Author Topic: carpathian crosses umarło ??!!  (Read 13111 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #15 on: 14 December 2010, 17:01:48 »
Sapiens ty nie graj z nim. Przecież gadaliśmy na bumblu czym on cie może zabić.:D:D
Aż strach się bać. Swoją droga odważny jesteś jak chcesz grac na jednym serie ELITĄ Ro.pl

FanBoy

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #16 on: 21 December 2010, 10:16:04 »
Grając na FunMaps często padało hasło: Idziemy grać na CC?
Po czym nas kilku [od trzech do sześciu] wbijało, a tam... pustka. Kiedyś wbił nie jaki Vader i zapytał: Czy tu nikt więcej nie gra?
A kiedy niby Wy gracie?

Nikitycz

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #17 on: 21 December 2010, 15:21:06 »
Na "FajtNajtach"..które nie pozwalają umierać takim modom własnie :P

FanBoy

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #18 on: 24 January 2011, 17:38:48 »
Na FajtNajtach, aj i owszem!
Ale tak poza tym bardzo okazyjnie wchodzi kto kolwiek...

kazmirzk

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #19 on: 24 January 2011, 18:41:02 »
"ktokolwiek" piszemy łącznie !!

Ale wracając do tematu, to mylisz się. Ludzie caly czas graja w CC, z tym, że nie na serwerze RO.PL. Praktycznie ciągle widze z 10-15 osob siedzacych na  - "MegaStyle RO:Ostfront and Carpatian Crosses   193.108.251.241:7757 ", gdzie bardzo czesto grane są mapy wlasnie z cc.

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #20 on: 25 January 2011, 00:18:40 »
Kaziu- odwiedzam ten serwer systematycznie od dłuższego czasu, ale jak dotąd nie doświadczyłem tam mapy z CC (zresztą nie mam zainstalowanego tego moda więc pewnie by mnie od razu skikowało z serwera...)

Pamiętasz może... Kiedyś prosiłem Cię o radę, bo nie dawalem rady zainstalować CC na swoim PC.
Stanowczo odradzaleś mi grę w CC, tłumacząc to faktem, że to najbardziej zbugowany ze wszystkich modów do RO...
Do tej pory nie mam go zainstalowanego.  A tak w ogóle... Mi mody jakoś nie podchodzą. Dla mnie front wschodni, to front wschodni a takie MN czy DH nijak ma się do frontu wschodniego. Ale to tylko gra...
Kiedyś MN podobalo mi się do tego stopnia, że często grałem. Z czasem jednak serwerów  zaczęło  ubywać. A kiedy chcialo się pograc trzeba było kumpli z klanu namawiać...

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #21 on: 25 January 2011, 01:22:54 »
Martin, jakbyś nie wiedział to akcja CC moda toczy się także na froncie wschodnim.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #22 on: 25 January 2011, 04:47:01 »
Tak wiem Sapiens. Zauważ, że wymieniając mody, które "nijak mają się do frontu wschodniego" pominąłem CC

Jak już jestesmy przy modach... Od kilku lat czekam na dobrą grę, której akcja toczyłaby się w realiach I w. św. Dlatego chyba bardziej czekam na "Iron Europe" niż na samo "Heroes Of Stalingrad".