Author Topic: Szkoła Snipera :)  (Read 37601 times)

MajesticO

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #75 on: 21 November 2010, 22:04:36 »
Quote
FanBoy :
No ludzie, śmiejecie się z wieku ku*wa... Ja kupiłem tę grę jak wyszła, kiedy ja w to grałem to grało jakieś siedem osób, a serverów było z 12... Wy jeszcze nie wiedzieliście, że taka gra istnieje.
Ale kit, widzę tutaj opinie nie o mnie i moich postach, a tym co myślimy o roli Snajpera.
Jedni popierają "w 100%" itp. inni przeciwnie. To się nazywa podświadome nie lubienie danej klasy :p

A tak wgl to pozdrosy dla tych n00bów co myślą, że są najlepsi bo mają dwie dychy i coś na karku \m/


Własnie! Pozdro dla prawdziwych !

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Szkoła Snipera :)
« Reply #76 on: 24 November 2010, 11:13:40 »
"Bo liczą się wspomnienia; prawda, prawda".
w RO gram jako raq

Nikitycz

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #77 on: 24 November 2010, 15:34:02 »
Ten temat nie ma już sensu...

FanBoy

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #78 on: 24 November 2010, 16:48:42 »
Tu bym się zgodził.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Szkoła Snipera :)
« Reply #79 on: 24 November 2010, 17:35:00 »
Ależ ma sens. Przynajmniej się coś dzieje na tym forum! No i ten temat wypromował nową gwiazdę polskiej sceny. FanBoy dołączył do panteonu takich sław jak: =CM=Bartek, Vik, SuperPpshFighter, Furman, Socom aka Fluke, Dudek, Plonek czy sam Szczecin ( który mnie chyba już z 10 razy banował a potem ktoś ogarnięty z RaG mi ściągał bana ) i wielu, wielu zasłużonych PROgraczy dla promocji polskiego oręża w e-gamingu na polach bitew Red Orchestry  :)
Z zaciekawieniem śledzę rozwój nowej potęgi: 13th, która jak na razie, do perfekcji opanowała jazdę ciężarówką po wirtualnych parkietach Battle in House.
w RO gram jako raq

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Szkoła Snipera :)
« Reply #80 on: 24 November 2010, 20:43:43 »
A tak przy okazji co masz do Socoma?

lord_pl

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #81 on: 24 November 2010, 20:54:29 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Ależ ma sens. Przynajmniej się coś dzieje na tym forum! No i ten temat wypromował nową gwiazdę polskiej sceny. FanBoy dołączył do panteonu takich sław jak: =CM=Bartek, Vik, SuperPpshFighter, Furman, Socom aka Fluke, Dudek, Plonek czy sam Szczecin ( który mnie chyba już z 10 razy banował a potem ktoś ogarnięty z RaG mi ściągał bana ) i wielu, wielu zasłużonych PROgraczy dla promocji polskiego oręża w e-gamingu na polach bitew Red Orchestry  :)
Z zaciekawieniem śledzę rozwój nowej potęgi: 13th, która jak na razie, do perfekcji opanowała jazdę ciężarówką po wirtualnych parkietach Battle in House.


Profik na prezydenta !! Rozbawiłeś mnie do łez :D :D :D


Quote
Odi^PrOfAnUm :Z zaciekawieniem śledzę rozwój nowej potęgi: 13th, która jak na razie, do perfekcji opanowała jazdę ciężarówką po wirtualnych parkietach Battle in House.


Tekst roku na RO.PL  , jeszcze raz składam szczere gratulacje !

Oberschlesien Soldat

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #82 on: 24 November 2010, 21:05:28 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Ależ ma sens. Przynajmniej się coś dzieje na tym forum! No i ten temat wypromował nową gwiazdę polskiej sceny. FanBoy dołączył do panteonu takich sław jak: =CM=Bartek, Vik, SuperPpshFighter, Furman, Socom aka Fluke, Dudek, Plonek czy sam Szczecin ( który mnie chyba już z 10 razy banował a potem ktoś ogarnięty z RaG mi ściągał bana ) i wielu, wielu zasłużonych PROgraczy dla promocji polskiego oręża w e-gamingu na polach bitew Red Orchestry  :)
Z zaciekawieniem śledzę rozwój nowej potęgi: 13th, która jak na razie, do perfekcji opanowała jazdę ciężarówką po wirtualnych parkietach Battle in House.

Zostaw Szczecina w spokoju! :((

lord_pl

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #83 on: 24 November 2010, 21:27:30 »
Quote
Oberschlesien Soldat :
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Ależ ma sens. Przynajmniej się coś dzieje na tym forum! No i ten temat wypromował nową gwiazdę polskiej sceny. FanBoy dołączył do panteonu takich sław jak: =CM=Bartek, Vik, SuperPpshFighter, Furman, Socom aka Fluke, Dudek, Plonek czy sam Szczecin ( który mnie chyba już z 10 razy banował a potem ktoś ogarnięty z RaG mi ściągał bana ) i wielu, wielu zasłużonych PROgraczy dla promocji polskiego oręża w e-gamingu na polach bitew Red Orchestry  :)
Z zaciekawieniem śledzę rozwój nowej potęgi: 13th, która jak na razie, do perfekcji opanowała jazdę ciężarówką po wirtualnych parkietach Battle in House.

Zostaw Szczecina w spokoju! :((


No fakt , mógłbyś się go nie czepiać bo znowu kolejne flame na forum się rozpęta

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Szkoła Snipera :)
« Reply #84 on: 24 November 2010, 21:32:10 »
Rozpęta?
Już się rozpętało. :D

Nikitycz

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #85 on: 24 November 2010, 21:53:28 »
A no rozpętalo..jest pare osób które w tym poscie znajdowac się nie powinny:con

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Szkoła Snipera :)
« Reply #86 on: 24 November 2010, 22:32:19 »
I zostawić Vika, superppshfighera i furmana w spokoju :((

kazmirzk

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #87 on: 24 November 2010, 22:51:34 »
Profanum zawiodlem sie na tobie.. czemu nie umiesciles mojej skromnej, ponadprzecietnej osoby, z najwyzszym IQ w szkole specjalnej nr 1 do której uczeszczalem,  w tym zaszczytnym gronie ? :con

Zapomniałem dodac, ze jestem zawodowcem i kto ze mna gral ten wie ze trudno znalezc lepszego snajpera, piechura, KMiste, czolgiste, szturmowca, sapera, dowodce, piechura z karabinem polautomatycznym niz ja.

Ilez to juz razy slyszalem "Wow, Sniper / Semi rifleman, / rifleman / assault / Squad Leader/ tank crewman / tank commander / sapper / MG gunner you save my life" co w wolnym tłumaczeniu na polski znaczy : "O w kur$%ę, ja je%ię, ale żeś go rozp#$%^ił ".

Ja kupiłem tę grę na dlugo zanim wyszła, kiedy ja w to grałem to grałem sam, a serverów było z 1, postawiony u mnie... Wy jeszcze nie wiedzieliście, że taka gra istnieje. Nawet botów jeszcze nie było, a zamiast broni palnej biegało sie z kusza, łukiem i procą.

Swoja droga, czy szef jakiegos klubu chciałby mnie przyjac na swojego serwa ? (pozdro pobor)



/ CENNIK opalania sie w blasku mojej zajebistości :

10 min: 5 zł
30 min: 10 zł
60  min: 15 zł


Koszulka z moim nadrukiem:

150 zł


Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Szkoła Snipera :)
« Reply #88 on: 25 November 2010, 00:47:11 »
Quote
kazmirzk :
Profanum zawiodlem sie na tobie.. czemu nie umiesciles mojej skromnej, ponadprzecietnej osoby, z najwyzszym IQ w szkole specjalnej nr 1 do której uczeszczalem,  w tym zaszczytnym gronie ? :con

Zapomniałem dodac, ze jestem zawodowcem i kto ze mna gral ten wie ze trudno znalezc lepszego snajpera, piechura, KMiste, czolgiste, szturmowca, sapera, dowodce, piechura z karabinem polautomatycznym niz ja.

Ilez to juz razy slyszalem "Wow, Sniper / Semi rifleman, / rifleman / assault / Squad Leader/ tank crewman / tank commander / sapper / MG gunner you save my life" co w wolnym tłumaczeniu na polski znaczy : "O w kur$%ę, ja je%ię, ale żeś go rozp#$%^ił ".

Ja kupiłem tę grę na dlugo zanim wyszła, kiedy ja w to grałem to grałem sam, a serverów było z 1, postawiony u mnie... Wy jeszcze nie wiedzieliście, że taka gra istnieje. Nawet botów jeszcze nie było, a zamiast broni palnej biegało sie z kusza, łukiem i procą.

Swoja droga, czy szef jakiegos klubu chciałby mnie przyjac na swojego serwa ? (pozdro pobor)



/ CENNIK opalania sie w blasku mojej zajebistości :

10 min: 5 zł
30 min: 10 zł
60  min: 15 zł


Koszulka z moim nadrukiem:

150 zł


Ty już więcej nie pij.
A co do reszty: ich zajebistość nie pozwalała mi ich pominąć. Ach ten głos Vika :love
w RO gram jako raq

FanBoy

  • Guest
Szkoła Snipera :)
« Reply #89 on: 25 November 2010, 12:20:12 »
Nie ma to jak banda idiotów.