Author Topic: [INEA] Red Orchestra - zamknięty  (Read 16856 times)

Hiacenty

  • Guest
[INEA] Red Orchestra - zamknięty
« Reply #30 on: 13 November 2008, 22:31:43 »
Zrobić głosowanie i po sprawie bo to nic nie da..

KRUGER_PL

  • Guest
[INEA] Red Orchestra - zamknięty
« Reply #31 on: 14 November 2008, 15:52:26 »
Siema wszystkim!  Gram w Orkiestrę już od 1,5 roku ,ale dopiero się tu zarejestrowałem na forum ... ale do rzeczy.

Po przeczytaniu tego wątku już wiem dlaczego wszystkie polskie serwery kuleją i nikogo już od paru miesięcy tam nie mogę zastać.  

W sumie prawie zawsze gram na zagraniczych serwach , ale irytuje mnie fakt ,że coraz mniej Polaków tam można znaleźć , no a wiadomo ,że mimo wszystko z rodakami w teamie zabawa jest najprzedniejsza .  

I stąd moje pytanie  -  czy mała ilość Polaków to konsekwencja ogólnego "zestarzenia się " RO i spadku popularności ? Bo wiem ,że serwy INEA zamknięto przecież z powodu braku graczy.  Tylko cholera nie wiem dlaczego tak to wszystko obumarło ?    Większość ludzi gra po różnych klanach, które mają swoje serwery ,czy co ?

Kurde , no w sumie przydałby się jeden taki sztandarowy "czysto polski" serwer , na którym dostępna byłaby większość najbardziej grywalnych map.


Sorry jeśli napisałem nie w tym wątku co trzeba.

Hiacenty

  • Guest
[INEA] Red Orchestra - zamknięty
« Reply #32 on: 14 November 2008, 16:56:47 »
Quote
KRUGER_PL :
I stąd moje pytanie  -  czy mała ilość Polaków to konsekwencja ogólnego "zestarzenia się " RO i spadku popularności ? Bo wiem ,że serwy INEA zamknięto przecież z powodu braku graczy.  Tylko cholera nie wiem dlaczego tak to wszystko obumarło ?    Większość ludzi gra po różnych klanach, które mają swoje serwery ,czy co ?

No RO się stare zrobiło dużo ludu poszło grac coda 4 i jeszcze więcej pójdzie na coda 5 Tak mi sie wydaje:p.
We wtorki i środy gramy FB to trochę ludu się zbiera.