Author Topic: carpathian crosses umarło ??!!  (Read 13011 times)

wisnia

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« on: 25 November 2008, 09:55:34 »
Witam, z góry przepraszam jeśli nie potrzebnie założyłem nowy temat. Chciałem zapytać czy ktoś z kolegów wie co się stało/dzieje z modem CC? Symptom wskazujący na to, że mod umarł to zniknięcie strony z adresu carpathiancrosses.com. Było bardzo szkoda gdyby okazało się to prawdą tym bardziej, że mod sprawiał wrażenie całkiem dopracowanego i zapowiadano bardzo fajne nowości w kolejnej becie. Z góry dzięki za info i pozdrawiam.

BIA Radzio

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #1 on: 29 November 2008, 12:45:49 »
Mam nadzieje ze nie umarło.Szkoda ze tam mało graczy, interesuje sie tym modem ubolewam nad komercyjnym nastawieniem na II wojne swiatowa(własnie srodowiska Ro maniaków).

Chupacabras84

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #2 on: 29 November 2008, 13:44:34 »
Rozwin mysl 8)

Herr_Batke

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #3 on: 29 November 2008, 14:03:17 »
To, że był dopracowany nie ulega wątpliwości, tyle, że co z tego? Powiem słowami Wojewódzkiego :wink: CC było (czy jest) jak piwo bezalkoholowe - ani nie kręci, ani się nie chce rzygać, ani kompletnie nic...
CC nie miało tego "czegoś" - duszy, błysku czy jakkolwiek to nie nazwać. Było takie bezpłciowe...:(
Szkoda, bo niektóre bronie były ciekawe i możnaby je było wykorzystać w normalnej RO.
Ale to tylko moje osobiste odczucia.

BIA Radzio

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #4 on: 29 November 2008, 15:17:09 »
hmm .Piszesz  jak bys grał tylko w jedna mapke.Co fajnego w tym modzie :przecinanie zasieków,granaty ppanc,front wschodni,klimatyczne mapy.Dlatego dziwie sie twojej opinii ...to tak jak bys napisał to o Ro bo ja tam nie widze róznicy.:wink

Herr_Batke

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #5 on: 29 November 2008, 16:29:11 »
Owszem: zasieki, granaty, moździerze, fajne bronie - zgadzam się. Ale jak widzisz piszę wyłącznie o subiektywnych odczuciach...
Gusta są różne - jednym się coś podoba, innym nie. Skoro mod "umiera" tzn. że gracze z jakichś powodów się od niego odwrócili. Może warto zastanowić się dlaczego, stąd moja wypowiedź w temacie.
Oczywiście rozumiem i szanuję Twoje poglądy na temat CC, choć na serwerach CC raczej się nie spotkamy :wink

wisnia

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #6 on: 03 December 2008, 16:54:00 »
Strona na szczęście wróciła - jakieś problemy techniczne. z niusów wynika, że powoli ale jednak do przodu mod toczy się nadal :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #7 on: 06 December 2008, 20:58:08 »
A może po prostu prace potajemnie trwają i niedługo doczekamy rezultatów. Przecież podobnie było z MN że przez pół roku musieliśmy czekać na wersję 1.3 :)

Smog

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #8 on: 15 September 2010, 12:36:43 »
właśnie nie wiem czy sobie ściągnąć tego moda

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #9 on: 15 September 2010, 13:09:15 »
Ściągaj nie zastanawiaj się, wbijaj na FajtNajt(nie pamiętam kiedy) i wtedy zobaczysz:)
Pozdrawiam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

IgraSov

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #10 on: 15 September 2010, 14:58:26 »
Quote
Smog :
właśnie nie wiem czy sobie ściągnąć tego moda


Co za problem? Ściągnięcie nic nie kosztuje więc pobieraj a jak Ci się nie spodoba to odinstaluj.

FanBoy

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #11 on: 14 December 2010, 10:21:18 »
Najlepsze jest to, że CC umarło... nikt nie gra poza [w ostatnich dniach] 13th Division. A z kolei w badziewne [przynajmniej takie moje zdanie] Revenge of the Turul, gdzie nie ma dźwięków po włożeniu magazynka do pistoletu, gdzie nie ma dźwięków przyładowania wgl, a dźwięki strzałów to pyrknięcia elektrycznych pistoletów dla dzieci, zyskuje popularność! O.o
Carpthain Crosses [moim zdaniem] powinno mieć kilka map na FunMaps. Gracze CC mogli by sobie pograć w Battle in House - Carpthain Crosses, czy Gllaswrehouse - CC, albo inne mapy tego typu, a tak poza tym kilka standardówek niczym w DH FunMaps.

Radzisław

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #12 on: 14 December 2010, 12:13:14 »
Quote
FanBoy :
Najlepsze jest to, że CC umarło... nikt nie gra poza [w ostatnich dniach] 13th Division. A z kolei w badziewne [przynajmniej takie moje zdanie] Revenge of the Turul, gdzie nie ma dźwięków po włożeniu magazynka do pistoletu, gdzie nie ma dźwięków przyładowania wgl, a dźwięki strzałów to pyrknięcia elektrycznych pistoletów dla dzieci, zyskuje popularność! O.o
Carpthain Crosses [moim zdaniem] powinno mieć kilka map na FunMaps. Gracze CC mogli by sobie pograć w Battle in House - Carpthain Crosses, czy Gllaswrehouse - CC, albo inne mapy tego typu, a tak poza tym kilka standardówek niczym w DH FunMaps.
     

    CC umarło ??Twój klan tylko w to gra, z kąt ty wyskoczyłeś ??Z popielnika ???Sprawdz strone głowną .Pozdro

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #13 on: 14 December 2010, 14:44:06 »
Fanboy czy ty przypadkiem nie wpadłeś w jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni, że niby tylko 13th gra CC? Kiedy gracie? Wpadnę pograć z wami :p
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

kazmirzk

  • Guest
carpathian crosses umarło ??!!
« Reply #14 on: 14 December 2010, 15:04:21 »
Ten chlopak wpadl, ale w kompleksy, stad tez jego maniakalna potrzeba pokazania sie, wywyzszania, pisania o sobie w samych superlatywach. Raz na ruski rok wlacza CC i twierdza, ze jako "elita RO.pl" jako jedyni w to graja.. Fatboy, jestes tak zalosny...