: 27 November 2008, 15:54:10 »
Chciałbym kupić używaną orkiestrę na allegro, nie wiem jednak, czy ma ona jakieś zabezpieczenie w postaci klucza i czy mogę mieć tym samym jakieś problemy ze skorzystaniem z tejże - tzn. czy uznana zostanie przez steam za legalną, będę mógł ściągnąć patche i grać bez problemu przez multiplayer...?

Bathin

  • Guest
Red Orchestra z allegro a działający multiplayer
« Reply #1 on: 27 November 2008, 16:40:57 »
No tak,  nowa gra jest zajebiście droga to opłaca się kupować na Allegro, acha, najlepiej ze zbanowanym kontem.

kazmirzk

  • Guest
Red Orchestra z allegro a działający multiplayer
« Reply #2 on: 27 November 2008, 16:51:00 »
Człowieku ta gra kosztuje 19.99 zł w Empkiu !!!! A sama gra ci nic nie da, potrzebny jest klucz, który wpisujesz nie w grze, ale w koncie, które zakładasz na steamie.. tak więc albo kupisz oryginała za 20 zł albo KONTO na steam z zarejestrowaną Red Orchestrą czego NIE polecam (no chyba, że za te powiedzmy 10 czy 15 zł jakie zapłacisz dostaniesz konto na steam z większą ilością zarejestrowanych gier.. jeśli nie KUP ORYGINAŁA.. wielki wydatek to nie jest.). A gry lepszej nie znajdziesz.

verte

  • Guest
Red Orchestra z allegro a działający multiplayer
« Reply #3 on: 27 November 2008, 17:59:13 »
Teraz ta gra w empiku kosztuje niemal cztery dychy... Wiem że była tańsza, chyba nawet parę tygodni temu - a dzisiaj dupa blada. Z waszych komentarzy wnioskuję jednak, że kupując używaną mógłbym zaliczyć wtopę. 33 zł w Cenedze to nie jest dużo, trudno, może się przekonam i stracę.

Banita

  • Guest
Red Orchestra z allegro a działający multiplayer
« Reply #4 on: 27 November 2008, 19:27:34 »
Powazne pieniadze...

JeyPL

  • Guest
Red Orchestra z allegro a działający multiplayer
« Reply #5 on: 27 November 2008, 20:32:29 »
w przeliczeniu na piwa...

Herr_Batke

  • Guest
Red Orchestra z allegro a działający multiplayer
« Reply #6 on: 27 November 2008, 20:50:45 »
40 zeta w Empiku? Dzisiaj?! :O_o Chyba upadli na głowę...
Toż ja dwa lata temu w Media dałem bodajże coś koło 25 za całkiem nową, legalną i bez kłopotów z kluczem aktywacyjnym.
Nic z tego nie rozumiem... :dontgetit

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Red Orchestra z allegro a działający multiplayer
« Reply #7 on: 27 November 2008, 21:44:58 »
Empik tylko dobrze sprzedaje książki. Verte, jedź do Media Marktu i kup tą grę za 29.90 zł. Lepszej gry za taką cenę nie kupisz.

kazmirzk

  • Guest
Red Orchestra z allegro a działający multiplayer
« Reply #8 on: 27 November 2008, 23:12:09 »
Ja  ostatnio kupowałem grę koledze w Empiku w Poznaniu i kosztowała 19.99 zł..

verte

  • Guest
Red Orchestra z allegro a działający multiplayer
« Reply #9 on: 28 November 2008, 00:28:18 »
Tak, ta zmiana była dosłownie na dniach, patrzyłem właśnie w Poznaniu - teraz jest jedynie jakaś edycja kolekcjonerska, psu na budę potrzebna. Za 25 brałbym bez zastanowienia.

Biały Orzeł

  • Guest
Red Orchestra z allegro a działający multiplayer
« Reply #10 on: 28 November 2008, 18:41:51 »
Poszukaj w Carrefurze( czy jak to się ustrojstwo pisze :P ) .Jeszcze przedwczoraj widziałem zakopaną w badziewiach z CityInteraktive po 19.90.

BIA Radzio

  • Guest
Red Orchestra z allegro a działający multiplayer
« Reply #11 on: 29 November 2008, 12:50:07 »
30zeta,20zeta , 15zeta mliony.Piwo wypijesz wysikasz,a gre bedziesz miał na lata a w nocne ziomowe wieczory bedziesz miał co robic.Zupełnie nie rozumie takich typów,najlepiej jak by dawali za darmo..nieee zenada poprostu:O_o