Author Topic: Left 4 death demo  (Read 6660 times)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Left 4 death demo
« on: 16 November 2008, 19:52:41 »
Tutaj możecie śmiało pisać o tym, co sądzicie o demku L4D.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Left 4 death demo
« Reply #1 on: 16 November 2008, 21:53:27 »
O demku?
No cóż za krótkie i pełno upierdliwych błędów, które pomimo ostatnio dosyć częstego patchowania jakoś nie chcą ustępować - chodzi mi o tworzenie rozgrywki na dedykowanych serwerach, a także na dosyć częste olbrzymie i dosyć długo utrzymujące się lagi podczas rozpoczynania faz rozgrywki...

Co do gry to genialna jeżeli chodzi o taki gatunek, jedyne co mogłoby to przebić to multiplayer do Resident Evil'a. Nacisk na drużynowość rozgrywki po prostu powala, jak jesteś "pro" i nie oglądasz się na swoich towarzyszy to Cię gra dosyć szybko ustawi w szeregu. Jedyne co odstrasza jeżeli chodzi o pełną wersję to cena...dla przeciętnego polskiego gracza zapewne na grę takiego rodzaju to trochę za dużo, no ale jeszcze raz podkreślam to co mnie tam przytrzymało (co widać na mojej belce xfire'a :wink) to nacisk na DRUŻYNĘ a nie na jednego masta-blasta :D

kryszek

  • Guest
Left 4 death demo
« Reply #2 on: 16 November 2008, 22:39:41 »
Jak dla mnie gierka wspaniała, mimo paru błędów(szczególnie wkurzają te lagi na początku :/ ) i kiepskiej wyszukiwarki serverów(co prawda po jednej komendzie jest zwykła). Ja powoli zbieram już na to kaske, bo mimo ceny moim zdaniem bardzo opłaca się zakupić, cholernie wciaga, ja już kilkanaście razy to demko przechodziłem ^^. Szczególnie fajne są momenty kiedy zbliża się atak, i słychać jak nadbiegają, wtedy tylko się ustawić i jedziemy ;p. I w koncu pojawiła się gra, która spełniła moje perwersyjne fantazje odstrzeliwania kończyn, tym którzy powstali ze zmarłych xD (bardzo miło to wyglada jak się usiadzie na wagonie ze snajperką i zdejmuje to bydło, kończyny lataja az miło ;p)
No i ogółem to gre polecam, jak ktos zakupi, to pewnie w przyszłości popykamy razem ;D

Chupacabras84

  • Guest
Left 4 death demo
« Reply #3 on: 17 November 2008, 11:31:30 »
reakcja tego gostka jest bezcenna :D kryszek tak sie wydziera caly czas http://pl.youtube.com/watch?v=GotNTtt1NNQ

JeyPL

  • Guest
Left 4 death demo
« Reply #4 on: 17 November 2008, 17:44:58 »
dobry material na voice paka]

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Left 4 death demo
« Reply #5 on: 17 November 2008, 23:56:45 »
Istne poletko doświadczalne, eksperymenty na graczach, codzienny patch ze Steama, teraz dzień bez łatki dniem straconym będzie :)

A odkryłem z jednym gostkiem ciekawą taktykę na Tanka... w prawdzie trzeba jednego poświęcić, ale pojedynek "wygrany"... mało honorowo ale na "expercie" człowiek łapie się każdej szansy ;)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Left 4 death demo
« Reply #6 on: 18 November 2008, 14:57:28 »
Bart, mówisz o moim sposobie ? :D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Left 4 death demo
« Reply #7 on: 18 November 2008, 16:40:57 »
Twój kończył się śmiercią wszystkich nie jednego jak pamiętam :D




SZARIK i jego TANK :D


Nie, ten sposób polega na wykorzystaniu startowego pomieszczenia drugiej fazy :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Left 4 death demo
« Reply #8 on: 18 November 2008, 17:32:34 »
Gdyby nie stres, nie wpadłbym w ślepy zaułek i wykończyłbym go:((. Ehhh chętnie spróbowałbym jeszcze raz ten manewr ale cóż, demo się skończyło, więc trzeba będzie kupić pelną wersję.

Ale mam fajne tatuaże :D

Daazzz

  • Guest
Left 4 death demo
« Reply #9 on: 18 November 2008, 20:29:39 »
demko jak i wogole gierka jest zajebiste  szkoda tylko ze pelna wersja kosztuje 139zl:(:(( tak wiec raczej nie na moj portfel:((

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Left 4 death demo
« Reply #10 on: 18 November 2008, 20:44:50 »
Poczekamy aż stanieje.:) Wtedy ją upoluję.

Daazzz

  • Guest
Left 4 death demo
« Reply #11 on: 18 November 2008, 20:55:59 »
w moim wypadku to kupie ja tylko i wylacznie wtedy jak stanieje przynajmniej o 50%:D

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Left 4 death demo
« Reply #12 on: 18 November 2008, 21:27:02 »
Pan Tusk obiecał nam cuda. Więc będę czekał na ten cud, kiedy L4D stanieje o 50% :D

Daazzz

  • Guest
Left 4 death demo
« Reply #13 on: 19 November 2008, 21:11:15 »
wczesniej niz ty doczekasz sie cuda to ja uzbieram te 139 zl a wierz mi liub nie ale zupelnie nie umiem oszczedzac kasy a odlozenie kazdego 10 zl to masakra:D

grzech.pl

  • Guest
Left 4 death demo
« Reply #14 on: 20 November 2008, 00:00:49 »
Panowie luz, bo zaczyna zajeżdżać tu forum onetu :p