Author Topic: Wspólne granie  (Read 5084 times)

SuperPpsh

  • Guest
Wspólne granie
« on: 20 November 2008, 19:16:48 »
Mam pytanko czy dałoby się zorganizować na sobotę i niedzielę wspólne granie tak jak ostatnio na kriegstadzie tylko że  na mapce tractor works. Na kriegstadzie dobrze  się grało i było dużo polskich graczy fajnie byłoby to powtórzyć.

kazmirzk

  • Guest
Wspólne granie
« Reply #1 on: 20 November 2008, 20:30:20 »
niedziela tym razem odpada bo mamy mecz na roladzie.. w sobotę możemy zorganizować, tylko czy zbiorą się chętni? możecie dawać propozycje map, to powrzucam na serwer.

SuperPpsh

  • Guest
Wspólne granie
« Reply #2 on: 20 November 2008, 20:42:58 »
Myślę że troche ludzi wejdzie ostatnio na kriegstadzie chyba server był pełny, a co do mapki myśle że tractor works o którym pisałem wcześniej będzie dobrą mapką.

kazmirzk

  • Guest
Wspólne granie
« Reply #3 on: 20 November 2008, 20:57:35 »
można wrzucić parę customów, kriegstadt trwal kolo 80 min, wiec rozegrany był góra 2 razy.. Wątpie by ktoś chciał grać 10 razy z rzędu jedną mapę, choć przyznaje, że nie wiem ile TW trwa.. Na serwerze Fsq od dzis smiga jeszcze mapa Ro-DeepForest (z mapowiska).. moim zdaniem dosyc ciekawa, z tym, że wroga to raczej sie tam nie dostrzeże w gąszczu krzaków i drzew.

SuperPpsh

  • Guest
Wspólne granie
« Reply #4 on: 20 November 2008, 21:42:29 »
To wrzuć jak możesz pare grywalnych customow na wasz server i coś sie spróbuje zorganizować na sobotę. Najlepiej jakieś mapki typu współpraca piechoty i czołgów bo nawet ciekawie sie na nich gra.

Jak wrzucisz mapki na serwer to trzeba będzie zagadać z bart bearem żeby newsach ogłoszenie wstawił takie jak ostatnio kriegstadu.