Author Topic: Brak celownika  (Read 5756 times)

Igras

  • Guest
Brak celownika
« on: 15 October 2008, 20:27:51 »
Witam, na stronie sklepu cenga zamówiłem sobie grą Red Orchestra bo słyszałem że jest naprawde bardzo fajna.
Czy to prawda że w grze nie ma celownika namalowanego tylko jest ten w broni ???

kazmirzk

  • Guest
Brak celownika
« Reply #1 on: 15 October 2008, 22:04:52 »
Nie ma celownika na środku ekranu ( NA CAŁE SZCZĘŚCIE ), trzeba używać muszki i szcerbinki zamontowanej w broni.. A co do gry.. lepszej nie znajdziesz ;)

Igras

  • Guest
Brak celownika
« Reply #2 on: 15 October 2008, 22:32:47 »
ok dzięki, fajnie że nie ma robionego celownika, to chyba pierwsza taka gra:D dodaje to bardzo dużo realizmu

Yab_PL

  • Guest
Brak celownika
« Reply #3 on: 16 October 2008, 00:43:22 »
aha, malowanie markerem po monitorze albo przyklejanie paprochow tez odpada bo hmm... w grze zmienia sie 'geometria' trzymania broni z bioderka

BIA Radzio

  • Guest
Brak celownika
« Reply #4 on: 17 October 2008, 01:36:41 »
I stary dlatego ja tylko kupiłes , a jakies głebsze przesłanie :wink dobra taka moja prosba do ludzi przechodzacych z takich komercyjnych gier o tematyce   II ws jak cod  czy Moh w ta gre gra sie inaczej niz w te wymienione bez zbednego biegania i podskakiwania podczas strzelaniny, nie wyskakujcie oknami bo to grozi wirtualnym zgonem bo gra na serwch robi sie coraz bardziej debilna jak wszystcy ida na pałe , nie ciskajcie granatów przed graczami ze swojej ekipy i zachowujcie sie kulturlnie bo ta gra ma klimat i w jakims stopniu realizm taktyczny , a swoja droga to ro ma słaba promocje mało ludzi wie ze taka gra istnieje, z jednej strony spoko a z drugiej coraz wiecej pustych serwow ....szkoda scena topnieje choc gra za taka cene i grywalnosc powinna dawac rade latamiii :O_o

Igras

  • Guest
Brak celownika
« Reply #5 on: 17 October 2008, 19:10:25 »
to dobrze bo np. skakanie z okna z 1 piętra co zabiera nie wiele życia mało realistycznie wygląda...:D
albo napieprzanie się kolbami to też nie zabardzo...

kazmirzk

  • Guest
Brak celownika
« Reply #6 on: 17 October 2008, 20:29:14 »
Quote
Igras :
albo napieprzanie się kolbami to też nie zabardzo...


Kolba i bagnet ftw!!!!! :D

plonek

  • Guest
Brak celownika
« Reply #7 on: 17 October 2008, 20:38:57 »
Quote
Igras :
to dobrze bo np. skakanie z okna z 1 piętra co zabiera nie wiele życia mało realistycznie wygląda...:D
albo napieprzanie się kolbami to też nie zabardzo...


czlowieku nie malo razy skakalo sie i z drugiego pietra przed psami ^^


Igras... widze ze dopiero zycie przed toba :P

Hiacenty

  • Guest
Brak celownika
« Reply #8 on: 20 October 2008, 19:52:46 »
Quote
kazmirzk :
Nie ma celownika na środku ekranu ( NA CAŁE SZCZĘŚCIE )

ale czita trzeba szukac nie ?

Wrona

  • Guest
Brak celownika
« Reply #9 on: 24 October 2008, 22:28:24 »
Quote from: Igras
napieprzanie się kolbami to też nie zabardzo...


Dlatego też forumowicze organizują cykliczne spotkania, podczas których przyjaźnie obrzucają się śnieżkami (w zimie, przy czym regulamin mówi, że śnieżki nie mogą być zbyt ugniecione - grozi to dożywotnim bananem), bądź pyzami....

Ohhh.... niektórzy powinni sprawdzić, czego można się dowiedzieć za pośrednictwem google, albo YouTube....

kazmirzk

  • Guest
Brak celownika
« Reply #10 on: 24 October 2008, 23:25:48 »
Quote
Hiacenty :

ale czita trzeba szukac nie ?


Nie sa mi potrzebne.. ale jesli tak bardzo chcesz sie pochwalic mozesz tu zamiescic sam opis tego czita co mi kiedys  po pijaku chciales wyslac :D :p

Hiacenty

  • Guest
Brak celownika
« Reply #11 on: 25 October 2008, 01:11:19 »
Opowiedz dlaczego nie używasz  starego nicka ? hm??
prześlij mi rozmowę jaką mówiłem po pijaku...

kazmirzk

  • Guest
Brak celownika
« Reply #12 on: 25 October 2008, 10:11:35 »
Jakiego starego nicka :dozingoff ?? LOL Hiacus ty coś ćpałeś ostatnio :D ?

hehe i nie zapisuje rozmow na steam :satisfied

Hiacenty

  • Guest
Brak celownika
« Reply #13 on: 25 October 2008, 12:05:28 »
Chłopie nie kozacz nie udawaj tylko sam się przyznaj nie będę spamował
jakiego nicka używałeś we wakacje hm ? a teraz już nie ?, albo mam ci przypomnieć ?
Szkoda że nie zapisujesz :con

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Brak celownika
« Reply #14 on: 25 October 2008, 13:04:19 »
Dobra widzę że dalsza "dyskusja" w tym temacie jest bezsensowna więc w tym miejscu następuje THE END